Dodaj do ulubionych

Aerosmith--Zna ktoś??

    • butterfly_97 Re: Aerosmith--Zna ktoś?? 08.06.10, 21:35
      troche kojarze ten zespol. kiedys slyszalam ich piosenke
    • tarja_jean Re: Aerosmith--Zna ktoś?? 09.06.10, 11:00
      Lubię ten zespół mają fajne piosenki znam jednak tylko Crazy i I don't Wanna
      Miss a Thing...smile
    • ruddy. Aerosmith. 09.06.10, 13:20
      No, błaaagam. Jak można ich nie znać? o.o Są świetni. `I don't wanna miss a
      thing` i `Crazy` to moje ulubione piosenki. ; D
    • martyna0001 Re: Aerosmith--Zna ktoś?? 09.06.10, 14:32
      są świetni wiem!!
    • krawiec. Re: Aerosmith--Zna ktoś?? 09.06.10, 15:29
      no baa! jeden z najlepszych zespołów na świecie!
    • nyc._.lon Re: Aerosmith--Zna ktoś?? 09.06.10, 15:32
      znam - nie słucham ;dd
    • byczex Re: Aerosmith--Zna ktoś?? 09.06.10, 15:35
      Aerosmith jest REWELACYJNE. Jestem tylko niezmiernie zniesmaczona i zażenowana
      tym,że slucha go osoba z BIMBREM na awatarze
      confusedconfusedconfusedconfusedconfusedconfusedconfusedconfusedconfusedconfusedconfusedconfusedconfusedconfusedconfusedconfusedconfusedscianascianascianascianascianascianascianascianascianascianascianascianascianasciana
      • martyna0001 Re: Aerosmith--Zna ktoś?? 09.06.10, 16:12
        byczex napisał(a):

        > Aerosmith jest REWELACYJNE. Jestem tylko niezmiernie zniesmaczona i zażenowana
        > tym,że slucha go osoba z BIMBREM na awatarze
        > confusedconfusedconfusedconfusedconfusedconfusedconfusedconfusedconfusedconfusedconfusedconfusedconfusedconfusedconfusedconfusedconfusedscianascianasciana:sci
        > ana:scianascianascianascianascianascianascianascianasciana:sc
        > iana:

        no i co z tego że mam go na avatarze. Lubię różnych artystów
      • igah Re: Aerosmith--Zna ktoś?? 04.08.10, 22:24
        Padłam, wstałam i zgadzam się w 100%! Tylko ogarnij pismo, te emotikony...
    • strawberowa Re: Aerosmith--Zna ktoś?? 09.06.10, 15:39
      znam
    • theklaudia Re: Aerosmith--Zna ktoś?? 09.06.10, 15:40
      nie kojarze wink
    • lovelena Re: Aerosmith--Zna ktoś?? 09.06.10, 15:41
      nie znam
      • itsumademo. Re: Aerosmith--Zna ktoś?? 09.06.10, 15:46
        znam i lubię big_grin
    • kusy505 Uwielbiam 09.06.10, 15:50
      Mi też podoba się ich muzyka najbardziej piosenka "Crazy"
    • muffy_x3 Re: Aerosmith--Zna ktoś?? 09.06.10, 15:56
      Wstyd nie znać O.O
      Uwielbiam ten zespół, nie można przestać go słuchać. Jednym słowem - są genialni.
    • martyna0001 Re: Aerosmith--Zna ktoś?? 10.06.10, 14:22
      liczę na jeszcze więcej komentarzy
    • martyna0001 Re: Aerosmith--Zna ktoś?? 10.06.10, 17:34
      a widziałyście jakiś ich teledysk??
      bo ja taksmile
    • pani_bieber Re: Aerosmith--Zna ktoś?? 10.06.10, 17:42
      Nie interesuje się nikim po za moim najdroższymserceserceserceserce

      Justinku- koffam kisskisskisskiss
      • martyna0001 Re: Aerosmith--Zna ktoś?? 10.06.10, 18:00
        aha dobrze wiedziećsmile
        • pink_rulez Re: Aerosmith--Zna ktoś?? 10.06.10, 18:06
          Crazyy, crazyyyyy!
          Kto by nie znał? Znam i lubięsmile
    • lamma Re: Aerosmith--Zna ktoś?? 10.06.10, 18:09
      pewnie. jednak nie słucham.
    • momo. Wstyd nie znać. 10.06.10, 18:11
    • trufla Re: Aerosmith--Zna ktoś?? 10.06.10, 18:14
      Znam głównie dlatego, że Steven Tyler jest ojcem popularnej aktorki Liv Tyler. Mój tata
      ich słucha...
    • martyna0001 Re: Aerosmith--Zna ktoś?? 11.06.10, 06:24
      komentować
    • extraordinary jasne, lubię i słucham. 11.06.10, 07:43
    • demily33 Re: Aerosmith--Zna ktoś?? 11.06.10, 08:42
      kojarze big_grin
      ich najlepsza piosenka - według mnie to Cryin kiss
    • caterina97 Re: Aerosmith--Zna ktoś?? 11.06.10, 10:01
      znam , podoba mi się .
    • iheartjustinb znam. 11.06.10, 12:43
      rzadko słucham.
    • martyna0001 Re: Aerosmith--Zna ktoś?? 12.06.10, 07:16
      halo
      • rebel_girl Re: Aerosmith--Zna ktoś?? 20.06.10, 20:55
        No jasne!!!big_grin
        serce ich !!!
        Joe Perry gra zajebiście na gitarze a Steven Tyler ma oryginalny głostongue_out
        Moje ulubione piosenki to Dream On,Love In An Elevator i Last Child
    • diana_rose Re: Aerosmith--Zna ktoś?? 12.06.10, 09:15
      Znam, lubię wink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka