gracjanka_ 29.04.10, 13:28 Cześć . ;D Mam pytanie czy ktoś z was był w Grecji ? . Chodzi mi głównie ile wziąść pieniędzy by wystarczyło na wydatki i wycieczki fakultatywne I opowiedzcie na jakie warto pojechać . Pozdrawiam . Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
waniliowa Re: Grecja 29.04.10, 13:32 nie byłam , ale marze o tym . może w przyszłe wakacje pojadę ; ) Odpowiedz Link Zgłoś
makumba. Re: Uuu ja byłam. 29.04.10, 13:35 Cześć. Ja byłam w Grecji. Jest tam naprawdę świetnie, co najważniejsze weź dobre ubrania, ludzie są naprawdę mili, jest przyjemnie. Zależy czy jedziesz na kolonie , z rodzicami czy też sama , bo to ma wpływ na miejsce i na wydatki. Pieniądze...Weź ich dużo, jakieś z 200 e ? Starczy ci na jedzenie i na pamiątki. Mam nadzieję ze pomogłam, jakby co to pisz.a Odpowiedz Link Zgłoś
gracjanka_ Re: Uuu ja byłam. 29.04.10, 13:55 makumba. napisał(a): > Cześć. Ja byłam w Grecji. > Jest tam naprawdę świetnie, co najważniejsze weź dobre ubrania, > ludzie są naprawdę mili, jest przyjemnie. Zależy czy jedziesz na kolonie , > z rodzicami czy też sama , bo to ma wpływ na miejsce i na wydatki. > Pieniądze...Weź ich dużo, jakieś z 200 e ? > Starczy ci na jedzenie i na pamiątki. > Mam nadzieję ze pomogłam, jakby co to pisz.a Jadę na kolonie . I jestem zielona na tym punkcie. Bo nigdy nie byłam za granicą .XD A z piniędzmi zawsze mam problem . Bo nie wiem ile ich wziaśc . Heh . ;D Dobre Ubrania tzn ? . Odpowiedz Link Zgłoś
popgirl Re: Grecja 29.04.10, 13:40 Ee...No ja nie byłam ale w wakacje sobie tam wycieczke zrobię Odpowiedz Link Zgłoś
madalena Re: Grecja 29.04.10, 13:43 nie byłam, ale chciałabym pojechać na wakacje Odpowiedz Link Zgłoś
green_freak Re: Grecja 01.05.10, 17:49 Hej a na jaka kolonie jedziesz,z jakiej firmy ? Bo ja tez w tym roku jade tam Odpowiedz Link Zgłoś
klaudynka3005 Re: Grecja 29.04.10, 14:20 Ja miałam 50 euro. I na dodatek na te wycieczki. I pewnie będziecie przejeżdżać przez Węgry, to kup sb ich walutę. Odpowiedz Link Zgłoś
nearlaify Re: Grecja 29.04.10, 16:44 Byłam rok temu na obozie z siostrą. Razem na wydatki miałyśmy 200 euro. Chyba by nam zostało gdybyśmy ostatniego dnia nie zaszalałby na bazarku. Poza tym Grecja jest cudowna i bardzo mile wspominam ten czas. Odpowiedz Link Zgłoś
katsuumi_17 Re: Grecja 29.04.10, 16:49 Nie byłam, ale bardzo bym chciała tam pojechać. Odpowiedz Link Zgłoś
scarletrose Kocham Grecję. Cholernie kocham. 29.04.10, 16:51 To najlepszy wakacyjny kraj spośród tych wszystkich. A ile pieniędzy wziąć ze sobą, to zależy tylko od Ciebie. I nie wiem, gdzie dokładnie jedziesz, żeby wymieniać wycieczki ; > Saloniki, Peloponez, Ateny, Kreta, Korfu? Odpowiedz Link Zgłoś
gracjanka_ Re: Kocham Grecję. Cholernie kocham. 29.04.10, 17:13 scarletrose napisał(a): > To najlepszy wakacyjny kraj spośród tych wszystkich. A ile pieniędzy wziąć ze > sobą, to zależy tylko od Ciebie. I nie wiem, gdzie dokładnie jedziesz, żeby > wymieniać wycieczki ; > Saloniki, Peloponez, Ateny, Kreta, Korfu? Ogólnie jadę do Nei Pori . Odpowiedz Link Zgłoś
swifti Re: Grecja 29.04.10, 16:54 ja jadę w tym roku i też się zastanawiam ile wziąć kasy Odpowiedz Link Zgłoś
slodkiporanek Re: Grecja 01.05.10, 17:03 Byłam, ale nie wiele pamiętam, bo poleciałam tam, gdzieś 10 lat temu. Odpowiedz Link Zgłoś