kaila127 Re: córeczka tatusia. 24.08.10, 11:22 Może akurat bachora polubisz??Pomyśl sobie,że będzie za włosy targał twoją macochę!Przecież nie smusisz ich by dziecka nie mieli. Odpowiedz Link Zgłoś
po_prostu_inna Re: córeczka tatusia. 24.08.10, 11:50 egoistka, typowa jedynaczna... zal mi cie Odpowiedz Link Zgłoś
nothing... Jesteś egoistką. 24.08.10, 11:52 Powinnaś się cieszyć, że będziesz mogła opiekować się młodszą/szym siostrą/bratem. Zmieniło by to twoje podejście, stałabyś się mniej egoistyczna. Odpowiedz Link Zgłoś
diamond_girl12 Jesteś okropną egoistką. 24.08.10, 11:57 Taa, a to mi rodzice mówią, że jestem typową jedynaczką. ;// tsaa... Przy tobie jestem święta. Zrozum twój tata ma prawo na nowo ułożyć sobie życie! A ty nie masz prawa mu tego zabronić! kapuuujesz? Odpowiedz Link Zgłoś
mileymandy Wtf? 24.08.10, 11:58 Masz 15 lat i tak się zachowujesz?!Ok,bez komentarza.Też jestem jedynaczką,ale na szczęście moi rodzice nie planują więcej dzieci.Jeżeli aż tak bardzo nie chcesz tego dziecka to może zamieszkaj ze swoją mamą,a nie tatą? Odpowiedz Link Zgłoś
kotka369 ; x . 24.08.10, 12:01 Ja pie... , co ty sb myślisz , od razu widać , ze jesteś rozpuszczonym bachorem , i weź sie tak nie unoś , może twoja macocha chcem miec dziecko z twoim ojcem , a ty nie musisz być taką egoistką ; /// Odpowiedz Link Zgłoś
lady_cat Re: córeczka tatusia. 24.08.10, 12:08 egoizm wdarł sie do twego serducha i nie chce z niego wyjść . Odpowiedz Link Zgłoś
koralina94 Re: córeczka tatusia. 25.08.10, 09:48 No to masz problem. Dociera do Ciebie powoli, że być może nie będziesz już jedyną córeczką tatusia. Nie możesz zachowywać się tak samolubnie, bo Ty nie chcesz, żeby oni mieli dziecko i koniec, muszą się dostosować. Fajnie jest mieć rodzeństwo i nie martw się. Tata o Tobie nie zapomni. Odpowiedz Link Zgłoś
czarna_kredka Yyy ;/ 25.08.10, 13:01 zachowujesz się jak rozpieszczony i rozwydrzony bachor ! zastanów sie nad sobą ;/ Co taki mały bobas Ci zrobi ? Zje Cię ? Odpowiedz Link Zgłoś
andzia95 Re: córeczka tatusia. 25.08.10, 09:54 Kurcze.. też mam 15 lat i bardzo chciałabym mieć rodzeństwo, ale mama nie chce mieć już dziecka, powiedziała, że zaczeka na wnuki. Chociaż jak tata z macochą będą mieć to dziecko to może co innego.. nie wiem. Ale pewnie jak się urodzi, nie będziesz o tym myśleć, bo będziesz zajęta bawieniem go. Odpowiedz Link Zgłoś
truuu Re: córeczka tatusia. 25.08.10, 10:05 a co ty masz do tego? jak chcą mieć dziecko to niech mają, a Tobie nic do tego. Typowa rozpuszczona jedynaczka -,-. Odpowiedz Link Zgłoś
desires. Re: córeczka tatusia. 25.08.10, 10:09 przestań być taka samolubna. jesteś już dużą dziewczynką, czas sobie radzić samej. Odpowiedz Link Zgłoś
marcepanka13 Re: córeczka tatusia. 25.08.10, 10:35 Zazdrość przez Ciebie przemawia Kotku... Uhuhu... niedobrze. postaw się w jego sytuacji , a zobaczysz jak by to było... Odpowiedz Link Zgłoś
hmpoziomb11 Re: córeczka tatusia. 25.08.10, 10:41 cristal. napisał(a): > mój tato chce mieć z moją macochą dziecko, a ja nie chce! Dodam, że mam 15 > lat. Zawsze byłam jego oczkiem w głowie, a teraz to już pewnie całkiem o mnie > zapomni i będzie się zajmował tylko tym CZYMŚ, co się prawdopodobnie urodzi! > Mówiłam im, że nie chce żadnego brata ani siostry ale oni nic sobie z tego nie > robią! Co mam w tej sytuacji działać? NAPRAWDĘ NIE CHCE TEGO DZIECKA! Mój tata > mnie wychował, jest MÓJ i tylko MÓJ i żaden bachor nie będzie mówił do niego > 'tato'! wrr. > > błagam, kotkowiczki, pomóżcie.. Kup sobie bluzkę z napisem "córeczka tatusia" Może się zoriętuje że niepozwolisz na to dziecko Odpowiedz Link Zgłoś
demix3 Re: córeczka tatusia. 25.08.10, 10:47 nie mam pojęcia. mój tata rozwiódł się z mamą i ma 2 dzieci, ale ja z nim nie mieszkam więc... Odpowiedz Link Zgłoś
pinky33 Re: córeczka tatusia. 25.08.10, 10:47 trudna sytuacja. Ja tez gdy się dowiedziałam ze bede miec rodzenstwo osłupiałam.Teraz moja 3-letnia siostra jest moim skarbem. Nic już nie zrobisz.Musisz się z tym pogodzić.To rodzice decydują.Napewno je pokochasz Tylko teraz tak ci sie wydaje ze bedzie głupie itp.Ale dziecko to skarb )) Pozdrawiam ;D Odpowiedz Link Zgłoś
muse_fan Re: córeczka tatusia. 25.08.10, 12:51 żal mi cię o_________O Xd ja bym nie chciała być jedynaczką, kocham moją siostrę ;* xD Odpowiedz Link Zgłoś
trufla Re: córeczka tatusia. 25.08.10, 13:00 Jesteś straszną egoistką. Pomyślałaś chociaż trochę o uczuciach twojego taty? Przecież nie przestanie cię kochać bo urodzi się dziecko. Poza tym maluch jest najwspanialszą rzeczą na świecie, zobaczysz będziesz sie śliniła na jego widok... Odpowiedz Link Zgłoś
sandy Re: córeczka tatusia. 28.08.10, 21:20 a co ty myślisz że jak powiesz że nie chcesz rodzeństwa to tatuś zmieni zdanie. Mylisz się, nawet lepiej że będzie "to coś" może nauczysz się mieć dystans do siebie i przestaniesz myśleć że jak tupniesz nogą i strzelisz focha to dostaniesz wszystko co chcesz. Poza tym o ile się nie mylę masz już 16 lat przed tobą szkoła średnia, później wyjedziesz gdzieś na studia, chyba nie chciałabyś żeby tato był samotny. Odpowiedz Link Zgłoś
lovelena Re: córeczka tatusia. 28.08.10, 21:47 o matko... kolejna rozpuszczona dziewucha Odpowiedz Link Zgłoś
justinlove1994 Re: córeczka tatusia. 28.08.10, 22:30 Zachowujesz się teraz, jak jakaś egoistka, rozkapryszony bachor, ale ja też tak miałam : ) Jak mama powiedziała, że jest w ciąży, to byłam zazdrosna i w ogóle. Mówiłam, że nie będę kochać mojego braciszka lub siostrzyczki. A 5 miesięcy temu, jak się obudziłam ( rodzice wrócili ze szpitala w nocy ), to podeszłam do mojego nowego braciszka i się zakochałam. Spojrzałam na niego przez ułamek sekundy i poczułam miłe motylki w brzuchu. Pokochałam go. Jest moim oczkiem w głowie. Teraz, gdy do niego podejdę i spojrzę na niego, to się śmieje na mój widok. Na pewno pokochasz braciszka/siostrzyczkę. Będziesz miała więcej luzu, ale ja wolę siedzieć w domu i patrzeć się na niego. PS. Dziecko to nie jest 'to coś'. Dziecko to nie jest żadna rzecz. Odpowiedz Link Zgłoś
majka04 Re: córeczka tatusia. 28.08.10, 23:04 wiesz na pewno o Tobie nie zapomni też tak myślałam jak moja mama była w ciąży. oczywiście on przykuwał więcej uwagi , ale to tylko dlatego że był mniejszy , głupszy (nadal jest xd) no i wiadomo ... PS : wiesz Twój tata jest szczęśliwy z twoją macochą i chce mieć z nią dziecko . to nie jest strasznego . wiesz nie wiem jak jest ale tymi Twoim wszystkim fochami że nie chcesz aby miał dziecko możesz go ranić . nawet jak Cię nic nie przekona to pokochasz tego dzidziusia ! Odpowiedz Link Zgłoś
majka04 * 28.08.10, 23:06 wiesz na pewno o Tobie nie zapomni też tak myślałam jak moja mama była w ciąży. oczywiście on przykuwał więcej uwagi , ale to tylko dlatego że był mniejszy , głupszy (nadal jest xd) no i wiadomo ... PS : wiesz Twój tata jest szczęśliwy z twoją macochą i chce mieć z nią dziecko . to nie jest nic strasznego . wiesz nie wiem jak jest ale tymi Twoim wszystkim fochami że nie chcesz aby miał dziecko możesz go ranić . nawet jak Cię nic nie przekona to gdy go zobaczysz pokochasz tego dzidziusia ! Odpowiedz Link Zgłoś
carolineee. ; ) 29.08.10, 14:53 w serduszku tatusia jest wystarczająco miejsca, dla Ciebie, Twojej macochy i kolejnego dziecka Odpowiedz Link Zgłoś
zigii Re: córeczka tatusia. 29.08.10, 14:57 Boże, typowa jedynaczka. daj spokój, i tak twój tata będzie twoim tatą. z resztą to jego i macochy decyzja, nie twoja. chciałabyś się dowiedzieć, że ktoś kiedyś mówił, że nie chce cię na świecie? pomyśl. Odpowiedz Link Zgłoś
dulce913867 Re: córeczka tatusia. 29.08.10, 15:01 słuchaj, nie jest łatwo żyć ze świadomością, że nie jest się jedyną najważniejszą osobą w jego życiu, tym bardziej jeśli jest się jedynaczką i od zawsze Cię rozpieszczał. ale musisz zrozumieć, że jeśli oni się kochają to chcą mieć kolejne dziecko i nie jest wcale tak, że będziesz zepchnięta na dalszy tor. przez 15 lat byłaś dla niego najważniejsza w życiu i tak szybko o Tobie nie zapomni, a zazdrość tutaj nic nie zdziała. jeśli postanowią mieć dziecko, ty nie będzie miała nic do gadania. spróbuj spojrzeć na to z innej strony i polubić maleństwo. powodzenia życzę, trzymaj się i dostrzegaj druga stronę medalu ; )) Odpowiedz Link Zgłoś
lalula005 Egoistka. 29.08.10, 17:17 A ty chciałabyś się dowiedzieć, że byłaś 'tym czymś, co się prawdopodobnie urodzi'? Byłaś córeczka tatusia? Widać. Wyhukana, jak to moja babcia mawia. Przywykłaś do tego, że jesteś najważniejsza, co? To, że ty go nie chcesz, nie oznacza, że go nie będzie. To jest decyzja twojego taty i jego żony. Ma prawo sobie ułożyć życie i być szczęśliwym. Kochasz go? To mu na to pozwól, a nie myśl tylko o sobie. Egoizm, słońce. Świat nie kręci się wokół ciebie, życie nie zawsze jest takie, jakie chcemy, nie zawsze dostajemy tego, czego chcemy. Odpowiedz Link Zgłoś