Dodaj do ulubionych

Słuchacie muzyki, która jest w innym języku niż..

21.02.10, 19:36
...angielski, lub polski ?
I czy wam to nie przeszkadza ? Wiele osób jest przyzwyczajonych do tylko
angielskich tekstów. smile
Jeśli słuchacie artystów którzy śpiewają w INNYM języku, piszcie big_grin
Ja słucham zespołu Uniklubi śpiewającego po fińsku i Rammsteina po niemiecku wink
Obserwuj wątek
    • pysiek15 Re: Słuchacie muzyki, która jest w innym języku 21.02.10, 21:13
      ja jestem jednak przyzwyczajona do angielskiego smile choć ostatnio fajna była
      piosenka Nelly Furtado po hiszpańsku i dało się słuchać smile tak samo z
      Pitbullem tongue_out
      • madziek67 ^_^ 21.02.10, 22:20
        Uznacie mnie za egoistkę , ale nie znoszę piosenek po nieciecku ^-^
        Wgl. tego języku , o !
        • madziek67 Re: ^_^ poprawka 21.02.10, 22:20
          po niemiecku : D
          • fantabuu Re: ^_^ poprawka 21.02.10, 22:50
            Ja tteż nie lubie niemieckich piosenek , a szczególnie th ;D ołł . ;]

            lubie polskieee i angielskiee ;] i jeszcze tam takie rózneee inne big_grin
          • doma9100 Re: ^_^ poprawka 21.02.10, 23:20
            haha, spoko xD kiedyś jak słyszałam jakąś niemiecką piosenkę to wyłam ze śmiechu
            big_grin ale teraz takiego odruchu nie mam smile
          • olciabuziaczki Re: ^_^ poprawka 10.06.10, 21:29
            Ewy Farny po czesku- koffam ją
        • leanne Droga madziek67... 22.02.10, 20:30
          Co ma ztym wspólnego egoizm? oO
          • madziek67 Droga leanne .. 17.03.10, 18:54
            Chciałam to jakoś ująć , ale nie wiedziałam jak xd
            chodziło o to , żebyście mnie nie uznały za ... nietolerancyjną ? ; )



            _________________________________
            zagłosujcie proszę !
        • yellow.lady Re: ^_^ 15.05.10, 16:20
          ee? dlaczego EGOISTKĘ?
          chyba za jakas ... nazistke ;p

          i ja tez nie cierpie teog jezyka smile
        • julka_18 Re: ^_^ 16.05.10, 21:13
          ja tak samo. nie lubię języka
          i piosenek w tym języku.
          • natt_paramore Re: 07.06.10, 17:19

            A ja tam lubie niemieckie piosenki(oprócz th), ale to może dlatego, że się
            uczę tego języka!tongue_out
        • kasandra_xxx Re: ^_^ 18.05.10, 17:23
          maciek67 - ja tak samo! ;D
          TEN JEZYK JEST WSTRETNY! sciana confused
      • pudel Re: Słuchacie muzyki, która jest w innym języku 21.02.10, 22:44
        ja shakira po hiszpańsku, nelly furtado po hiszpańsku i wiele wiele innych
      • fantabuu Re: Słuchacie muzyki, która jest w innym języku 10.03.10, 18:06
        . raczej tylko angielki i polski .
        • tokio_hotel483 Re: Słuchacie muzyki, która jest w innym języku 27.03.10, 20:48
          słucham TH po niemiecku bo ang wersja mniej mi się podoba
      • virginkaa Re: Słuchacie muzyki, która jest w innym języku 16.05.10, 21:20
        niemieckie TH i hiszpańskie RBD
      • kostkaaa Re: Słuchacie muzyki, która jest w innym języku 10.06.10, 15:01
        Kocham angielski więc na mojej liście są piosenki o tym języku . Ale podobają
        mnie się też hiszpańskie i francuskie xd
    • nici Re: Słuchacie muzyki, która jest w innym języku 21.02.10, 22:38
      ja slucham raczej tylko po angielsku
      • madziusiaaaa Re: Słuchacie muzyki, która jest w innym języku 10.03.10, 19:25
        No nie wiem różnie słucham raczej słucham tylko to co wpadnie mi w ucho smile ale
        rzadko słucham Polskich piosenek ale z polskich artystów słucham najczęściej Ewy
        Farny tongue_out
    • alicecullen Re: Słuchacie muzyki, która jest w innym języku 21.02.10, 22:46
      Czasami słucham czeskich piosenek FARNY i lubie hiszpańską muzykę, ale jednak
      Angielska muza to to co kofffam!!smile
    • inna__ Re: Słuchacie muzyki, która jest w innym języku 21.02.10, 22:48
      raczej nie.
      • aga96r Re: Słuchacie muzyki, która jest w innym języku 06.03.10, 10:12

        czasami se jakieś niemieckie puszcze;p
    • pariska65 Re: Słuchacie muzyki, która jest w innym języku 21.02.10, 22:50
      ja zazwyczaj po angliku i po polsku ale zdarzało się że słuchałam ze 3 piosenki
      po włosku i 1 po hiszpańsku tongue_out
      • maddie2909 Re: Słuchacie muzyki, która jest w innym języku 21.02.10, 23:29
        po hiszpańsku (RBD)
        • cold69 Re: Słuchacie muzyki, która jest w innym języku 21.02.10, 23:34
          po niemiecku, japońsku i koreańsku.
          • kinga15rbd Re: Słuchacie muzyki, która jest w innym języku 21.02.10, 23:37
            Słucham Rbd , śpiewają po hiszpańsku wink)serce
    • jane_ Re: Słuchacie muzyki, która jest w innym języku 22.02.10, 17:43
      słucham. nie toleruję chyba tylko japońskich itp itd.
    • denessa Re: Słuchacie muzyki, która jest w innym języku 22.02.10, 17:54
      i po hiszpańsku . wink
    • violet_ Słuchacie muzyki, która jest w innym języku? 22.02.10, 18:05
      pewnie. i to właśnie najczęściej w języku angielskim, raz na jakiś czas zdarza się, że
      przesłucham sobie czegoś polskiego, ale baardzo sporadycznie, jako odskocznia chyba. w
      niemieckim to rzadko, prawie nigdy, chociaż rammstein z łaski swojej toleruję. za to
      japońskiego nie lubię.
      • demusz . 22.02.10, 18:08
        angielski przeważa. zdarza mi się posłuchać j-rocka czasem ( ;
    • kammi Re: Słuchacie muzyki, która jest w innym języku 22.02.10, 18:10
      mogłabym, ale nie słucham, bo jak na razie nie znam zespołu innojęzycznego,
      którego muzyka by mi się podobała.


      tylko japońskie, oraz niemieckie typu tokio hotel mnie dobijają.
      • slodkiporanek Re: Słuchacie muzyki, która jest w innym języku 09.05.10, 16:08
        japońskie jest ok.
    • ashley148 tak 22.02.10, 18:12
      przed chwilą znalazłam fajną niemiecką piosnarztenkę nazywa się:
      "Disco Pogo" - Die Atzen Frauenrzt & Manny Marc tongue_out
      • dunjaa Re: tak 26.10.10, 06:29
        Oczywiście, słucham piosenek po Niemiecku (Tokio Hotel, Rammstein, LaFee) i
        Rusku (t.A.T.u).
    • kuku_ Słuchacie muzyki, która jest w innym języku. 22.02.10, 18:12
      niemieckiej.
    • czarna2 Re: Słuchacie muzyki, która jest w innym języku 22.02.10, 18:14
      Francuskie ! ;D .
      słucham Sniper'a ;p .
      • zajc. oczywiście. 16.05.10, 20:50
        angielska muzyka przede wszystkim.
        poza tym japońska, też lubię.
        ostatnio polubiłam włoskie zespoły.
        a polskiej nigdy nie lubiłam,
        chociaż ostatnio przekonałam się do Huntera.
        c:
    • elliot Re: Słuchacie muzyki, która jest w innym języku 22.02.10, 18:15
      nie, ja zwykle tylko angielski i polski.
      dziwnie się czuję gdy słyszę po załóżmy japońsku.
      niemiecki, włoski, hiszpański jeszcze ujdą ;p
      • lisaxx Re: Słuchacie muzyki, która jest w innym języku 22.02.10, 18:28
        kiedys sluchalam kilku francuskich piosenek Kate Ryan ; ) nadal je lubie
        najbardziej lubie angielskie no i tez polskie ;d
        innych jakos nie slucham , a przy niemieckich nie moglabym wytrzymac , nie lubie tego
        jezyka . .
    • reigai Re: Słuchacie muzyki, która jest w innym języku 22.02.10, 18:24
      dzięki przyjaciółce zaczęłam słuchać łotewskiego zespołu Brainstorm, lubię też
      piosenki Reginy Spektor po rosyjsku i Sigur Rós, chociaż tych ostatnich baaardzo
      dawno nie słuchałam
    • lightning Re: Słuchacie muzyki, która jest w innym języku 22.02.10, 18:25
      Lubię jedną po niemiecku - Lafee
    • rosalie Re: Słuchacie muzyki, która jest w innym języku 22.02.10, 18:30
      najczęściej po angielsku. no chyba, że na lekcji to jeszcze po francusku.
    • lexi55 Re: Słuchacie muzyki, która jest w innym języku 22.02.10, 18:30
      tak. np w japońskim ;D
    • ne.gra Re: Słuchacie muzyki, która jest w innym języku 22.02.10, 18:30
      Stety/niestety głównie angielski, ale jest szwedzkie electro, niemiecki metal, hiszpańskie salsy czy inne takie, francuskie male voc... Trochę by się uzbierało smile
    • nettle Re: Słuchacie muzyki, która jest w innym języku 22.02.10, 18:31
      ja bardzo lubię francuskich wykonawców, jak BB Brunes, Yann Tiersten [rzadko,
      ale czasami zdarza mu się śpiewać ;p] czy Renan Luce, Grégory Lemarchal i wiele
      innych pojedynczych utworów wink
      francuski sam sobie ładnie brzmi, a w połączeniu z muzyką wychodzi cudo

      zdarza mi się też słuchać jakiś irlandzkich utworów po irlandzku, a dokładniej
      irlandzkiego folku

      ogólnie nie lubię nie-rozumieć-tekstu, więc raczej innych szczególnie nie słucham
      • gabi00725 Re: Słuchacie muzyki, która jest w innym języku 22.02.10, 18:36
        Angielski normalka... ale lubie Negramaro - Parla d'amore, Tiromancino - L'alba di domani
        po wlosku, I oczywiscie RBD to hiszpanskie ;**
      • lisaxx Re: Słuchacie muzyki, która jest w innym języku 22.02.10, 18:42
        no i jeszcze sluchalam TaTu , po rosyjsku , kiedys bardzo je lubilam ; ))
    • complicated Re: Słuchacie muzyki, która jest w innym języku 22.02.10, 18:36
      slucham tez japonski rock i metal....shocksmirk
    • demi2917 Re: Słuchacie muzyki, która jest w innym języku 22.02.10, 18:36
      Tokio hotel po niemiecku
      • karmel_ Re: Słuchacie muzyki, która jest w innym języku 22.02.10, 19:57
        Tak , słucham Tatu ,po rosyjsku i RBD po hiszpańsku. :d
    • kseeenius Re: Słuchacie muzyki, która jest w innym języku 22.02.10, 19:59
      ja słucham niemieckiej i japońskiej ; *
      • misia_147 Re: Słuchacie muzyki, która jest w innym języku 10.03.10, 19:25
        Nie.. tyklo angielska lub polska ; dd.. : *
    • olkalalala Re: Słuchacie muzyki, która jest w innym języku 22.02.10, 20:03
      lubię włoskie piosenki i hiszpańskie, ale nie słucham często.
      • olkalalala Re: Słuchacie muzyki, która jest w innym języku 22.02.10, 20:05
        a i zapomniałam, po japońsku lubię!smile
    • nearlaify Re: Słuchacie muzyki, która jest w innym języku 22.02.10, 20:04
      słucham dużo piosenek po hiszpańsku.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka