asia618 Re: Do jakiej książki chcielibyście się przenieść 23.09.10, 17:41 Harry Potter, Pamiętniki Wampirów- w jednym z chęcią poznałabym choćby Woods'a, w drugim natomiast Damon Odpowiedz Link Zgłoś
ami Vampire Academy-Akademia Wampirów - Rose-Roza 24.09.10, 14:38 Dimka, love you for ever and after ever. Odpowiedz Link Zgłoś
julia1049 Re: Do jakiej książki chcielibyście się przenieść 24.09.10, 15:00 a ja bede najoryginalniejsza Ja bym chciala byc ksieciem Caspianem w opowiesci z narni- ksiaze kaspian Odpowiedz Link Zgłoś
xxedgexx Re: Do jakiej książki chcielibyście się przenieść 24.09.10, 18:29 oczywiście Harry Potter jako Belcia (Belatrix) Odpowiedz Link Zgłoś
cyrusmiley Re: Do jakiej książki chcielibyście się przenieść 24.09.10, 18:54 do Pottera Odpowiedz Link Zgłoś
maitsa Re: Do jakiej książki chcielibyście się przenieść 24.09.10, 19:09 Pamiętniki wampirów - Elena Miasto Kości - Clary uwielbiam wampiry (Clary to nie wampir, ale Nefilim też są fajni) Odpowiedz Link Zgłoś
fantabuu :PP 24.09.10, 19:22 ' Ten Obcy ' . książke czytałam w 6 kl pdst. jestem w 3 gim . ksiażke pamiętam do dziś. czytajać ją czułam sie jak bym towarzyszyła tym wszystkim ludziom , zyła z nimi . coś niesamowitegoo. pozdrawiam ^^ Odpowiedz Link Zgłoś
thuskawka Re: Do jakiej książki chcielibyście się przenieść 24.09.10, 19:28 do Zmierzchu, pozabijałam bym wszystkich i był spokój. Odpowiedz Link Zgłoś
miley_cliqua Re: Do jakiej książki chcielibyście się przenieść 24.09.10, 19:36 ja bym chciała być clary w darach anioła albo hmmm alice w zmierzchu Odpowiedz Link Zgłoś
sakura134 Hrarry Potter 24.09.10, 19:40 Chciałabym sie przenieść do ksiazki Harry Potter. I w ogóle być osaba taka jaka teraz jestem i wyladaować w Shliterinie, byc o rok młodsza od Malfoya. No może jedynie chciałabym poprawic swój wygląd twarzy, ale nie jest to konieczne Odpowiedz Link Zgłoś
themissnothing Re: Do jakiej książki chcielibyście się przenieść 24.09.10, 19:46 Duma i uprzedzenie- Lizzie to dość nietypowe, ale kocham tą książkę i film z Keirą Odpowiedz Link Zgłoś
discophantom a ja bym chciała... 24.09.10, 19:53 do plotkary. nie wiem jako kto. Odpowiedz Link Zgłoś
scarrlet Re: Do jakiej książki chcielibyście się przenieść 24.09.10, 22:31 Ja do sagi o ludziach lodu. Sol wymiata Odpowiedz Link Zgłoś
phraine Re: Do jakiej książki chcielibyście się przenieść 24.09.10, 23:06 Hmm do Harrego Pottera , Golden Compass,Jurassic Park,Eragon lub Princess Diaries Odpowiedz Link Zgłoś
angie_croft Re: Do jakiej książki chcielibyście się przenieść 25.09.10, 12:17 Arweną z 'Władcy Pierścieni', Anitą Blake z cyklu książek 'Anita Blake', Pam albo Claudine z 'Sookie Stackhouse' i może jeszcze Isabelle z 'Darów Anioła'. Ewentualne Dru z 'Innych Aniołów'. Odpowiedz Link Zgłoś
pussy_ Do jakiej książki chcielibyście się przenieść? 25.09.10, 15:06 teraz chciałabym się przenieść do Szeptem Becci Fitzpatrick, a być główną bohaterką - Norą. : ) Odpowiedz Link Zgłoś
ika__94 Re: Do jakiej książki chcielibyście się przenieść 25.09.10, 19:18 też HP xD chciałabym być Hermioną ;P Odpowiedz Link Zgłoś
buziaczek19 Re: Do jakiej książki chcielibyście się przenieść 26.09.10, 12:38 Miasto Kośći jako Clary oczywiście ale tylko ze względu na Jace* Odpowiedz Link Zgłoś
werka197 Re: Do jakiej książki chcielibyście się przenieść 26.09.10, 12:41 Ja bym chciala byc .. Hmm x) Moze Bella w Zmierzchu .. Nie czytam zbytnio ksiazek wiec nie wiem ale chyba naj Bella <3 Odpowiedz Link Zgłoś
magy10041996 Re: Do jakiej książki chcielibyście się przenieść 26.09.10, 12:41 niewiem nie czytam książek Odpowiedz Link Zgłoś
zoey_redbird Re: Do jakiej książki chcielibyście się przenieść 26.09.10, 12:50 "Wampiry z Morganville" -Claire "Szeptem"-Nora "Saga Ludzi Lodu"-"Miłość Lucyfera"-Saga Simon. "Trylogia czarnego maga"- Sonea. "Alchemia"-Charlotte "Błękitnokrwiści"-Shuyler "Pamiętniki Wampirów"-Elena "Ever" i "Błękitna godzina"-Ever. "Wilk" i "Wilczyca"-Margo Odpowiedz Link Zgłoś
karolina774 re re 26.09.10, 19:31 Ja chciałabym się przenieść do Percy Jackson i bogowie olimpijscy Na miejsce Annabeth Odpowiedz Link Zgłoś
psychoxfreak Re: Do jakiej książki chcielibyście się przenieść 01.10.10, 13:21 "Portret Doriana Graya" :3. Obojętnie którą laską, byleby całował ją Dorian, ach <3. *fangasm* I oczywiście "Harry Potter". Ciekawie by było zostać Bellatrix. ~ Albo Ginny *c* Odpowiedz Link Zgłoś
love_sel_gomez Re: Do jakiej książki chcielibyście się przenieść 02.10.10, 17:37 ja chciałabym się przenieś do wszystkich części z Felx , Net i Nika i chciałaby być tam Niką Odpowiedz Link Zgłoś