maadziaaa Re: Gdybyś był(a) piosenkarzem/piosenkarką... 29.05.10, 13:11 !.solistka 2. Alice Mequa albo Magda Valmetta 3.Angielskim 4.r&b pop 5. New York Los Angeles lub Hollywood 6.New Yorka -alicia Keys , Rihanna - Te Amo , Nicole Scherzinger - I hate this pary 7. Z jay-z , Chrisem Braunem Odpowiedz Link Zgłoś
amydenlee Re: Gdybyś był(a) piosenkarzem/piosenkarką... 29.05.10, 13:18 zespół nazwa vyłaby jakaś taka ,,mhorczna" angielski,fiński, metal summer wine-ville valo,evanescence-everybody's fool.. z H.IM., nightwish,Within Temptation Odpowiedz Link Zgłoś
upsssx3 Re: Gdybyś był(a) piosenkarzem/piosenkarką... 29.05.10, 13:15 1. Zespół ; o 2. Mi aire 3. Angielski i Hiszpański.Czasem Polski 4.Punk-pop, emo-pop, pop alternatywny, rock alternatywny, R&B,Pop, Rap... 5. w Nowym Jorku ; o 6.Paramore - Brick by boring brick, Dons & Tricosta - Every time we touch,N-Dubz - I need you.. 7.Paramore, Green day, 52 Dębiec,Paktofonika, Cody Simpson, Greyson Chance no i oczywiście The Midnight Beast! <3 Odpowiedz Link Zgłoś
weronisia444 Re: Gdybyś był(a) piosenkarzem/piosenkarką... 29.05.10, 13:25 > 1. Grał(a)byś w zespole czy raczej był(a)byś solist(k)ą? *solistką . > 2. Jak byś nazwał(a) swój zespół/siebie? Imieniem i nazwiskiem czy pseudonime i jakim? *nie mam pojęcia > 3. W jakim języku byłyby Twoje piosenki? *angielskim > 4. Jaki rodzaj muzyki byś grał(a)? *pop, dance, electro. > 5. Gdzie byś mieszkał(a)? *Stany Zjednoczone. > 6. Covery jakich piosenek byś nagrał(a)? *Bad Romance . xD. > 7. Z kim sławnym zaśpiewał(a)byś duet? * Lady Gagą, Miley Cyrus, DoDa. [ taak mówii moja wyobraźnia . ] Odpowiedz Link Zgłoś
schab_na_goraco eeh . 29.05.10, 13:26 marzenia ^.^ 1. solistką . 2. pseudonimem, jakim - nie ważne. 3. angielskim : 3 4. nie wiem. może pop ( ? ) 5. w wielkiej willi z basenem.. < 333 6. raczej żadnych. nie lubię coverów. dla mnie to sztuczne. 7. z Johnem Mayerem . : 33 .... < 33 Odpowiedz Link Zgłoś
cami. Re: Gdybyś był(a) piosenkarzem/piosenkarką... 29.05.10, 13:28 Mam parę pytań opierających się na Waszej wyobraźni. Gdybyś był(a) piosenkarzem/piosenkarką... 1. Grał(a)byś w zespole czy raczej był(a)byś solist(k)ą? 2. Jak byś nazwał(a) swój zespół/siebie? Imieniem i nazwiskiem czy pseudonimem i jakim? 3. W jakim języku byłyby Twoje piosenki? 4. Jaki rodzaj muzyki byś grał(a)? 5. Gdzie byś mieszkał(a)? 6. Covery jakich piosenek byś nagrał(a)? 7. Z kim sławnym zaśpiewał(a)byś duet? 1. w zespole . 2 . zespół : rainy Tuesday 3 . angielski 4. rock, punk . 5. USA, Tennessee 6. misery business, we are broken . 7 . hayley williams, taylor momsen . XD Odpowiedz Link Zgłoś
lamma Re: Gdybyś był(a) piosenkarzem/piosenkarką... 29.05.10, 18:49 1. W zespole 2. Nad nazwa poglowkowaliby wszyscy członkowie bandy c; może Ignoranci albo Podrapane Parapety 3. W polskim/angielskim 4. Indie rock 5. Tu gdzie teraz 6. The Strokes, Dire Strightes, Arctic Monkeys i The Little Flames 7. Z Milesem Kane'em. Jednak chciałabym zagrać z Angusem Young 8. To tyle. Gralabym w ciasnych klubach a potem szła do baru mlecznego Odpowiedz Link Zgłoś
snowboard_girl Re: Gdybyś był(a) piosenkarzem/piosenkarką... 29.05.10, 18:55 1. Chyba w zespole . 2. Gdybym śpiewała sama ( co raczej nie możliwe ) to pseudonimem, a zespół to bym uzgodniła z resztą załogi i byśmy coś wymyślili . 3. Angielskim . 4. Rock-pop 5 . Nie wiem . 6 . Z Tom'em Dice'em, Justinem B, Demi Lovato, i wiele innych ... xdd Odpowiedz Link Zgłoś
snowboard_girl Źle ! 29.05.10, 18:58 snowboard_girl napisał(a): > 1. Chyba w zespole . > 2. Gdybym śpiewała sama ( co raczej nie możliwe ) to pseudonimem, a zespół to > bym uzgodniła z resztą załogi i byśmy coś wymyślili . > 3. Angielskim . > 4. Rock-pop > 5 . Nie wiem . > 6 . Z Tom'em Dice'em, Justinem B, Demi Lovato, i wiele innych ... xdd *Poprawne : 1. w zespole . 2 . ustaliłabym to z resztą zespołu ... 3 . angielskim . 4 . rock - pop 5. gdzieś w USA lub w Kanadzie 6. nie wiem . 7. Z Tom'em Dice'em, Justinem B, Demi Lovato, i wiele innych ... xdd Odpowiedz Link Zgłoś
laleczka95_xd Re: Gdybyś był(a) piosenkarzem/piosenkarką... 29.05.10, 19:08 Gdybyś był(a) piosenkarzem/piosenkarką... 1. Solistka 2. Imie i nazwysko zbliżone do mojego "Laura Bonne" 3. Angielski 4. Pop/Rock 5. LA ofc. 6. Something about the sunshine. 7.Pewnie Sterling Knight, Gwen Stefani i wiele innych. Odpowiedz Link Zgłoś
hahaxd Re: Gdybyś był(a) piosenkarzem/piosenkarką... 29.05.10, 19:09 1. Zespół ;d 2. nie wiemm .. to Zalezy.. 3. angielsku , polsku , hiszpańsku , niemiecku ? ;dd 4. coś innegoo . ;ddd 5. tu gdzie mieszkam 6. ... ? 7.z Shakirą hymn na Mundiall . oo ! ,too jest myśll haha ;dd nie wyrobie sięę ;dd Beyoncee , z Bebe ) Odpowiedz Link Zgłoś
selcia_gomez Re: Gdybyś był(a) piosenkarzem/piosenkarką... 29.05.10, 19:11 1. W zespole 2. Jakąś fajną nazwą... jeszcze nie wiem jaką 3. Oczywiście w angielskim, ale może coś nagrałabym po polsku 4. Pop i rock 5. W Los Angeles 6. Covery? Hmm... Pewnie piosenki Naturally Seleny Gomez, It's alright it's ok Ashley Tisdale i Eh eh Lady Gagi 7.Z Seleną Gomez, Bo jest moją ulubioną piosenkarką i Justinem Bieberem bo go uwielbiam Odpowiedz Link Zgłoś
werka197 Re: Gdybyś był(a) piosenkarzem/piosenkarką... 29.05.10, 19:14 1)solistka 2)Vicky 3)polskim , angielskim i francuzkim 4)Pop , R&B , Dance ' Reggae 5)L.A 6)Nie wiem x) 7)z Rihanna ^^ , Odpowiedz Link Zgłoś
iljustinb Re: Gdybyś był(a) piosenkarzem/piosenkarką... 29.05.10, 19:17 1.solistka 2.imieniem i nazwiskiem 3.polski,norweski,angielski 4.pop moze troche rock 5.Canada 6.roznych Justina Biebera 7.wiadomo ze z Justinem BB . pzdr ; ] Odpowiedz Link Zgłoś
tayloves .... 29.05.10, 19:22 1. solistka 2. jakiś fajny odpowiednik imienia arleta 3. po angielsku 4. pop R&B hip hop ghospel 5. w nowym yorku...lub na florydzie 6. witch you-chris brown, Dilema-Kelly R. feat. Nelly,seygoodbay- chris brown 7.Chris Brown, kate perry,justin bieber,T-pain, Dwayn Michael Carter Jr.<Lil wayne> Odpowiedz Link Zgłoś
gucik13 Gdybyś był(a) piosenkarzem/piosenkarką... 29.05.10, 19:27 1. Grał(a)byś w zespole czy raczej był(a)byś solist(k)ą? ZESPÓŁ ! 2. Jak byś nazwał(a) swój zespół/siebie? Imieniem i nazwiskiem czy pseudonimem i jakim? to do uzgodnienia z zespołem . 3. W jakim języku byłyby Twoje piosenki? tylko i wyłącznie angielski . 4. Jaki rodzaj muzyki byś grał(a)? pop/punk .. 5. Gdzie byś mieszkał(a)? Los Angeles/New York/Baltimore . mniej więcej USA . 6. Covery jakich piosenek byś nagrał(a)? coś pop/punk'owego ? (All Time Low 7. Z kim sławnym zaśpiewał(a)byś duet? All Time Low .. <33 raczej nie będę nigdy piosenkarką , bo zupełnie nie mam głosu . wolałabym perkusje . ale rozwiązałam z nudów . Odpowiedz Link Zgłoś
ja_xd :) maaaarzenia 29.05.10, 19:30 1.W zespole z H.Williams xD 2.Hmmm...no nie wiem...Hot Girls xD joke nie mam pojęcia Hayley by wymyśliła 3.No chyba angileski 4.Rooccckkkkk 5.No jak to gdzie? W domu Hayley xD 6.Ojojoj Może coś The Veronicas,Ashlee Simpson,Paramore xD 7.Z chłopakami z Paramore no bo przecież z Hayley to byśmy zespół tworzyły nie więc jak z i]nią zaśpiewać mogę? Ale fajnie było pomarzyc... Fajny wątek thx Odpowiedz Link Zgłoś
justynamatula Re: Gdybyś był(a) piosenkarzem/piosenkarką... 29.05.10, 19:32 1. Byłabym solistką 2. Pseudonim "Justi" 3. Angielskie i polskie 4. Pop 5. W Rzeszowie 6. Z Ewą farną lub Anią Wyszkoni Odpowiedz Link Zgłoś
avrile Re: Gdybyś był(a) piosenkarzem/piosenkarką... 03.07.10, 11:38 1. Grał(a)byś w zespole czy raczej był(a)byś solist(k)ą? odp: Solistką. Co prawda zespół bym miała... 2. Jak byś nazwał(a) swój zespół/siebie? Imieniem i nazwiskiem czy pseudonimem i jakim? odp: Pseudonimem, jakim? Mitchieee, od nazwiska. 3. W jakim języku byłyby Twoje piosenki? odp: Angielskim. 4. Jaki rodzaj muzyki byś grał(a)? odp: Glam-pop, glam-rock, pop-rock, pop, rock. 5. Gdzie byś mieszkał(a)? w Ameryce. 6. Covery jakich piosenek byś nagrał(a)? odp: Nie wiem... Może "Can't back down" z Camp rock.Hmm... "Last Christmas"Wham 7. Z kim sławnym zaśpiewał(a)byś duet? odp: Z Alexandrem Rybakiem, z Alą Boratyn... Odpowiedz Link Zgłoś
paulaa_xd Re: Gdybyś był(a) piosenkarzem/piosenkarką... 03.07.10, 11:46 1.Grałabym w zespole 2.Pseudoninem,niewiem jakim musiałabym myśleć cały dzień 3.W angielskim 4.Pop 5.Hollywood 6.Justin Bieber-never say never,baby,one time,eenie meenie,somebody to love,Selena Gomez-naturally,Demi Lovato-la la land,this is me 7.Z Justinem Bieberem Odpowiedz Link Zgłoś
angie2 Re: Gdybyś był(a) piosenkarzem/piosenkarką... 03.07.10, 12:00 1. Solistką 2. Chyba też pseudonimem artystycznym (tzn. imieniem i nazwiskiem, ale nie prawdziwym) 3. Po angielsku 4. Pop, rock, R&B 5. W LA albo w NY 6. Jonas Brothers - When you look me in the eyes, Selena Gomez - Round & Round, Rihanna - Rude Boy, Big Time Rush 7. Z Joe Jonasem, Miley Cyrus, Seleną Gomez Odpowiedz Link Zgłoś
urszulka2691 Re: Gdybyś był(a) piosenkarzem/piosenkarką... 03.07.10, 22:58 raczej była bym solistką nazwałabym sie imieniem i nazwiskiem były by po angielsku grałabym pop i rock w Los Angeles Jordan Spearks - Tattoo i Miley Cyrus - Stay z Miley Cyrus ,Selena Gomez i Ashley Tisdale Odpowiedz Link Zgłoś
cheergirlz Re: Gdybyś był(a) piosenkarzem/piosenkarką... 03.07.10, 23:28 1. Solistka 2. Tylko imieniem: Sandra 3. Po angielsku 4. Pop-rock, soft rock i wszystko pomiędzy, może nawet trochę prawdziwego rock'a 5. W NY 6. Świątecznych 7. Z Demi Lovato, Ashley Tisdale, Avril, Beyonce, We the kings, Kelly Clarkson, Nickiem Jonasem Odpowiedz Link Zgłoś
matsuri Re: Gdybyś był(a) piosenkarzem/piosenkarką... 03.07.10, 23:34 1. Zespół 2. Jakiś fajny pseudonim [teraz nie mam weny żeby wymyślić coś sensownego] 3. Japońskim, angielskim 4. Metal symfoniczny 5. Gdzieś w Japonii <3 6. Nie mam pojęcia... 7. Z Kanon Wakeshimą Odpowiedz Link Zgłoś
chocomonster Re: Gdybyś był(a) piosenkarzem/piosenkarką... 04.07.10, 12:50 1. Solistka 2. Chyba pseudonimem ale nie wiem jakim. 3. angielski. ;D 4. pop r&b 5. w LA. 6. hayley williams - airplanes, miley cyrus - can't be tamed i parę innych 7. z usherem, timbalandem Odpowiedz Link Zgłoś
kasiuunia_11 Re: Gdybyś był(a) piosenkarzem/piosenkarką... 04.07.10, 12:56 1. Grał(a)byś w zespole czy raczej był(a)byś solist(k)ą? - Solistką 2. Jak byś nazwał(a) swój zespół/siebie? Imieniem i nazwiskiem czy pseudonimem i jakim? - Imieniem i nazwiskiem 3. W jakim języku byłyby Twoje piosenki? -po angielsku 4. Jaki rodzaj muzyki byś grał(a)? - r'n'b 5. Gdzie byś mieszkał(a)? -Los Angeles 6. Covery jakich piosenek byś nagrał(a)? - Rihanna- Rockstar 101 Beyonce- Broken Hearted Girl 7. Z kim sławnym zaśpiewał(a)byś duet? - Z Rihanną Odpowiedz Link Zgłoś
mervelous Re: Gdybyś był(a) piosenkarzem/piosenkarką... 04.07.10, 13:00 1. solistka 2. moje imie i nazwisko 3. po angielsku 4. pop, rock lub R&B 5. w Toronto ( Kanada ) 6. zobaczyloby sie 7. z Hayley Williams Odpowiedz Link Zgłoś
lady_cat Gdybyś był(a) piosenkarzem/piosenkarką... 04.07.10, 13:08 1. solistką 2. pseudominem, nie wiem jakim . 3. angielskim , czasem polskim. 4. pop, rnb , ballady . 5. w Warszawie . 6. Iyaz-solo , ciekawe co by wyszło ... 7. z bieberem, haah. x d. Odpowiedz Link Zgłoś
shibuu_ Re: Gdybyś był(a) piosenkarzem/piosenkarką... 04.07.10, 13:29 1. w zespole ;D 2. zespół na pewno po angielsku, jakaś oryginalna, niebanalna nazwa. 3. po angielsku 4. rock, pop, metal. 5. W LA, NYC albo w Londynie 6. M.in Use Somebody (KOL), Supermassive black hole (Muse), Heavy in your arms (Florence + the machine), Breathe Me (Sia), What I've done (Linkin Park) 7. hm... z zespołem: Paramore, Evanescence, Linkin Park, KOL, Muse, wokalistami: Miley, Marie Digby i inni. Odpowiedz Link Zgłoś