Dodaj do ulubionych

Ulubiony kraj, oprucz Polski!

    • selena117 Re: Ulubiony kraj, oprucz Polski! 06.02.10, 20:38
      wymienie mijesce gdzi jestem 2 krotnym bywacem , Karaiby, i raz Hawaje, moi rodzice
      lubia tak jezdzic i tak tlyko wielkaw wycieczka to raz na 2 lata a tak to Holandia Grecja
    • rose_ Re: Ulubiony kraj, oprucz Polski! 06.02.10, 20:42
      Powrócić chciałabym do USA, Albanii, Turcji, Szwecji, Szwajcarii, Francji (dokładniej do
      Polinezji), Włoch, Bułgarii, Rosji, Zjednoczonych Emirat Arabskich (dokładniej do Dubaju) i
      tych innych naszych 'ukochanych' sąsiadów, których nie chcielibyśmy nigdy zamienić na
      innych. XDD


      Odwiedzić to tylko Honolulu (Hawaje), Karaiby, Dominikanę itp. oraz Antarktydę i
      Australię.


      Nie chciałabym powrócić do Rumuni i Korei, bo na widok tych
      biednych piesków robi mi się smutno, a zarazem niedobrze. crying
      • blondi_girl Re: Ulubiony kraj, oprócz Polski! 06.02.10, 20:45
        Bardzo chciałabym kiedyś pojechać do Australii, jest to jeden z moich celów na
        przyszłość big_grin
        A powrócić chciałabym do Hiszpanii a dokładnie do Mataro i do Chorwacji..
    • alice087 Re: Ulubiony kraj, oprucz Polski! 06.02.10, 20:45
      pisze się oprócz

      stany
      • marzenia166 Re: Ulubiony kraj, oprucz Polski! 06.02.10, 20:46
        USA serce
      • alice087 _______________ 02.02.11, 22:45
        alice087 napisał(a):

        > pisze się oprócz
        >
        > stany


        jeej, już z rok ma ta wypowiedź, lol
        jak się zmieniły przez ten czas moje poglądy... wink

        na dzień dzisiejszy chciałabym pojechać do: Holandii, Szwecji, Hiszpania, Cypr i może Rosja tongue_out
    • hotelowaa Re: Ulubiony kraj, oprucz Polski! 06.02.10, 20:47
      Niemcy. x33 i Hiszpania..
    • lolcia15 Re: Ulubiony kraj, oprucz Polski! 06.02.10, 20:49
      Grecja i Hiszpania serce
    • paramore_lol Re: Ulubiony kraj, oprucz Polski! 06.02.10, 20:52
      hmm W.Brytania,USA,
      w Chorwacji już byłamsmileaLe przejechała bym się jeszcze raz może w te wakacje.nie
      wiem.
      santa
    • kalusia12 Re: Ulubiony kraj, oprucz Polski! 06.02.10, 20:54
      Hiszpania Paryż Wenecja irandia <3
    • cassie_1 Re: Ulubiony kraj, oprucz Polski! 07.02.10, 00:04
      w których byłam a które są niesamowite to :
      Włochy, Francja, Anglia (<3), Malta, Tunezja, Grecja, Egipt, Chorwacja,
      Portugalia,Meksyk piękne kraje a z tych które chciałabym odwiedzić to Japonia i
      Jamajka
    • akira Re: Ulubiony kraj, oprucz Polski! 07.02.10, 00:32
      Japonia!
    • kitty Droga Stefo. 07.02.10, 00:40
      Ja też chciałabym wrócić do Chorwacji i Austrii. W Szwecji nie byłam, może kiedyś nadrobię
      to. Również chcę wrócić kiedyś do Hiszpanii, Włoch, Francji, Holandii, Kanady.

      Obecnie marzę o Japonii, Chinach i Australli;D
    • mandy_jonas Re: Ulubiony kraj, oprucz Polski! 07.02.10, 10:18
      Nie byłam jeszcze poza granicami Polski, ale chciałabym zobaczyć:
      Egipt, Grecję, Hiszpanię, Nowy Jork i Francję.
      A do Paryża jadę już w Maju wiec moje marzenie się spełni;o
    • kotek1234 Re: Ulubiony kraj, oprucz Polski! 07.02.10, 10:22
      Moim ulubionym miastem jest: Austria , Barcelona , Egipt , Holandia , Włochy , Niemczech , Londyn !!^^
    • kaapelusik I love.. 07.02.10, 10:31
      Ja bardzo interesuję się faktami i wszystkim co związane z USA tongue_out W przyszłości
      chciałabym pojechac do tego państwa, a jak nie do tego to do Anglii. Dlatego
      pilnie uczę się anglika.. xD
      • agapi Re: Grecja! 07.02.10, 10:38
        Być może dlatego, że się tam urodziłam i mieszkałam 6 lat. Czuję sentyment do
        tego państwa i traktuję Grecję jako swoją ojczyznę.

    • myhad13 Re: Ulubiony kraj, oprucz Polski! 07.02.10, 10:34
      Ja bym chciała pojechać o USA
      • kaila. Re: Ulubiony kraj, oprucz Polski! 07.02.10, 10:38
        najbardziej to chciała bym polecieć na Jamajkę i do USA :3
    • kaja13 Re: Ulubiony kraj, oprucz Polski! 07.02.10, 10:40
      Stany Zjednoczone bo tam mieszka mój tata;
      na wakacje tam jade,tak dokładniej to Chicago^^
      • leaveme_ Re: Ulubiony kraj, oprucz Polski! 07.02.10, 11:09
        Italia wink
        Kanada .
        Indie .
        Chiny .
    • pluszbezpluszu Re: Ulubiony kraj, oprucz Polski! 07.02.10, 11:11
      Kraj który mi się bardzo podoba oprócz Polski- Korea Południowa.. i pod względem
      mentalnym, kulturowym, przepiękny kraj, język (dla mnie najładniejszy na świecie), ludzie..
      Jednak żyć tam w tym momencie już bym nie chciała bo jednak polska/zachodnia
      mentalność zbyt bardzo ukształtowała się we mnie, a to jednak pod tym względem
      bardzo odmienny kraj(dodatkowo dość hermetyczny) i choć podoba mi się to co
      reprezentują nie wiem czy w stanie tak żyć.

      Jeśli bym miała wyjeżdżać za pracą to wygrałabym być może jakiś emirat w ZEA..
      prawdopodobnie Dubaj. Ale nie na stałe, kilka, kilkanaście lat maksymalnie.

      W Europie najbardziej URODZIĆ się chciałabym chyba Andorze.

      JEśli miałabym się gdzieś przeprowadzić tak na stałe, mając pieniądze i poprostu żyć sobie
      nie zawracając niczym głowy to chyba wybrałabym którąś z wysp Palau..

      Nie rozumiem zachwytu większości was USA.. Co wam się tam podoba? Za nic bym tam
      nie chciała mieszkać... Rozumiem gdyby nadal tu był PRL a USA utopijnym rajem na
      ziemi..
    • heb Re: Ulubiony kraj, oprucz Polski! 07.02.10, 11:13
      Włochy i USA
    • kasix_14 Re: Ulubiony kraj, oprucz Polski! 07.02.10, 11:18
      Meksyk <33 Tam to mogłabym zamieszkac xd
    • anahi_fan Re: Ulubiony kraj, oprucz Polski! 07.02.10, 11:18
      Hiszpania, Meksyk.
    • inka_love_nick Re: Ulubiony kraj, oprucz Polski! 07.02.10, 11:27
      bardzo bym chciała kiedyś mieszkać w USA abo UK smile
    • magdalenaa Re: Ulubiony kraj, oprucz Polski! 07.02.10, 11:39
      ja chciałabym odwiedzic:
      Meksyk,Hiszpanię,Włochy,Francję,Grecję,Japonię,Indie,USA,Brazylię,Australię,Argentynę,
      Portugalię,Karaiby,Hawaje,Jamajkę,jeszcze raz Austrię,Tunezję,Egipt,RPA.
    • candy.e Re: Ulubiony kraj, oprócz Polski! 07.02.10, 13:12
      uwilbiam Austarlie, Finladnie, Norwegie i Szwecje ; p
      takie skandynawskie widkoi.. : )
      tylko w Norwegi w zimie caly czas jest ciemno [poza 1 godzina] ; /
      noi nieskandynawska australi z pieknymi widokami : D
      jednak ktos chcial ze zmaieszkiwalam Polske - najlpeszą ; D
      a teraz Texas i USA..
      tez sliczna okolica : )
      przynajmniej jezyk ang. pelij mi wychodzi xD

      ps. oprócz przez "ó" ;P
    • zcziluj Re: Ulubiony kraj, oprucz Polski! 09.02.10, 10:56
      Stany Zjednoczone, Meksyk, Wielka Brytania, Australia serce
    • violet_ Re: Ulubiony kraj, oprucz Polski! 09.02.10, 10:59
      odwiedzam często ortografię, Tobie też radzę.

      w niemczech jest przepięknie, raj na ziemi.
    • marszalinka Re: Ulubiony kraj, oprucz Polski! 09.02.10, 15:59
      Jak najbardziej Austria. Kocham bardzo ten kraj najbardziej ze wszystkich ;*

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka