butterfly_97 Re: Aerosmith--Zna ktoś?? 08.06.10, 21:35 troche kojarze ten zespol. kiedys slyszalam ich piosenke Odpowiedz Link Zgłoś
tarja_jean Re: Aerosmith--Zna ktoś?? 09.06.10, 11:00 Lubię ten zespół mają fajne piosenki znam jednak tylko Crazy i I don't Wanna Miss a Thing... Odpowiedz Link Zgłoś
ruddy. Aerosmith. 09.06.10, 13:20 No, błaaagam. Jak można ich nie znać? o.o Są świetni. `I don't wanna miss a thing` i `Crazy` to moje ulubione piosenki. ; D Odpowiedz Link Zgłoś
krawiec. Re: Aerosmith--Zna ktoś?? 09.06.10, 15:29 no baa! jeden z najlepszych zespołów na świecie! Odpowiedz Link Zgłoś
byczex Re: Aerosmith--Zna ktoś?? 09.06.10, 15:35 Aerosmith jest REWELACYJNE. Jestem tylko niezmiernie zniesmaczona i zażenowana tym,że slucha go osoba z BIMBREM na awatarze Odpowiedz Link Zgłoś
martyna0001 Re: Aerosmith--Zna ktoś?? 09.06.10, 16:12 byczex napisał(a): > Aerosmith jest REWELACYJNE. Jestem tylko niezmiernie zniesmaczona i zażenowana > tym,że slucha go osoba z BIMBREM na awatarze > :sci > ana::sc > iana: no i co z tego że mam go na avatarze. Lubię różnych artystów Odpowiedz Link Zgłoś
igah Re: Aerosmith--Zna ktoś?? 04.08.10, 22:24 Padłam, wstałam i zgadzam się w 100%! Tylko ogarnij pismo, te emotikony... Odpowiedz Link Zgłoś
kusy505 Uwielbiam 09.06.10, 15:50 Mi też podoba się ich muzyka najbardziej piosenka "Crazy" Odpowiedz Link Zgłoś
muffy_x3 Re: Aerosmith--Zna ktoś?? 09.06.10, 15:56 Wstyd nie znać O.O Uwielbiam ten zespół, nie można przestać go słuchać. Jednym słowem - są genialni. Odpowiedz Link Zgłoś
martyna0001 Re: Aerosmith--Zna ktoś?? 10.06.10, 14:22 liczę na jeszcze więcej komentarzy Odpowiedz Link Zgłoś
martyna0001 Re: Aerosmith--Zna ktoś?? 10.06.10, 17:34 a widziałyście jakiś ich teledysk?? bo ja tak Odpowiedz Link Zgłoś
pani_bieber Re: Aerosmith--Zna ktoś?? 10.06.10, 17:42 Nie interesuje się nikim po za moim najdroższym Justinku- koffam Odpowiedz Link Zgłoś
pink_rulez Re: Aerosmith--Zna ktoś?? 10.06.10, 18:06 Crazyy, crazyyyyy! Kto by nie znał? Znam i lubię Odpowiedz Link Zgłoś
trufla Re: Aerosmith--Zna ktoś?? 10.06.10, 18:14 Znam głównie dlatego, że Steven Tyler jest ojcem popularnej aktorki Liv Tyler. Mój tata ich słucha... Odpowiedz Link Zgłoś
demily33 Re: Aerosmith--Zna ktoś?? 11.06.10, 08:42 kojarze ich najlepsza piosenka - według mnie to Cryin Odpowiedz Link Zgłoś
rebel_girl Re: Aerosmith--Zna ktoś?? 20.06.10, 20:55 No jasne!!! ich !!! Joe Perry gra zajebiście na gitarze a Steven Tyler ma oryginalny głos Moje ulubione piosenki to Dream On,Love In An Elevator i Last Child Odpowiedz Link Zgłoś