Dodaj do ulubionych

Nokia - czy jest fajna ?.?.?.?

10.05.10, 21:28
Dokładnie chodzi mi o Nokie N97 mini smile

Chcę sobie taką kupić, a wam podoba się ???
Obserwuj wątek
    • slodkiporanek Nie. Nie jest fajna. 10.05.10, 21:33
    • fankazmierzch3 Re: Nokia - czy jest fajna ?.?.?.? 10.05.10, 21:33
      mi się bardzo podoba
      ale widziałam ją tylko w reklamie
      • klaudzior Re: Nokia - czy jest fajna ?.?.?.? 10.05.10, 21:38
        Szukałam dużo czasu, takiej fajnej do pisania sms-ów, (codziennie piszę gdzieś około 200
        to na pewnoo) znalazłam właśnie tą i bardzo mi się podoba. Zdziwiłam się jak rodzice
        powiedzieli że mi kupią, ponieważ dopiero ze trzy miesiące mam nokie e51, ale strasznie mi
        się nie podoba.... smile
      • kama.xd Nokia - czy jest fajna ?.?.?.? 10.05.10, 21:39
        Ja uważam, że Nokia to najlepszy model i prosty w obsłudze. big_grin
      • paulinka. Re: Nokia - czy jest fajna ?.?.?.? 10.05.10, 21:42
        moze i fajna, nie wiem
        ja raczej wole sony ericssony wink
    • palusia1210 Re: Nokia - czy jest fajna ?.?.?.? 10.05.10, 21:38
      Nokia N97 jest super! Sama zamierzam ją zakupić wink
    • diamentowa_ Re: Nokia - czy jest fajna ?.?.?.? 10.05.10, 21:50
      ja ją tam lubię i uważam ją za nawet cool , bo miałam okazje ją używac . C:
    • aggusiiowa Re: Nokia - czy jest fajna ?.?.?.? 10.05.10, 21:51
      według mnie jest boska. jeżeli dobrze pójdzie to już niedługo będę jej
      posiadaczką. ;d
    • yzz. Re: Nokia - czy jest fajna ?.?.?.? 10.05.10, 21:53
      nie wiem czy 'fajna'. wygląda dobrze.
      • yesican_ Re: Nokia - czy jest fajna ?.?.?.? 10.05.10, 22:03
        nawet na nią nie patrzałam ale powiem ci moje zdanie . nokia robi szajs za
        wielkie pieniądze.
    • squash A po kiego grzyba ci telefon z nawigacją? 10.05.10, 22:09
      nie, nie jest fajna.
    • kammi Re: Nokia - czy jest fajna ?.?.?.? 10.05.10, 23:05
      a ja napisze szczerze... więc tak, jest fajna, ale czemu mini? c:
      ja bym ją chciała, muahahah, ale na razie wystarcza mi 5220 + mp3. :3
    • leal.1 Re: Nokia - czy jest fajna ?.?.?.? 10.05.10, 23:08
      No nie zła jest...wink Ale ja wolę Sony Ericssony. kiss
    • razorlina a właśnie że fajna 11.05.10, 08:48
      Sama taka chciałamsmile ale wtedy była jeszcze za droga by ją kupić.. ja bym sie
      nie zastanawiała i kupiła ją poza tym co nokia to nokia najtrwalsze telefony na
      świeciewink
    • nicole.reed Re: Nokia - czy jest fajna ?.?.?.? 11.05.10, 20:13
      Ja mam LG ku909iserce a jeśli chodzi o Nokie to moja kol. ma i nie narzekasmile
    • julka_18 c ; 11.05.10, 23:05
      jest spoko. wink
    • martusia_16 Re: Nokia - czy jest fajna ?.?.?.? 11.05.10, 23:16
      nie
    • werka197 Re: Nokia - czy jest fajna ?.?.?.? 12.05.10, 00:31
      a ja wiem ; dd
    • stokrotka_q Re: Nokia - czy jest fajna ?.?.?.? 12.05.10, 14:16
      yy jak Ci się podobaa to kup ;d ja raczej n ie przepadam za telefonami z firmy Nokia
    • rosaliee Re: ;> 12.05.10, 14:27
      ujdzie ;d

      ale ja polecam LG Arena albo Samsung Omnia Lite albo Monte albo Jet albo Pioxn ;P
    • idiotka_ Re: Nokia - czy jest fajna ? 12.05.10, 15:05
      nie wiem czy jest fajna bo nigdy takiej nie miałam.
      nie podoba mi się.
    • mbieberowa nokia n97 12.05.10, 15:14
      no mi sie osobiscie podoba ta nokia sama chcialabym miec taka
      ale podobno na imieniny dostane samsunga avile
      tez jest to fajny telefon chodz bardziej mi sie podobaja takie telefony jak nokia n 97
    • leylaa Re: Nokia - czy jest fajna ?.?.?.? 12.05.10, 16:39
      Fajnaa ; )

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka