29.04.10, 13:28
Cześć . ;D
Mam pytanie czy ktoś z was był w Grecji ? .
Chodzi mi głównie ile wziąść pieniędzy by wystarczyło na wydatki i wycieczki fakultatywne
I opowiedzcie na jakie warto pojechać .

Pozdrawiam .big_grin
Obserwuj wątek
    • waniliowa Re: Grecja 29.04.10, 13:32
      nie byłam , ale marze o tym . może w przyszłe wakacje pojadę ; )
    • makumba. Re: Uuu ja byłam. 29.04.10, 13:35
      Cześć. Ja byłam w Grecji.
      Jest tam naprawdę świetnie, co najważniejsze weź dobre ubrania,
      ludzie są naprawdę mili, jest przyjemnie. Zależy czy jedziesz na kolonie ,
      z rodzicami czy też sama , bo to ma wpływ na miejsce i na wydatki.
      Pieniądze...Weź ich dużo, jakieś z 200 e ?
      Starczy ci na jedzenie i na pamiątki.
      Mam nadzieję ze pomogłam, jakby co to pisz.a
      • gracjanka_ Re: Uuu ja byłam. 29.04.10, 13:55
        makumba. napisał(a):

        > Cześć. Ja byłam w Grecji.
        > Jest tam naprawdę świetnie, co najważniejsze weź dobre ubrania,
        > ludzie są naprawdę mili, jest przyjemnie. Zależy czy jedziesz na kolonie ,
        > z rodzicami czy też sama , bo to ma wpływ na miejsce i na wydatki.
        > Pieniądze...Weź ich dużo, jakieś z 200 e ?
        > Starczy ci na jedzenie i na pamiątki.
        > Mam nadzieję ze pomogłam, jakby co to pisz.a



        Jadę na kolonie . I jestem zielona na tym punkcie.
        Bo nigdy nie byłam za granicą .XD
        A z piniędzmi zawsze mam problem . Bo nie wiem ile ich wziaśc .
        Heh . ;D Dobre Ubrania tzn ? .
    • popgirl Re: Grecja 29.04.10, 13:40
      Ee...No ja nie byłam ale w wakacje sobie tam wycieczke zrobię big_grin smile piwo
      cool kwiat
    • madalena Re: Grecja 29.04.10, 13:43
      nie byłam, ale chciałabym pojechać na wakacje smile
    • fantabuu Re: Grecja 29.04.10, 14:00
      nie byłam .
      byłam w irlandi ;D
      • green_freak Re: Grecja 01.05.10, 17:49
        Hej wink a na jaka kolonie jedziesz,z jakiej firmy ? wink
        Bo ja tez w tym roku jade tam surprised
    • klaudynka3005 Re: Grecja 29.04.10, 14:20
      Ja miałam 50 euro. I na dodatek na te wycieczki. I pewnie będziecie przejeżdżać przez Węgry, to kup sb ich walutę.
    • nearlaify Re: Grecja 29.04.10, 16:44
      Byłam rok temu na obozie z siostrą. Razem na wydatki miałyśmy 200 euro. Chyba by
      nam zostało gdybyśmy ostatniego dnia nie zaszalałby na bazarku. Poza tym Grecja
      jest cudowna i bardzo mile wspominam ten czas.
      • katsuumi_17 Re: Grecja 29.04.10, 16:49
        Nie byłam, ale bardzo bym chciała tam pojechać.
    • scarletrose Kocham Grecję. Cholernie kocham. 29.04.10, 16:51
      To najlepszy wakacyjny kraj spośród tych wszystkich. A ile pieniędzy wziąć ze
      sobą, to zależy tylko od Ciebie. I nie wiem, gdzie dokładnie jedziesz, żeby
      wymieniać wycieczki ; > Saloniki, Peloponez, Ateny, Kreta, Korfu?
      • gracjanka_ Re: Kocham Grecję. Cholernie kocham. 29.04.10, 17:13
        scarletrose napisał(a):

        > To najlepszy wakacyjny kraj spośród tych wszystkich. A ile pieniędzy wziąć ze
        > sobą, to zależy tylko od Ciebie. I nie wiem, gdzie dokładnie jedziesz, żeby
        > wymieniać wycieczki ; > Saloniki, Peloponez, Ateny, Kreta, Korfu?


        Ogólnie jadę do Nei Pori .
    • swifti Re: Grecja 29.04.10, 16:54
      ja jadę w tym roku i też się zastanawiam ile wziąć kasy
      • toffika Re: Grecja 01.05.10, 14:47
        ja byłam i jade w tym rokubig_grin
    • slodkiporanek Re: Grecja 01.05.10, 17:03
      Byłam, ale nie wiele pamiętam, bo poleciałam tam, gdzieś 10 lat temu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka