klaudzior 10.05.10, 21:28 Dokładnie chodzi mi o Nokie N97 mini Chcę sobie taką kupić, a wam podoba się ??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
fankazmierzch3 Re: Nokia - czy jest fajna ?.?.?.? 10.05.10, 21:33 mi się bardzo podoba ale widziałam ją tylko w reklamie Odpowiedz Link Zgłoś
klaudzior Re: Nokia - czy jest fajna ?.?.?.? 10.05.10, 21:38 Szukałam dużo czasu, takiej fajnej do pisania sms-ów, (codziennie piszę gdzieś około 200 to na pewnoo) znalazłam właśnie tą i bardzo mi się podoba. Zdziwiłam się jak rodzice powiedzieli że mi kupią, ponieważ dopiero ze trzy miesiące mam nokie e51, ale strasznie mi się nie podoba.... Odpowiedz Link Zgłoś
kama.xd Nokia - czy jest fajna ?.?.?.? 10.05.10, 21:39 Ja uważam, że Nokia to najlepszy model i prosty w obsłudze. Odpowiedz Link Zgłoś
paulinka. Re: Nokia - czy jest fajna ?.?.?.? 10.05.10, 21:42 moze i fajna, nie wiem ja raczej wole sony ericssony Odpowiedz Link Zgłoś
palusia1210 Re: Nokia - czy jest fajna ?.?.?.? 10.05.10, 21:38 Nokia N97 jest super! Sama zamierzam ją zakupić Odpowiedz Link Zgłoś
diamentowa_ Re: Nokia - czy jest fajna ?.?.?.? 10.05.10, 21:50 ja ją tam lubię i uważam ją za nawet cool , bo miałam okazje ją używac . C: Odpowiedz Link Zgłoś
aggusiiowa Re: Nokia - czy jest fajna ?.?.?.? 10.05.10, 21:51 według mnie jest boska. jeżeli dobrze pójdzie to już niedługo będę jej posiadaczką. ;d Odpowiedz Link Zgłoś
yzz. Re: Nokia - czy jest fajna ?.?.?.? 10.05.10, 21:53 nie wiem czy 'fajna'. wygląda dobrze. Odpowiedz Link Zgłoś
yesican_ Re: Nokia - czy jest fajna ?.?.?.? 10.05.10, 22:03 nawet na nią nie patrzałam ale powiem ci moje zdanie . nokia robi szajs za wielkie pieniądze. Odpowiedz Link Zgłoś
squash A po kiego grzyba ci telefon z nawigacją? 10.05.10, 22:09 nie, nie jest fajna. Odpowiedz Link Zgłoś
kammi Re: Nokia - czy jest fajna ?.?.?.? 10.05.10, 23:05 a ja napisze szczerze... więc tak, jest fajna, ale czemu mini? c: ja bym ją chciała, muahahah, ale na razie wystarcza mi 5220 + mp3. :3 Odpowiedz Link Zgłoś
leal.1 Re: Nokia - czy jest fajna ?.?.?.? 10.05.10, 23:08 No nie zła jest... Ale ja wolę Sony Ericssony. Odpowiedz Link Zgłoś
razorlina a właśnie że fajna 11.05.10, 08:48 Sama taka chciałam ale wtedy była jeszcze za droga by ją kupić.. ja bym sie nie zastanawiała i kupiła ją poza tym co nokia to nokia najtrwalsze telefony na świecie Odpowiedz Link Zgłoś
nicole.reed Re: Nokia - czy jest fajna ?.?.?.? 11.05.10, 20:13 Ja mam LG ku909i a jeśli chodzi o Nokie to moja kol. ma i nie narzeka Odpowiedz Link Zgłoś
stokrotka_q Re: Nokia - czy jest fajna ?.?.?.? 12.05.10, 14:16 yy jak Ci się podobaa to kup ;d ja raczej n ie przepadam za telefonami z firmy Nokia Odpowiedz Link Zgłoś
rosaliee Re: ;> 12.05.10, 14:27 ujdzie ;d ale ja polecam LG Arena albo Samsung Omnia Lite albo Monte albo Jet albo Pioxn ;P Odpowiedz Link Zgłoś
idiotka_ Re: Nokia - czy jest fajna ? 12.05.10, 15:05 nie wiem czy jest fajna bo nigdy takiej nie miałam. nie podoba mi się. Odpowiedz Link Zgłoś
mbieberowa nokia n97 12.05.10, 15:14 no mi sie osobiscie podoba ta nokia sama chcialabym miec taka ale podobno na imieniny dostane samsunga avile tez jest to fajny telefon chodz bardziej mi sie podobaja takie telefony jak nokia n 97 Odpowiedz Link Zgłoś