glamour
24.04.10, 15:28
Jestem w 6 klasie i już wkrótce koniec roku. Strasznie nie chcę się rozstać z klasą. Marzy mi się
pewne gimnazjum(idę tam z 2 przyjaciółkami) i się boję że się nie dostanę!!!
Mój rejon to nie za dobre ale i zarazem nie najgorsze w mieście gimnazjum(jest na 6,7 miejscu
spośród 10 gimnazjum a tam gdzie chcę iść to 1,2 najlepsze w Elblągu)
Chcę już się dowiedzieć jak zdobyć nowych przyjaciół bo do mojego rejonu nikt z klasy nie
idzie a do tego dobrego to i tak pewnie się niedostane(znając moje szczęście).