selena117 Re: Ulubiony kraj, oprucz Polski! 06.02.10, 20:38 wymienie mijesce gdzi jestem 2 krotnym bywacem , Karaiby, i raz Hawaje, moi rodzice lubia tak jezdzic i tak tlyko wielkaw wycieczka to raz na 2 lata a tak to Holandia Grecja Odpowiedz Link Zgłoś
rose_ Re: Ulubiony kraj, oprucz Polski! 06.02.10, 20:42 Powrócić chciałabym do USA, Albanii, Turcji, Szwecji, Szwajcarii, Francji (dokładniej do Polinezji), Włoch, Bułgarii, Rosji, Zjednoczonych Emirat Arabskich (dokładniej do Dubaju) i tych innych naszych 'ukochanych' sąsiadów, których nie chcielibyśmy nigdy zamienić na innych. XDD Odwiedzić to tylko Honolulu (Hawaje), Karaiby, Dominikanę itp. oraz Antarktydę i Australię. Nie chciałabym powrócić do Rumuni i Korei, bo na widok tych biednych piesków robi mi się smutno, a zarazem niedobrze. Odpowiedz Link Zgłoś
blondi_girl Re: Ulubiony kraj, oprócz Polski! 06.02.10, 20:45 Bardzo chciałabym kiedyś pojechać do Australii, jest to jeden z moich celów na przyszłość A powrócić chciałabym do Hiszpanii a dokładnie do Mataro i do Chorwacji.. Odpowiedz Link Zgłoś
alice087 Re: Ulubiony kraj, oprucz Polski! 06.02.10, 20:45 pisze się oprócz stany Odpowiedz Link Zgłoś
alice087 _______________ 02.02.11, 22:45 alice087 napisał(a): > pisze się oprócz > > stany jeej, już z rok ma ta wypowiedź, lol jak się zmieniły przez ten czas moje poglądy... na dzień dzisiejszy chciałabym pojechać do: Holandii, Szwecji, Hiszpania, Cypr i może Rosja Odpowiedz Link Zgłoś
hotelowaa Re: Ulubiony kraj, oprucz Polski! 06.02.10, 20:47 Niemcy. x33 i Hiszpania.. Odpowiedz Link Zgłoś
paramore_lol Re: Ulubiony kraj, oprucz Polski! 06.02.10, 20:52 hmm W.Brytania,USA, w Chorwacji już byłamaLe przejechała bym się jeszcze raz może w te wakacje.nie wiem. Odpowiedz Link Zgłoś
kalusia12 Re: Ulubiony kraj, oprucz Polski! 06.02.10, 20:54 Hiszpania Paryż Wenecja irandia <3 Odpowiedz Link Zgłoś
cassie_1 Re: Ulubiony kraj, oprucz Polski! 07.02.10, 00:04 w których byłam a które są niesamowite to : Włochy, Francja, Anglia (<3), Malta, Tunezja, Grecja, Egipt, Chorwacja, Portugalia,Meksyk piękne kraje a z tych które chciałabym odwiedzić to Japonia i Jamajka Odpowiedz Link Zgłoś
kitty Droga Stefo. 07.02.10, 00:40 Ja też chciałabym wrócić do Chorwacji i Austrii. W Szwecji nie byłam, może kiedyś nadrobię to. Również chcę wrócić kiedyś do Hiszpanii, Włoch, Francji, Holandii, Kanady. Obecnie marzę o Japonii, Chinach i Australli;D Odpowiedz Link Zgłoś
mandy_jonas Re: Ulubiony kraj, oprucz Polski! 07.02.10, 10:18 Nie byłam jeszcze poza granicami Polski, ale chciałabym zobaczyć: Egipt, Grecję, Hiszpanię, Nowy Jork i Francję. A do Paryża jadę już w Maju wiec moje marzenie się spełni;o Odpowiedz Link Zgłoś
kotek1234 Re: Ulubiony kraj, oprucz Polski! 07.02.10, 10:22 Moim ulubionym miastem jest: Austria , Barcelona , Egipt , Holandia , Włochy , Niemczech , Londyn !!^^ Odpowiedz Link Zgłoś
kaapelusik I love.. 07.02.10, 10:31 Ja bardzo interesuję się faktami i wszystkim co związane z USA W przyszłości chciałabym pojechac do tego państwa, a jak nie do tego to do Anglii. Dlatego pilnie uczę się anglika.. xD Odpowiedz Link Zgłoś
agapi Re: Grecja! 07.02.10, 10:38 Być może dlatego, że się tam urodziłam i mieszkałam 6 lat. Czuję sentyment do tego państwa i traktuję Grecję jako swoją ojczyznę. Odpowiedz Link Zgłoś
myhad13 Re: Ulubiony kraj, oprucz Polski! 07.02.10, 10:34 Ja bym chciała pojechać o USA Odpowiedz Link Zgłoś
kaila. Re: Ulubiony kraj, oprucz Polski! 07.02.10, 10:38 najbardziej to chciała bym polecieć na Jamajkę i do USA :3 Odpowiedz Link Zgłoś
kaja13 Re: Ulubiony kraj, oprucz Polski! 07.02.10, 10:40 Stany Zjednoczone bo tam mieszka mój tata; na wakacje tam jade,tak dokładniej to Chicago^^ Odpowiedz Link Zgłoś
leaveme_ Re: Ulubiony kraj, oprucz Polski! 07.02.10, 11:09 Italia Kanada . Indie . Chiny . Odpowiedz Link Zgłoś
pluszbezpluszu Re: Ulubiony kraj, oprucz Polski! 07.02.10, 11:11 Kraj który mi się bardzo podoba oprócz Polski- Korea Południowa.. i pod względem mentalnym, kulturowym, przepiękny kraj, język (dla mnie najładniejszy na świecie), ludzie.. Jednak żyć tam w tym momencie już bym nie chciała bo jednak polska/zachodnia mentalność zbyt bardzo ukształtowała się we mnie, a to jednak pod tym względem bardzo odmienny kraj(dodatkowo dość hermetyczny) i choć podoba mi się to co reprezentują nie wiem czy w stanie tak żyć. Jeśli bym miała wyjeżdżać za pracą to wygrałabym być może jakiś emirat w ZEA.. prawdopodobnie Dubaj. Ale nie na stałe, kilka, kilkanaście lat maksymalnie. W Europie najbardziej URODZIĆ się chciałabym chyba Andorze. JEśli miałabym się gdzieś przeprowadzić tak na stałe, mając pieniądze i poprostu żyć sobie nie zawracając niczym głowy to chyba wybrałabym którąś z wysp Palau.. Nie rozumiem zachwytu większości was USA.. Co wam się tam podoba? Za nic bym tam nie chciała mieszkać... Rozumiem gdyby nadal tu był PRL a USA utopijnym rajem na ziemi.. Odpowiedz Link Zgłoś
kasix_14 Re: Ulubiony kraj, oprucz Polski! 07.02.10, 11:18 Meksyk <33 Tam to mogłabym zamieszkac xd Odpowiedz Link Zgłoś
inka_love_nick Re: Ulubiony kraj, oprucz Polski! 07.02.10, 11:27 bardzo bym chciała kiedyś mieszkać w USA abo UK Odpowiedz Link Zgłoś
magdalenaa Re: Ulubiony kraj, oprucz Polski! 07.02.10, 11:39 ja chciałabym odwiedzic: Meksyk,Hiszpanię,Włochy,Francję,Grecję,Japonię,Indie,USA,Brazylię,Australię,Argentynę, Portugalię,Karaiby,Hawaje,Jamajkę,jeszcze raz Austrię,Tunezję,Egipt,RPA. Odpowiedz Link Zgłoś
candy.e Re: Ulubiony kraj, oprócz Polski! 07.02.10, 13:12 uwilbiam Austarlie, Finladnie, Norwegie i Szwecje ; p takie skandynawskie widkoi.. : ) tylko w Norwegi w zimie caly czas jest ciemno [poza 1 godzina] ; / noi nieskandynawska australi z pieknymi widokami : D jednak ktos chcial ze zmaieszkiwalam Polske - najlpeszą ; D a teraz Texas i USA.. tez sliczna okolica : ) przynajmniej jezyk ang. pelij mi wychodzi xD ps. oprócz przez "ó" ;P Odpowiedz Link Zgłoś
zcziluj Re: Ulubiony kraj, oprucz Polski! 09.02.10, 10:56 Stany Zjednoczone, Meksyk, Wielka Brytania, Australia Odpowiedz Link Zgłoś
violet_ Re: Ulubiony kraj, oprucz Polski! 09.02.10, 10:59 odwiedzam często ortografię, Tobie też radzę. w niemczech jest przepięknie, raj na ziemi. Odpowiedz Link Zgłoś
marszalinka Re: Ulubiony kraj, oprucz Polski! 09.02.10, 15:59 Jak najbardziej Austria. Kocham bardzo ten kraj najbardziej ze wszystkich ;* Odpowiedz Link Zgłoś