kotek.bieberka 03.09.10, 18:09 Siemka ! Dzisiaj dostałam Kodaka, no i nie mam pojęcia co tam włożyć, akumulatory czy baterie ?, jak wsadziłam baterie to sie nie włącza... PS.Proszę o nie kasowanie tego wątku, to dla mnie cholernie ważne ! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
katsuumi_17 Re: . 03.09.10, 18:37 Nie powinno być różnicy. Może akurat włożyłaś zużyte baterie? Akumulatory jednakże- jak powiedziała kolezanka nade mną- starczą ci na dłużej i będziesz je mogła ładować. Odpowiedz Link Zgłoś