pinky33 14.02.10, 15:49 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jd Re: nienawidze jej!!! 14.02.10, 15:51 To nie była przyjaciółka. Olej ją! Nie zwracaj na nią uwagi.. Odpowiedz Link Zgłoś
marzycielka_x33 Re: nienawidze jej!!! 14.02.10, 15:53 oj znam ten problem .... może poszukaj koleżanki tej twojej przyjaciółki i tez tak rób jak ona , niech sie poczuje tak jak ty . albo bądź sama i pokaz jej ze bez niej tez możesz sie świetnie bawić i nie zwracaj uwagi na jej docinki . Odpowiedz Link Zgłoś
marzycielka_x33 Re: nienawidze jej!!! 14.02.10, 15:54 marzycielka_x33 napisał(a): > oj znam ten problem .... > > może poszukaj koleżanki tej twojej przyjaciółki i tez tak rób jak ona , niech > sie poczuje tak jak ty . albo bądź sama i pokaz jej ze bez niej tez możesz sie > świetnie bawić i nie zwracaj uwagi na jej docinki . w końcu sie kiedyś pogodzicie powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
sonialovemiley5 Re: nienawidze jej!!! 14.02.10, 19:47 nie mścij sie zobaczysz przejdzie jej jak zobaczy ze nie obchodzi cie ona i jeszcze będzie Cię błagać na kolanch żeby do cibie wróciła Odpowiedz Link Zgłoś
truuu Re: nienawidze jej!!! 14.02.10, 15:54 pokaż jej że sobie bez niej poradzisz. też weź jakąś koleżankę i rób tak z nią Odpowiedz Link Zgłoś
drakangel Hmmm...a może... 14.02.10, 15:54 ignoruj ją, może się jej to znudzi i przestanie albo... jak będą razem szły czy coś i walną taki tekst to ty im powiedz coś w stylu" "Cieszę się, że się lubicie, jak długo będziecie jeszcze udawały?" i po sprawie! Odpowiedz Link Zgłoś
keysi Re: nienawidze jej!!! 14.02.10, 15:54 Troche podła jest nie wiem może jej przejdzie Odpowiedz Link Zgłoś
lovely5 Re: nienawidze jej!!! 14.02.10, 15:57 Moim zdaniem to wkońcu tej Aśce kiedyś przejdzie . Bo taka słodka przyjaźń szybko się konczy , wiem ze swojego doświadczenia . Ale ja to poprostu olewałam , czasami się odezwałam że mi się słabo robi jak widzę tą ich przyjaźń .. Po miesiącu laska wymiękła ... Olej to i będzie dobrze zobaczysz ! A i jeszcze coś To nie była przyjaźń uwierz mi !! Odpowiedz Link Zgłoś
loveash Re: nienawidze jej!!! 14.02.10, 15:55 wal prosto z mostu! tyteż możesz poszukać kogoś, kto będzie ją wkurzał. No chyba, że zamieżasz się pogodzić... Odpowiedz Link Zgłoś
sysiek4444 Re: nienawidze jej!!! 14.02.10, 15:55 Ci to przeszkadza ? Mnie nie , raz się pokłuciłam , było tak samo a ja nie zwracałam uwagi , moim zdaniem powinnaś wyluzować . ; ) Odpowiedz Link Zgłoś
g_o_s_i_a @ sysiek 4444 14.02.10, 15:59 Co do poprzedniego wątka, o anty klubie, wiesz, który. Co ty masz do Hayley co? Po co w ogóle pisać posty, skoro nie można powiedzieć co się naprawdę myśli? Dla mnie Justinek to dno, a dla ciebie Hayley może być dnem, mów sobie, że jej nie lubisz, ale na pewno nie zjechałabym cię tak za to jak ty mnie za twojego Justinka. Odpowiedz Link Zgłoś
lorente Re: nienawidze jej!!! 14.02.10, 15:55 taa ja bym jej walnęła... z liścia w twarz... ale nie, nie, nie, nie to nie w chodzi w gre.. Porozmawiaj z nią.. Powiedz jej że to co robi się tobie nie podoba.. Nie rób scen, spokojnie.. Odpowiedz Link Zgłoś
martusia_16 . 14.02.10, 15:55 olej ją ! lub powiedz żeby się tak nie zachowywała ! pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś
nati97 Re: nienawidze jej!!! 14.02.10, 15:55 jesli ci przeszkadza to mozesz ja zablokowac na nk i ja olewac. wiem ze to nie latwe ale chyba innego wyjscia nie ma Odpowiedz Link Zgłoś
wyrafinowana Re: nienawidze jej!!! 14.02.10, 15:56 serio , nie przejmój sie ! . główny powód jest taki żebyś była zazdrosna . tylko o to chodzi . OLEWAJ ! mówie serio , to działa . miej ją gdzieś . ! nie patrz , nie gadaj o niej , nie przejmuj się . na pewno potem bd jeszcze bardziej sie starała by zwrócic Twoją uwage , ale w końcu i tak da sobie spokój i przekona sie że wcale tak szybko sie nie łamiesz i jesteś twarda . uwierz , przechodziłam już to . Odpowiedz Link Zgłoś
lady_cat Re: nienawidze jej!!! 14.02.10, 15:57 wyluzuj, olej ją . mniej ją gdzieś . x d. Odpowiedz Link Zgłoś
britneyxd Re: nienawidze jej!!! 14.02.10, 15:59 OLEJ JĄ! to nie jest przyjaciółka... Odpowiedz Link Zgłoś
secrets Re: nienawidze jej!!! 14.02.10, 15:56 nie zwracaj na nie uwagi, to przestaną. może okazujesz im, że jesteż zadrosna? a to powoduje, że one chcą więcej i więcej i więcej. nie zwracaj uwagi i tyle. c: Odpowiedz Link Zgłoś
evanescence24 Re: nienawidze jej!!! 14.02.10, 15:57 olej ją, nie reaguj, bo ona właśnie tego oczekuje, twojej złości, odpowiedzi itd. Odpowiedz Link Zgłoś
wyrafinowana Re: nienawidze jej!!! 14.02.10, 15:57 najwyżej możesz do niej podejsc tak bd sama i powiedziec że cie jej zachowanie nie rusza , a na końcu usmiechnąc się poirytowanie . tylko nie podcgodz do niej pełna złości Odpowiedz Link Zgłoś
sweet.fan.jb.xd Re: nienawidze jej!!! 14.02.10, 15:57 nie przejmuj się taką wieśniarą !!! jak już nie wytrzymasz , to powiedz jej co o niej myślisz. ;d Odpowiedz Link Zgłoś
colaxdd Re: nienawidze jej!!! 14.02.10, 15:58 Co za problem podejść do niej i powiedzieć co o niej myślisz i dać jej w pysk za to co robi? Tak, liść to najlepszy sposób na wszystko .. Odpowiedz Link Zgłoś
demoniasta0897 Re: nienawidze jej!!! 14.02.10, 15:59 ja bym ja kompletnie olała nie zwracała na nia uwagi a jakby Cię wołała to udaj że nie słyszysz i odejdz na pewno wkurzy się bo ja myśle że ona właśnie czeka zebyś wybuchneła swoją drogą jak tak robi to nie zła przyjaciółeczka musiała być skoro z łatwościa cie celowo wkurza Odpowiedz Link Zgłoś
slyszaca_cisze Re: nienawidze jej!!! 14.02.10, 15:59 widać, że albo jest s*ką, albo chce udać , że bez Cb tez sobie daje radę. \Zignoruj ja! nie jest tego warta. spróbuj porozmawiać, ale nie daj sie sprowokować do kolejnej kłótni! Odpowiedz Link Zgłoś
cathylinton Re: nienawidze jej!!! 14.02.10, 16:01 lej na to albo rób to samo . nie wal jej prosto z mostu, bo zobaczysz, że ona Twoją słabość wykorzysta. Zapewne powie coś w stylu: "Przeszkadza Ci, to że mam nową przyjaciółkę?" Odpowiedz Link Zgłoś
pffy Re: nienawidze jej!!! 14.02.10, 16:01 Pogadaj z nią jeśli chcesz się pogodzić i wytłumacz, że Cię to wkurza, a jeśli nie to ją olej. Odpowiedz Link Zgłoś
404error_ Re: nienawidze jej!!! 14.02.10, 16:05 olej to i ona sama wróci XD koleguj sie z innymi i nie wkurzaj sie na to co ona robi, olewka to najlepszy sposób Odpowiedz Link Zgłoś
anahi011 Re: nienawidze jej!!! 14.02.10, 16:09 jak ją gdzieś zobaczysz to ignoruj ją a jak będzie gadała z tą twoją sąsiadką tak żebyś była zazdrosna to powiedz jej ze jest żałosna i zajmij sie swoimi sprawami a jak ja sie połuciłam kiedyś z kumpelą to jak ona coś gadała to ja zawsze mówiłam do kogoś co stał koło mnie że coś mi piszczało koło ucha czy słyszał a ona sie wtedy strasznie wkurzała Odpowiedz Link Zgłoś
anahi011 Re: nienawidze jej!!! 14.02.10, 16:10 jak ją gdzieś zobaczysz to ignoruj ją a jak będzie gadała z tą twoją sąsiadką tak żebyś była zazdrosna to powiedz jej ze jest żałosna i zajmij sie swoimi sprawami a jak ja sie połuciłam kiedyś z kumpelą to jak ona coś gadała to ja zawsze mówiłam do kogoś co stał koło mnie że coś mi piszczało koło ucha czy słyszał a ona sie wtedy strasznie wkurzała Odpowiedz Link Zgłoś
pinky33 Wielkie Dzieki:* 14.02.10, 16:18 Bardzo mi pomogłyscie i macie racje.Wystarczy ja olewac.Tylko ze pokuciłysmy się dlatego ze wygadała plotki na moj temat,a konkretnie o chomikach i moich intymnych sprawach.Boje sie ze jej wygada tej sasiadce.Ale co tam dzekuje wam jeszcze raz. pozd. Odpowiedz Link Zgłoś