Dodaj do ulubionych

Nowa szkoła już nie długo! Przyjaciele...pomocy!!!

24.04.10, 15:28
Jestem w 6 klasie i już wkrótce koniec roku. Strasznie nie chcę się rozstać z klasą. Marzy mi się
pewne gimnazjum(idę tam z 2 przyjaciółkami) i się boję że się nie dostanę!!!
Mój rejon to nie za dobre ale i zarazem nie najgorsze w mieście gimnazjum(jest na 6,7 miejscu
spośród 10 gimnazjum a tam gdzie chcę iść to 1,2 najlepsze w Elblągu)

Chcę już się dowiedzieć jak zdobyć nowych przyjaciół bo do mojego rejonu nikt z klasy nie
idzie a do tego dobrego to i tak pewnie się niedostane(znając moje szczęście).
Obserwuj wątek
    • kate.. klik. 24.04.10, 15:32
      mnie też to czeka.. już po wakacjach do gimnazjum.
      Po prostu w gimnazjum bądź sobą, uśmiechaj się do innych i poznawaj ich! smile
      • kotka. Re: klik. 24.04.10, 15:36
        bądź sobą, bądź otwarta i wesoła, będzie ok (:

        nie klikać !
        • jonasofanka Re: klik. 24.04.10, 15:44
          ja dzisiaj byłam na dniu otwartym xdd . Poznałam super gościa ;d. 1. gim . Uwierz nie
          będzie tak źle . Moje gim jest ogromne , nadal nie wiem gdzie jest biblioteka xdd . Poprostu
          poznawaj nowe osoby ;d.
        • jula__ Mam gorsza sytuacje ; / 25.04.10, 09:20
          tez musze isc do nowej szkoly ale ja mam troche inaczej chce isc do rejonowego a mama chce mie wyslac do dobrego a ja sie niestety tam dostane a wszystkie przyjaciolki moje sa albo dopiero ida do rejonowego ; (((
    • yzz. Re: Nowa szkoła już nie długo! Przyjaciele...pomo 24.04.10, 15:47
      ja już przez to przeszłam i szczerze ci powiem, że są jakiś czas organizujemy
      spotkania klasowe, bo tak wszyscy się ze sobą zżyli. a gimnazjum się nie
      przejmuj. do tylko 3 lata, więc jeśli nawet nie będzie ci się podobało, to ten
      czas naprawdę szybko mija.
    • glamour HELP ME!!! 24.04.10, 15:53
      • glamour plis pomóżcie 24.04.10, 16:39
        www.kotek.pl/forum/02,3006,110509034,110509034,MP4.html
    • x_miley_fan_x Nowa szkoła już nie długo! Przyjaciele...pomocy 24.04.10, 15:54
      W zeszłym roku przechodziłam to samo...i tak samo się bałam bo do mojego gimnazjum
      nie szła żadna moja koleżanka.I muszę ci powiedzieć, że wcale nie jest tak strasznie..Już
      pierwszego dnia zaprzyjaźniłam się z paroma dziewczynami.Po prostu musisz być sobą i
      normalnie gadać z innymi.
      Życzę powodzenia smile kiss
    • trufla Re: Nowa szkoła już nie długo! Przyjaciele...pomo 24.04.10, 16:57
      Oczywiście, że się dostaniesz. Nie martw się...
    • pauliska1212 . 24.04.10, 20:52
      ja byłam już na dniu otwartym w gimie do którego idę i jest ok. ; )
      szkoła nowoczesna wybudowana chyba 5 lat temu.
      jedyne co mnie wkurza to brak szafek, które mam w podstawówce i pewne osoby,
      ale nie będę pisała x dddd
      z jednej strony fajnie idzie się do nowej szkoły itp. a z drugiej nie chcę się
      rozstawać z moją klasą < 333
    • glamour czytajcie czytajcie czytajcie czytajcie czytajcie 25.04.10, 08:58
      Ludzie pomóżcie mi macie dobre rady???
      www.kotek.pl/forum/02,3006,110509034,110509034,MP4.html
      ODWIEDŹCIE TEN LINK KONIECZNIE!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka