14.02.10, 15:49
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
    • jd Re: nienawidze jej!!! 14.02.10, 15:51
      To nie była przyjaciółka. Olej ją! Nie zwracaj na nią uwagi..
    • marzycielka_x33 Re: nienawidze jej!!! 14.02.10, 15:53
      oj znam ten problem ....

      może poszukaj koleżanki tej twojej przyjaciółki i tez tak rób jak ona , niech
      sie poczuje tak jak ty . albo bądź sama i pokaz jej ze bez niej tez możesz sie
      świetnie bawić i nie zwracaj uwagi na jej docinki .
      • marzycielka_x33 Re: nienawidze jej!!! 14.02.10, 15:54
        marzycielka_x33 napisał(a):

        > oj znam ten problem ....
        >
        > może poszukaj koleżanki tej twojej przyjaciółki i tez tak rób jak ona , niech
        > sie poczuje tak jak ty . albo bądź sama i pokaz jej ze bez niej tez możesz sie
        > świetnie bawić i nie zwracaj uwagi na jej docinki .


        w końcu sie kiedyś pogodzicie

        powodzenia kiss
      • sonialovemiley5 Re: nienawidze jej!!! 14.02.10, 19:47
        nie mścij sie zobaczysz przejdzie jej jak zobaczy ze nie obchodzi cie ona i
        jeszcze będzie Cię błagać na kolanch żeby do cibie wróciłabig_grinbig_grin
    • truuu Re: nienawidze jej!!! 14.02.10, 15:54
      pokaż jej że sobie bez niej poradzisz. też weź jakąś koleżankę i rób tak z nią big_grin
    • drakangel Hmmm...a może... 14.02.10, 15:54
      ignoruj ją, może się jej to znudzi i przestanie
      albo...
      jak będą razem szły czy coś i walną taki tekst to ty im powiedz coś w stylu"
      "Cieszę się, że się lubicie, jak długo będziecie jeszcze udawały?"

      i po sprawie!
    • keysi Re: nienawidze jej!!! 14.02.10, 15:54
      Troche podła jest nie wiem może jej przejdzie
      • lovely5 Re: nienawidze jej!!! 14.02.10, 15:57
        Moim zdaniem to wkońcu tej Aśce kiedyś przejdzie . Bo taka słodka przyjaźń szybko się konczy , wiem ze swojego doświadczenia . Ale ja to poprostu olewałam , czasami się odezwałam że mi się słabo robi jak widzę tą ich przyjaźń .. Po miesiącu laska wymiękła ...
        Olej to i będzie dobrze zobaczysz ! A i jeszcze coś tongue_out To nie była przyjaźń uwierz mi !! kiss
    • loveash Re: nienawidze jej!!! 14.02.10, 15:55
      wal prosto z mostu! tyteż możesz poszukać kogoś, kto będzie ją wkurzał. No chyba, że
      zamieżasz się pogodzić...
    • sysiek4444 Re: nienawidze jej!!! 14.02.10, 15:55
      Ci to przeszkadza ?
      Mnie nie , raz się pokłuciłam , było tak samo a ja nie zwracałam uwagi , moim zdaniem
      powinnaś wyluzować . ; )
      • g_o_s_i_a @ sysiek 4444 14.02.10, 15:59
        Co do poprzedniego wątka, o anty klubie, wiesz, który. Co ty masz do Hayley co?
        Po co w ogóle pisać posty, skoro nie można powiedzieć co się naprawdę myśli? Dla
        mnie Justinek to dno, a dla ciebie Hayley może być dnem, mów sobie, że jej nie
        lubisz, ale na pewno nie zjechałabym cię tak za to jak ty mnie za twojego Justinka.
    • lorente Re: nienawidze jej!!! 14.02.10, 15:55
      taa ja bym jej walnęła...

      z liścia w twarz...

      ale nie, nie, nie, nie to nie w chodzi w gre..
      Porozmawiaj z nią..
      Powiedz jej że to co robi się tobie nie podoba..
      Nie rób scen, spokojnie..



    • martusia_16 . 14.02.10, 15:55
      olej ją ! lub powiedz żeby się tak nie zachowywała !

      pzdr.piwo
    • nati97 Re: nienawidze jej!!! 14.02.10, 15:55
      jesli ci przeszkadza to mozesz ja zablokowac na nk i ja olewac.
      wiem ze to nie latwe ale chyba innego wyjscia nie ma
    • failien_ nienawidze jej!!! 14.02.10, 15:55
      straszne .
    • wyrafinowana Re: nienawidze jej!!! 14.02.10, 15:56
      serio , nie przejmój sie ! . główny powód jest taki żebyś była zazdrosna . tylko o to
      chodzi . OLEWAJ ! mówie serio , to działa . wink miej ją gdzieś . ! nie patrz , nie gadaj o niej ,
      nie przejmuj się . na pewno potem bd jeszcze bardziej sie starała by zwrócic Twoją
      uwage , ale w końcu i tak da sobie spokój i przekona sie że wcale tak szybko sie nie łamiesz
      i jesteś twarda . uwierz , przechodziłam już to . wink
      • lady_cat Re: nienawidze jej!!! 14.02.10, 15:57
        wyluzuj, olej ją .
        mniej ją gdzieś . x d.
        • britneyxd Re: nienawidze jej!!! 14.02.10, 15:59
          OLEJ JĄ!
          to nie jest przyjaciółka...
    • secrets Re: nienawidze jej!!! 14.02.10, 15:56
      nie zwracaj na nie uwagi, to przestaną. może okazujesz im, że jesteż zadrosna? a to powoduje, że one chcą więcej i więcej i więcej. nie zwracaj uwagi i tyle. c:
    • evanescence24 Re: nienawidze jej!!! 14.02.10, 15:57
      olej ją, nie reaguj, bo ona właśnie tego oczekuje, twojej złości, odpowiedzi itd.
    • wyrafinowana Re: nienawidze jej!!! 14.02.10, 15:57
      najwyżej możesz do niej podejsc tak bd sama i powiedziec że cie jej zachowanie nie rusza ,
      a na końcu usmiechnąc się poirytowanie . wink tylko nie podcgodz do niej pełna złości
    • sweet.fan.jb.xd Re: nienawidze jej!!! 14.02.10, 15:57
      nie przejmuj się taką wieśniarą !!!
      jak już nie wytrzymasz , to powiedz jej co o niej myślisz. ;d
    • colaxdd Re: nienawidze jej!!! 14.02.10, 15:58
      Co za problem podejść do niej i powiedzieć co o niej myślisz i dać jej w pysk za
      to co robi?

      Tak, liść to najlepszy sposób na wszystko ..
    • demoniasta0897 Re: nienawidze jej!!! 14.02.10, 15:59
      ja bym ja kompletnie olała nie zwracała na nia uwagi a jakby Cię wołała to udaj że nie słyszysz i odejdz na pewno wkurzy się bo ja myśle że ona właśnie czeka zebyś wybuchneła swoją drogą jak tak robi to nie zła przyjaciółeczka musiała być skoro z łatwościa cie celowo wkurza
    • slyszaca_cisze Re: nienawidze jej!!! 14.02.10, 15:59
      widać, że albo jest s*ką, albo chce udać , że bez Cb tez sobie daje radę.
      \Zignoruj ja! nie jest tego warta. spróbuj porozmawiać, ale nie daj sie
      sprowokować do kolejnej kłótni!
    • cathylinton Re: nienawidze jej!!! 14.02.10, 16:01
      lej na to albo rób to samo .
      nie wal jej prosto z mostu, bo zobaczysz, że ona Twoją słabość wykorzysta.
      Zapewne powie coś w stylu: "Przeszkadza Ci, to że mam nową przyjaciółkę?"
    • pffy Re: nienawidze jej!!! 14.02.10, 16:01
      Pogadaj z nią jeśli chcesz się pogodzić i wytłumacz, że Cię to wkurza, a jeśli
      nie to ją olej.
    • 404error_ Re: nienawidze jej!!! 14.02.10, 16:05
      olej to i ona sama wróci XD
      koleguj sie z innymi i nie wkurzaj sie na to co ona robi,
      olewka to najlepszy sposób
    • anahi011 Re: nienawidze jej!!! 14.02.10, 16:09
      jak ją gdzieś zobaczysz to ignoruj ją a jak będzie gadała z tą twoją sąsiadką tak żebyś była
      zazdrosna to powiedz jej ze jest żałosna i zajmij sie swoimi sprawami wink

      a jak ja sie połuciłam kiedyś z kumpelą to jak ona coś gadała to ja zawsze mówiłam do
      kogoś co stał koło mnie że coś mi piszczało koło ucha czy słyszał a ona sie wtedy
      strasznie wkurzała big_grinpiwo
      • zabax3 Re: nienawidze jej!!! 14.02.10, 16:11
        olej ją.
    • anahi011 Re: nienawidze jej!!! 14.02.10, 16:10
      jak ją gdzieś zobaczysz to ignoruj ją a jak będzie gadała z tą twoją sąsiadką tak żebyś była
      zazdrosna to powiedz jej ze jest żałosna i zajmij sie swoimi sprawami wink

      a jak ja sie połuciłam kiedyś z kumpelą to jak ona coś gadała to ja zawsze mówiłam do
      kogoś co stał koło mnie że coś mi piszczało koło ucha czy słyszał a ona sie wtedy
      strasznie wkurzała big_grin
      • pinky33 Wielkie Dzieki:* 14.02.10, 16:18
        Bardzo mi pomogłyscie i macie racje.Wystarczy ja olewac.Tylko ze pokuciłysmy się
        dlatego ze wygadała plotki na moj temat,a konkretnie o chomikach i moich
        intymnych sprawach.Boje sie ze jej wygada tej sasiadce.Ale co tam dzekuje wam
        jeszcze raz.


        pozd.smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka