Dodaj do ulubionych

meet your meat.

20.02.10, 14:32
nie wiem, czy zdajecie sobie sprawę, jakie mięso jecie.
natknęłam się na
TEN
filmik.
nie zdawałam sobie sprawy, co zwierzęta przeżywają. nie nakłaniam do
wegetarianizmu, sama nie jestem wegetarianką, ale robię jeden dzień w tygodniu
bez mięsa.

minuta 01:50, około. rzucają tymi zwierzętami, po prostu nimi rzucają..
Obserwuj wątek
    • alive_ Re: meet your meat. 20.02.10, 14:37
      ja również nie jestem wegetariankom, i w najbliższym czasie być nią nie
      zamierzam, aczkolwiek bardzo kocham zwierzęta i zdaje sobie sprawę z tego, co
      przeżywają.
    • leanne Re: meet your meat. 20.02.10, 14:37
      wiesz, że większość ludzi, którzy pracują w rzeźniach, masarniach jest wege? : >
      ten filmik to jeden z wielu przykładów bestialstwa człowieka wobec zwierząt. i
      wyjaśnienie. nie wszędzie tak się dzieje, fakt. ale ostrzegłam moją mamę, że
      płacąc za tę padlinę, która padliną wcale byc nie musiała, wspomaga takie coś.
      nie oglądam nawet filmiku. kiedyś spróbowałam jakiś zobaczyć- po czternastu
      sekundach z rykiem zamknęłam kartę.
      • honest_ leanne. 20.02.10, 14:41
        ja niestety nie oglądałam tego do końca. też z łzami w oczach, na około 2.
        minucie skończyłam, jak podduszali te kury.
    • niewidzialna. Re: meet your meat. 20.02.10, 14:39
      OMG
      Biedne zwierzątka
      Ha a ja do Wielkanocy nie jam mięsa.
      Ciekawa jestem czy mi się do uda.
    • tokio_hotel_483 Re: meet your meat. 20.02.10, 14:40
      masakraa.. ;//
      ;xxx
    • diunka Re: meet your meat. 20.02.10, 14:41
      aaaaaa!!!!!!!!!!o fu nie obejrzałam do końca nie dobrze mi,o bosz ja właśnie jadłam obiadindifferent
      • honest_ diunka. 20.02.10, 14:42
        ... a może jak jadłaś ten obiad, właśnie jakieś zwierzaki umierały, to bardzo
        prawdopodobne.
        • jd Re: diunka. 20.02.10, 14:49
          No i co? I tak będą zabijać zwierzęta.. Myślicie, że jak będziecie
          wegetariankami to już nie będą zabijać, czy co?
    • martys14 Re: meet your meat. 20.02.10, 14:51
      Straszne... co oni robią z tymi krowami, świniami i kurami? Współczuję tym
      pracownikom. Oni muszą codziennie patrzeć na takie widoki, a nawet gorsze. Ale
      sami sobie wybrali taki zawód. Masakra . oOsad
    • querty. Re: meet your meat. 20.02.10, 14:53
      jestem semi.
    • butterfly3689 Re: meet your meat. 20.02.10, 14:54
      biedne zwierzęta sad
      jak tak można jej traktować crying

      juz od jakiegos czasu zastanawiam sie nad zostaniem wegetarianka ale jakoś nie
      udało mi sie nia zostac ale po tym filmiku chyba w koncu zostane ...
    • bazuka Re: meet your meat. 20.02.10, 14:58
      już nie mogę na to patrzeć , to straszne a niektórzy ludzie nawet się nie zastanawiają co
      jedzą ...
    • saara Re: meet your meat. 20.02.10, 15:04
      ja tez kocham zwierzeta ale ludzie, po to zwierzeta sa na swiecie zebysmy mogli je jesc, tak
      mi zawsze babcia tlumaczy. ja nie mam odwagi obejrzec tego filmu ale taki jest ten swiat.
      tak zwany lancuch pokarmowy.
      • saara Re: meet your meat. 20.02.10, 15:06
        ale tez zeby nie bylo, nie mowie tu o takim traktowaniu zwierzat. moim zdaniem nie mozna
        nimi przed smiercia rzucac itp.
        • zuaona @ saara 21.02.10, 17:34
          to babcia ci ściemnia, na początku ludzie nie jedli mięsa. ale że są idiotami,
          to zaczęli zabijać. bez mięsa też można przeżyć. ja nie jem go od roku i jestem
          o wiele zdrowsza niż kiedyś.
      • kasix_14 Re: meet your meat. 20.02.10, 16:00
        również nie chcę obejrzeć tego filmu bo się boję co zobaczę tongue_out
        Takie jest życie !!
    • olgx Re: meet your meat. 20.02.10, 15:06
      Po co ty mi to mówisz? Ryczeć mi się chce! Od dziś jestem wegetarianką !
    • monikajb ;x 20.02.10, 15:07
      nauczycielka raz puściła nam film o zwierzętach zabijanych dla mięsa, a także o
      koniach... ;x
      ja obejrzałam i jakoś wytrwałam, ale moje koleżanki ryczały i nie chciały tego
      oglądać.
      nie jestem wegetarianką i chyba nią nie zostanę, ale chętnie zrobiłabym coś, co
      mogłoby powstrzymać rzeź zwierząt.
    • chmurka_ Przeczytajcie koniecznie ! ! 20.02.10, 15:08
      Lepiej, żebym tego nie oglądała. Obejrzałam już parę takich filmików i cały
      dzień miałam popsuty humor.
      Ja osobiście uwielbiam zwierzęta i udzielam się na wielu akcjach VIVY -
      podpisuję ankiety, wywieszam plakaty, staram się jak mogę pomóc takim zwierzakom.
      Weźmy takie foki, które są zabijane w Kanadzie dla futra - Kanada jest daleko od
      naszego kraju, niestety nie możemy pomóc tym biednym zwierzakom. Większość z nas
      futer nie kupuje i mam nadzieję, że nie kupi - to dobrze. Ale często mówimy o
      tym, że jakbyśmy mieszkali w Kanadzie, to byśmy na pewno coś zrobili i tak dalej.
      A tu, w Polsce, to niby wszystko idealnie?! Taka rzeź się dzieje dosłownie parę
      kilometrów od naszego domu i nikt nic z tym nie robi! Marudzeniem i użalaniem
      się nikt z nas tym biednym zwierzakom nie pomoże! A zamiast użalać się nad
      fokami, moglibyśmy uratować parę zwierzaczych serduszek!!!!
      Skoro tak chcecie pomagać zwierzętom, to piszcie do naszego rządu, niech coś z
      tym zrobią! Wywieszajcie plakaty, namawiajcie ludzi do akcji!
      Bo w Polsce nie jest dobrze z humanitarnym zabijaniem zwierząt, o nie!
      Radzę się nad tym zastanowić, zanim zaczniecie pisać "biedne zwierzątka sad sad
      płaczę jak widzę takie filmiki". A mogę się założyć, że wszystkie osoby, które
      napisały takie coś, jedzą mięso.
      Ja sama już praktycznie nie jem mięsa, jedynie okazyjnie w jakiejś sałatce czy
      coś... I czuję się z tym świetnie. Ale oprócz tego staram się jakoś pomóc tym
      zwierzakom, kilkakrotnie napisałam do naszego rządu o pomoc... Niestety, jedna
      osoba nie zmieni całej tej sytuacji. MUSIMY DZIAŁAĆ, LUDZIE!
      • vivienne. Re: Przeczytajcie koniecznie ! ! 20.02.10, 15:10
        nie chcę oglądać. zdaję sobie sprawę z ich cierpienia .

        w piątki nigdy nie jem mięsa.
        ale to chyba normalnie?
      • anja_ chmurka_ 20.02.10, 16:04
        no, no...to się rozpisałaś. Ale dobrze, że są tacy ludzie jak Ty : *
    • kammi Re: meet your meat. 20.02.10, 15:10
      taka jest kolej rzeczy - łańcuch pokarmowy - ale to w żadnym wypadku nie
      tłumaczy, czemu oni nimi pomiatają jak przedmiotem.
    • irreplaceable Re: meet your meat. 20.02.10, 15:13
      nie chcę tego oglądać, bo jem. ale dobrze wiem jak to robią. ogólnie staram się
      jeść jak najmniej mięsa. nawet go jakoś specjalnie nie lubię. dobrze, że coraz
      więcej ludzi nie traktuje tego obojętnie. gdyby wszyscy tak powoli zaczęli
      ograniczać jedzenie mięsa to coraz to mniej zwierząt byłoby zabijane, bo wtedy
      takie coś nie miałoby sensu, skoro nikt by tego nie kupował. to przykre, że
      zabija się jedne stworzenie, aby drugie je zjadło.
    • cukiereczek.. Re: meet your meat. 20.02.10, 15:16
      ja nie mogę ale wy to przeżywacie.confused W końcu po co są te zwierzęta? a to co z
      nimi robią to już sprawa sędzi i... problem firmy, bo nie wolno się tak
      obchodzić ze zwierzętami indifferent
      • chmurka_ Re: meet your meat. 20.02.10, 15:32
        Chyba nikt tego nie udowodni, że zwierzęta są tylko na mięso.
        Posłuchaj sama siebie, egoistko. Tobie by na pewno pasowało, jakby z tobą się
        tak obchodzili? Ludzie to jednak najgorsze zło, jakie istnieje we wszechświecie.
        Wszystko potrafią zniszczyć, zabrać, nawet najcenniejszy dar - życie. Nie ważne
        chyba kogo, czy zwierzęcia czy człowieka, trzeba je szanować!
        Tak na dobrą sprawę, my też jesteśmy zwierzętami.
        • im_rebel Re: meet your meat. 20.02.10, 15:47
          Ooo. Cukeirek.
          Ludzie na miejscu zwierzat. Zwierzęta na miejscu ludzi.
          Och, nie. To nie boli. Obdzieranie ze skóry, krojenie, wędzenie w ogl nie boli. Cieszę sie,
          bo jestem taka smaczna i smakuję ludziom.

          I co, myślisz, że one tak myślą?
          Jesteś okropna, bez serca.
          To może ciebie tak pokrójmy, zobaczymy, czy cie nie będzie bolało.
        • saara Re: meet your meat. 20.02.10, 15:53
          to sie zabij kretynko skoro tak uwazasz bo mowisz o sobie -,- nie krytykuj tutaj innych bo
          kazdy moze sie tu wypowiedziec. taka jest kolej rzeczy, ludzie sa panami tej planety i nikt
          tutaj nie pomoze. piszcie ze jestem egoistka ale sama plakalam na tym filmie ale wiem ze nie
          moge nic zmienic i ze tak musi byc. kilkanascie osob ktore tu pisza i tak nic nie zmienia.
          peace
    • violet_ jestem wegetarianką. 20.02.10, 15:49
      od roku?
    • denayna meet your meat. 20.02.10, 15:50
      Ja jestem za wegetarianizmem

      mięso to zło wink
    • crazygirl2302 Re: meet your meat. 20.02.10, 15:52
      boze, nawet nie chce ogladac tego filmiku. chce byc wegetarianka, ale nie moge
      bo nie lubie wiekszosci salatek. a to glownie z tego sie sklada. czasami jak jem
      jakies mieso to sam nasowa mi sie widok tego co jem i robi mi sie niedobrze i
      nie dokanczam tego miesa. ale jednak zostane przy takim odrzywianiu sie
      • im_rebel Re: meet your meat. 20.02.10, 15:55
        Złotko, w Polsce panuje wolność słowa.
        Sama jesteś kretynką. Nie obrażaj mnie -,-
    • anja_ Re: meet your meat. 20.02.10, 16:02
      boże.

      Jak ludzie mogą tak traktować zwierzęta ; \\ .
      W przyszłości (bo teraz - kiedy się rozwija mój organizm powinnam jeść mięso) to zostanę wegetarianinką. Teraz omijam jak tylko mogę mięso, ale jednak rodzice trochę zmuszają.

      Bądź wege. - Jedz zdrowo ! hehe
    • nrulezzzzz stop killkings DOGS... 20.02.10, 16:31
      pewnie słyszeliście... psy to jeden z największych przysmaków w Korei... pewnie
      słyszeliście:
      uniteddogs.com/stopkillingdogs/
      • jd I cooo? 20.02.10, 19:51
        My jemy kurczaki, świnki, małe krówki...
        Mogę się założyć, że większość z was w czasie głodu zjadłaby własnego kota..
        • holiday Re: I cooo? 21.02.10, 17:05
          Niektórzy ludzie uważają, że poprzez wetegarianizm nie będą przyczyniać się do zabijania
          zwierząt i popierania tego procesu.
    • zuaona meet your meat. 21.02.10, 17:32
      widziałam to, widziałam też gorsze rzeczy.
      dlatego właśnie jestem wegetarianką. nie mogę jeść kotleta z myślą, co przeżyło
      to zwierzę. poza tym, dla mnie zwierzęta są przyjaciółmi - a przyjaciół się nie
      jada.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka