Dodaj do ulubionych

Do jakiej książki chcielibyście się przenieść?

    • asia618 Re: Do jakiej książki chcielibyście się przenieść 23.09.10, 17:41
      Harry Potter, Pamiętniki Wampirów- w jednym z chęcią poznałabym choćby Woods'a,
      w drugim natomiast Damon serceserce
      • ami Vampire Academy-Akademia Wampirów - Rose-Roza 24.09.10, 14:38
        Dimka, love you for ever and after ever.
    • watsonemma Zmierzch... 24.09.10, 14:47
      Jako Bella lub Rosaliebig_grin
    • pola16 MOje życie mi wystarczy :) 24.09.10, 14:48
      JA pozostaję w realu ...
    • julia1049 Re: Do jakiej książki chcielibyście się przenieść 24.09.10, 15:00
      a ja bede najoryginalniejszawink Ja bym chciala byc ksieciem Caspianem w opowiesci z narni-
      ksiaze kaspianwink
    • xxedgexx Re: Do jakiej książki chcielibyście się przenieść 24.09.10, 18:29
      oczywiście Harry Potter jako Belcia (Belatrix)
    • cyrusmiley Re: Do jakiej książki chcielibyście się przenieść 24.09.10, 18:54
      do Pottera wink
    • maitsa Re: Do jakiej książki chcielibyście się przenieść 24.09.10, 19:09
      Pamiętniki wampirów - Elena
      Miasto Kości - Clary
      uwielbiam wampiry (Clary to nie wampir, ale Nefilim też są fajni)
    • fantabuu :PP 24.09.10, 19:22
      ' Ten Obcy ' .
      książke czytałam w 6 kl pdst. jestem w 3 gim .
      ksiażke pamiętam do dziś. czytajać ją czułam sie jak bym towarzyszyła tym wszystkim
      ludziom , zyła z nimi . coś niesamowitegoo.

      pozdrawiam ^^
    • thuskawka Re: Do jakiej książki chcielibyście się przenieść 24.09.10, 19:28
      do Zmierzchu, pozabijałam bym wszystkich i był spokój.
    • martynka111 do biografi bibera bym mu spuściła lanie 24.09.10, 19:30
    • miley_cliqua Re: Do jakiej książki chcielibyście się przenieść 24.09.10, 19:36
      ja bym chciała być clary w darach anioła albo hmmm alice w zmierzchu big_grin
    • sakura134 Hrarry Potter 24.09.10, 19:40
      Chciałabym sie przenieść do ksiazki Harry Potter. I w ogóle być osaba taka
      jaka teraz jestem i wyladaować w Shliterinie, byc o rok młodsza od Malfoya. No
      może jedynie chciałabym poprawic swój wygląd twarzy, ale nie jest to konieczne big_grin
    • themissnothing Re: Do jakiej książki chcielibyście się przenieść 24.09.10, 19:46
      Duma i uprzedzenie- Lizzie smile to dość nietypowe, ale kocham tą książkę i film z Keirą wink
    • discophantom a ja bym chciała... 24.09.10, 19:53
      do plotkary. nie wiem jako kto.
    • scarrlet Re: Do jakiej książki chcielibyście się przenieść 24.09.10, 22:31
      Ja do sagi o ludziach lodu. Sol wymiata
      • phraine Re: Do jakiej książki chcielibyście się przenieść 24.09.10, 23:06

        Hmm do Harrego Pottera , Golden Compass,Jurassic Park,Eragon lub Princess Diaries smile
    • angie_croft Re: Do jakiej książki chcielibyście się przenieść 25.09.10, 12:17
      Arweną z 'Władcy Pierścieni', Anitą Blake z cyklu książek 'Anita Blake', Pam
      albo Claudine z 'Sookie Stackhouse' i może jeszcze Isabelle z 'Darów Anioła'.
      Ewentualne Dru z 'Innych Aniołów'.
    • pussy_ Do jakiej książki chcielibyście się przenieść? 25.09.10, 15:06
      teraz chciałabym się przenieść do Szeptem Becci Fitzpatrick, a być główną bohaterką - Norą. : )
    • ika__94 Re: Do jakiej książki chcielibyście się przenieść 25.09.10, 19:18
      też HP xD
      chciałabym być Hermioną ;P
    • buziaczek19 Re: Do jakiej książki chcielibyście się przenieść 26.09.10, 12:38
      Miasto Kośći jako Clary oczywiście ale tylko ze względu na Jacekiss*
    • werka197 Re: Do jakiej książki chcielibyście się przenieść 26.09.10, 12:41
      Ja bym chciala byc .. Hmm x) Moze Bella w Zmierzchu .. Nie czytam zbytnio ksiazek
      wiec nie wiem ale chyba naj Bella <3
    • magy10041996 Re: Do jakiej książki chcielibyście się przenieść 26.09.10, 12:41
      niewiem nie czytam książeksmirk
    • zoey_redbird Re: Do jakiej książki chcielibyście się przenieść 26.09.10, 12:50
      "Wampiry z Morganville" -Claire
      "Szeptem"-Nora
      "Saga Ludzi Lodu"-"Miłość Lucyfera"-Saga Simon.
      "Trylogia czarnego maga"- Sonea.
      "Alchemia"-Charlotte
      "Błękitnokrwiści"-Shuyler
      "Pamiętniki Wampirów"-Elena
      "Ever" i "Błękitna godzina"-Ever.
      "Wilk" i "Wilczyca"-Margo
    • karolina774 re re 26.09.10, 19:31
      Ja chciałabym się przenieść do Percy Jackson i bogowie olimpijscy
      Na miejsce Annabeth
    • psychoxfreak Re: Do jakiej książki chcielibyście się przenieść 01.10.10, 13:21
      "Portret Doriana Graya" :3. Obojętnie którą laską, byleby całował ją Dorian, ach
      <3. *fangasm*
      I oczywiście "Harry Potter". Ciekawie by było zostać Bellatrix. ~ Albo Ginny *c*
    • love_sel_gomez Re: Do jakiej książki chcielibyście się przenieść 02.10.10, 17:37
      ja chciałabym się przenieś do wszystkich części z Felx , Net i Nika i chciałaby
      być tam Niką smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka