Dodaj do ulubionych

Gdybyś był(a) piosenkarzem/piosenkarką...

    • maadziaaa Re: Gdybyś był(a) piosenkarzem/piosenkarką... 29.05.10, 13:11
      !.solistka
      2. Alice Mequa albo Magda Valmetta
      3.Angielskim
      4.r&b pop
      5. New York Los Angeles lub Hollywood
      6.New Yorka -alicia Keys , Rihanna - Te Amo , Nicole Scherzinger - I hate this
      pary
      7. Z jay-z , Chrisem Braunem
      • amydenlee Re: Gdybyś był(a) piosenkarzem/piosenkarką... 29.05.10, 13:18
        zespół
        nazwa vyłaby jakaś taka ,,mhorczna"
        angielski,fiński,
        metal
        summer wine-ville valo,evanescence-everybody's fool..
        z H.IM., nightwish,Within Temptation
    • upsssx3 Re: Gdybyś był(a) piosenkarzem/piosenkarką... 29.05.10, 13:15
      1. Zespół ; o
      2. Mi aire
      3. Angielski i Hiszpański.Czasem Polski
      4.Punk-pop, emo-pop, pop alternatywny, rock alternatywny, R&B,Pop, Rap...
      5. w Nowym Jorku ; o
      6.Paramore - Brick by boring brick, Dons & Tricosta - Every time we touch,N-Dubz
      - I need you..
      7.Paramore, Green day, 52 Dębiec,Paktofonika, Cody Simpson, Greyson Chance no i
      oczywiście The Midnight Beast! <3 serce serce serce
    • weronisia444 Re: Gdybyś był(a) piosenkarzem/piosenkarką... 29.05.10, 13:25
      > 1. Grał(a)byś w zespole czy raczej był(a)byś solist(k)ą?
      *solistką .
      > 2. Jak byś nazwał(a) swój zespół/siebie? Imieniem i nazwiskiem czy pseudonime
      i jakim?
      *nie mam pojęcia
      > 3. W jakim języku byłyby Twoje piosenki?
      *angielskim
      > 4. Jaki rodzaj muzyki byś grał(a)?
      *pop, dance, electro.
      > 5. Gdzie byś mieszkał(a)?
      *Stany Zjednoczone.
      > 6. Covery jakich piosenek byś nagrał(a)?
      *Bad Romance . xD.
      > 7. Z kim sławnym zaśpiewał(a)byś duet?
      * Lady Gagą, Miley Cyrus, DoDa.
      [ taak mówii moja wyobraźnia . ]big_grin
    • schab_na_goraco eeh . 29.05.10, 13:26
      marzenia ^.^

      1. solistką .
      2. pseudonimem, jakim - nie ważne.
      3. angielskim : 3
      4. nie wiem. może pop ( ? )
      5. w wielkiej willi z basenem.. < 333
      6. raczej żadnych. nie lubię coverów. dla mnie to sztuczne.
      7. z Johnem Mayerem . : 33

      .... < 33

    • cami. Re: Gdybyś był(a) piosenkarzem/piosenkarką... 29.05.10, 13:28
      Mam parę pytań opierających się na Waszej wyobraźni.

      Gdybyś był(a) piosenkarzem/piosenkarką...
      1. Grał(a)byś w zespole czy raczej był(a)byś solist(k)ą?
      2. Jak byś nazwał(a) swój zespół/siebie? Imieniem i nazwiskiem czy pseudonimem
      i jakim?
      3. W jakim języku byłyby Twoje piosenki?
      4. Jaki rodzaj muzyki byś grał(a)?
      5. Gdzie byś mieszkał(a)?
      6. Covery jakich piosenek byś nagrał(a)?
      7. Z kim sławnym zaśpiewał(a)byś duet?


      1. w zespole .
      2 . zespół : rainy Tuesday
      3 . angielski
      4. rock, punk .
      5. USA, Tennessee
      6. misery business, we are broken .
      7 . hayley williams, taylor momsen .
      XD
    • lamma Re: Gdybyś był(a) piosenkarzem/piosenkarką... 29.05.10, 18:49
      1. W zespole
      2. Nad nazwa poglowkowaliby wszyscy członkowie bandy c; może Ignoranci albo
      Podrapane Parapety
      3. W polskim/angielskim
      4. Indie rock
      5. Tu gdzie teraz
      6. The Strokes, Dire Strightes, Arctic Monkeys i The Little Flames
      7. Z Milesem Kane'em. Jednak chciałabym zagrać z Angusem Young
      8. To tyle. Gralabym w ciasnych klubach a potem szła do baru mlecznego
    • snowboard_girl Re: Gdybyś był(a) piosenkarzem/piosenkarką... 29.05.10, 18:55
      1. Chyba w zespole .
      2. Gdybym śpiewała sama ( co raczej nie możliwe ) to pseudonimem, a zespół to
      bym uzgodniła z resztą załogi i byśmy coś wymyślili .
      3. Angielskim .
      4. Rock-pop
      5 . Nie wiem .
      6 . Z Tom'em Dice'em, Justinem B, Demi Lovato, i wiele innych ... xdd
      • snowboard_girl Źle ! 29.05.10, 18:58
        snowboard_girl napisał(a):

        > 1. Chyba w zespole .
        > 2. Gdybym śpiewała sama ( co raczej nie możliwe ) to pseudonimem, a zespół to
        > bym uzgodniła z resztą załogi i byśmy coś wymyślili .
        > 3. Angielskim .
        > 4. Rock-pop
        > 5 . Nie wiem .
        > 6 . Z Tom'em Dice'em, Justinem B, Demi Lovato, i wiele innych ... xdd
        *Poprawne :
        1. w zespole .
        2 . ustaliłabym to z resztą zespołu ...
        3 . angielskim .
        4 . rock - pop
        5. gdzieś w USA lub w Kanadzie
        6. nie wiem .
        7. Z Tom'em Dice'em, Justinem B, Demi Lovato, i wiele innych ... xdd
    • laleczka95_xd Re: Gdybyś był(a) piosenkarzem/piosenkarką... 29.05.10, 19:08
      Gdybyś był(a) piosenkarzem/piosenkarką...
      1. Solistka
      2. Imie i nazwysko zbliżone do mojego "Laura Bonne"
      3. Angielski
      4. Pop/Rock
      5. LA ofc.
      6. Something about the sunshine.
      7.Pewnie Sterling Knight, Gwen Stefani i wiele innych.
    • hahaxd Re: Gdybyś był(a) piosenkarzem/piosenkarką... 29.05.10, 19:09
      1. Zespół ;d
      2. nie wiemm .. to Zalezy..
      3. angielsku , polsku , hiszpańsku , niemiecku ? ;dd
      4. coś innegoo . ;ddd
      5. tu gdzie mieszkam
      6. ... ?
      7.z Shakirą hymn na Mundiall . oo ! ,too jest myśll haha ;dd nie wyrobie sięę ;dd
      Beyoncee , z Bebe wink)
    • selcia_gomez Re: Gdybyś był(a) piosenkarzem/piosenkarką... 29.05.10, 19:11
      1. W zespole
      2. Jakąś fajną nazwą... jeszcze nie wiem jaką
      3. Oczywiście w angielskim, ale może coś nagrałabym po polsku
      4. Pop i rock
      5. W Los Angeles
      6. Covery? Hmm... Pewnie piosenki Naturally Seleny Gomez, It's alright it's ok
      Ashley Tisdale i Eh eh Lady Gagi
      7.Z Seleną Gomez, Bo jest moją ulubioną piosenkarką i Justinem Bieberem bo go
      uwielbiam
    • werka197 Re: Gdybyś był(a) piosenkarzem/piosenkarką... 29.05.10, 19:14
      1)solistka
      2)Vicky cool
      3)polskim , angielskim i francuzkim
      4)Pop , R&B , Dance ' Reggae
      5)L.A
      6)Nie wiem x)
      7)z Rihanna ^^ , serce
    • iljustinb Re: Gdybyś był(a) piosenkarzem/piosenkarką... 29.05.10, 19:17
      1.solistka
      2.imieniem i nazwiskiem
      3.polski,norweski,angielski
      4.pop moze troche rock
      5.Canada
      6.roznych Justina Biebera
      7.wiadomo ze z Justinem BB .
      pzdr ; ]
    • tayloves .... 29.05.10, 19:22

      1. solistka
      2. jakiś fajny odpowiednik imienia arleta

      3. po angielsku
      4. pop R&B hip hop ghospel
      5. w nowym yorku...lub na florydzie
      6. witch you-chris brown, Dilema-Kelly R. feat. Nelly,seygoodbay- chris brown
      7.Chris Brownserce, kate perrysurprised,justin bieberserce,T-pain, Dwayn Michael Carter
      Jr.<Lil wayne>serce
    • gucik13 Gdybyś był(a) piosenkarzem/piosenkarką... 29.05.10, 19:27
      1. Grał(a)byś w zespole czy raczej był(a)byś solist(k)ą? ZESPÓŁ !
      2. Jak byś nazwał(a) swój zespół/siebie? Imieniem i nazwiskiem czy pseudonimem
      i jakim? to do uzgodnienia z zespołem .
      3. W jakim języku byłyby Twoje piosenki? tylko i wyłącznie angielski .
      4. Jaki rodzaj muzyki byś grał(a)? pop/punk ..
      5. Gdzie byś mieszkał(a)? Los Angeles/New York/Baltimore . mniej więcej USA .
      6. Covery jakich piosenek byś nagrał(a)? coś pop/punk'owego ? (All Time Low
      smile

      7. Z kim sławnym zaśpiewał(a)byś duet? All Time Low .. <33

      raczej nie będę nigdy piosenkarką , bo zupełnie nie mam głosu . wolałabym
      perkusje . ale rozwiązałam z nudów .

    • ja_xd :) maaaarzenia 29.05.10, 19:30
      1.W zespole z H.Williams xD
      2.Hmmm...no nie wiem...Hot Girls xD joke nie mam pojęcia Hayley by wymyśliła big_grin
      3.No chyba angileski kiss
      4.Rooccckkkkk tongue_out
      5.No jak to gdzie? W domu Hayley xD
      6.Ojojoj smile Może coś The Veronicas,Ashlee Simpson,Paramore xD
      7.Z chłopakami z Paramore big_grin no bo przecież z Hayley to byśmy zespół tworzyły nie więc
      jak z i]nią zaśpiewać mogę?wink

      Ale fajnie było pomarzyc...kissserce
      Fajny wątek thx big_grin
    • justynamatula Re: Gdybyś był(a) piosenkarzem/piosenkarką... 29.05.10, 19:32
      1. Byłabym solistką
      2. Pseudonim "Justi"
      3. Angielskie i polskie
      4. Pop
      5. W Rzeszowie
      6. Z Ewą farną lub Anią Wyszkoni
    • avrile Re: Gdybyś był(a) piosenkarzem/piosenkarką... 03.07.10, 11:38

      1. Grał(a)byś w zespole czy raczej był(a)byś solist(k)ą?
      odp: Solistką. Co prawda zespół bym miała...
      2. Jak byś nazwał(a) swój zespół/siebie? Imieniem i nazwiskiem czy pseudonimem
      i jakim?
      odp: Pseudonimem, jakim? Mitchieee, od nazwiska.
      3. W jakim języku byłyby Twoje piosenki?
      odp: Angielskim.
      4. Jaki rodzaj muzyki byś grał(a)?
      odp: Glam-pop, glam-rock, pop-rock, pop, rock.
      5. Gdzie byś mieszkał(a)?
      w Ameryce.
      6. Covery jakich piosenek byś nagrał(a)?
      odp: Nie wiem... Może "Can't back down" z Camp rock.Hmm... "Last Christmas"Wham
      7. Z kim sławnym zaśpiewał(a)byś duet?
      odp: Z Alexandrem Rybakiem, z Alą Boratyn...
    • paulaa_xd Re: Gdybyś był(a) piosenkarzem/piosenkarką... 03.07.10, 11:46
      1.Grałabym w zespole
      2.Pseudoninem,niewiem jakim musiałabym myśleć cały dzień
      3.W angielskim
      4.Pop
      5.Hollywood
      6.Justin Bieber-never say never,baby,one time,eenie meenie,somebody to love,Selena
      Gomez-naturally,Demi Lovato-la la land,this is me
      7.Z Justinem Bieberem
    • angie2 Re: Gdybyś był(a) piosenkarzem/piosenkarką... 03.07.10, 12:00
      1. Solistką
      2. Chyba też pseudonimem artystycznym (tzn. imieniem i nazwiskiem, ale nie prawdziwym)
      3. Po angielsku
      4. Pop, rock, R&B
      5. W LA albo w NY
      6. Jonas Brothers - When you look me in the eyes, Selena Gomez - Round & Round,
      Rihanna - Rude Boy, Big Time Rush
      7. Z Joe Jonasem, Miley Cyrus, Seleną Gomez
    • urszulka2691 Re: Gdybyś był(a) piosenkarzem/piosenkarką... 03.07.10, 22:58
      raczej była bym solistką
      nazwałabym sie imieniem i nazwiskiem
      były by po angielsku
      grałabym pop i rock
      w Los Angeles
      Jordan Spearks - Tattoo i Miley Cyrus - Stay
      z Miley Cyrus ,Selena Gomez i Ashley Tisdale
    • cheergirlz Re: Gdybyś był(a) piosenkarzem/piosenkarką... 03.07.10, 23:28
      1. Solistka
      2. Tylko imieniem: Sandra
      3. Po angielsku
      4. Pop-rock, soft rock i wszystko pomiędzy, może nawet trochę prawdziwego rock'a
      5. W NY
      6. Świątecznych wink
      7. Z Demi Lovato, Ashley Tisdale, Avril, Beyonce, We the kings, Kelly Clarkson,
      Nickiem Jonasem
      • matsuri Re: Gdybyś był(a) piosenkarzem/piosenkarką... 03.07.10, 23:34
        1. Zespół
        2. Jakiś fajny pseudonim [teraz nie mam weny żeby wymyślić coś sensownego]
        3. Japońskim, angielskim
        4. Metal symfoniczny
        5. Gdzieś w Japonii <3
        6. Nie mam pojęcia...
        7. Z Kanon Wakeshimą
    • chocomonster Re: Gdybyś był(a) piosenkarzem/piosenkarką... 04.07.10, 12:50
      1. Solistka
      2. Chyba pseudonimem ale nie wiem jakim.
      3. angielski. ;D
      4. pop r&b
      5. w LA.
      6. hayley williams - airplanes, miley cyrus - can't be tamed i parę innych
      7. z usherem, timbalandem
    • kasiuunia_11 Re: Gdybyś był(a) piosenkarzem/piosenkarką... 04.07.10, 12:56
      1. Grał(a)byś w zespole czy raczej był(a)byś solist(k)ą? - Solistką
      2. Jak byś nazwał(a) swój zespół/siebie? Imieniem i nazwiskiem czy pseudonimem
      i jakim? - Imieniem i nazwiskiem
      3. W jakim języku byłyby Twoje piosenki? -po angielsku
      4. Jaki rodzaj muzyki byś grał(a)? - r'n'b
      5. Gdzie byś mieszkał(a)? -Los Angeles
      6. Covery jakich piosenek byś nagrał(a)? - Rihanna- Rockstar 101 Beyonce- Broken Hearted
      Girl
      7. Z kim sławnym zaśpiewał(a)byś duet? - Z Rihanną
    • mervelous Re: Gdybyś był(a) piosenkarzem/piosenkarką... 04.07.10, 13:00
      1. solistka
      2. moje imie i nazwisko
      3. po angielsku
      4. pop, rock lub R&B
      5. w Toronto ( Kanada )
      6. zobaczyloby sie
      7. z Hayley Williams
    • lady_cat Gdybyś był(a) piosenkarzem/piosenkarką... 04.07.10, 13:08
      1. solistką
      2. pseudominem, nie wiem jakim .
      3. angielskim , czasem polskim.
      4. pop, rnb , ballady .
      5. w Warszawie .
      6. Iyaz-solo , ciekawe co by wyszło ...
      7. z bieberem, haah. x d.
      • shibuu_ Re: Gdybyś był(a) piosenkarzem/piosenkarką... 04.07.10, 13:29
        1. w zespole ;D
        2. zespół na pewno po angielsku, jakaś oryginalna, niebanalna nazwa.
        3. po angielsku
        4. rock, pop, metal.
        5. W LA, NYC albo w Londynie
        6. M.in Use Somebody (KOL), Supermassive black hole (Muse), Heavy in your arms
        (Florence + the machine), Breathe Me (Sia), What I've done (Linkin Park)
        7. hm... z zespołem: Paramore, Evanescence, Linkin Park, KOL, Muse, wokalistami:
        Miley, Marie Digby i inni.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka