Dodaj do ulubionych

Kodak EasyShare Z612

03.09.10, 18:09
Siemka !

Dzisiaj dostałam Kodaka, no i nie mam pojęcia co tam włożyć, akumulatory czy
baterie ?, jak wsadziłam baterie to sie nie włącza...


PS.Proszę o nie kasowanie tego wątku, to dla mnie cholernie ważne !
Obserwuj wątek
    • newborn. . 03.09.10, 18:18
      Lepsze będą akumulatory.Wystarczą Ci na dłużej.
      • katsuumi_17 Re: . 03.09.10, 18:37
        Nie powinno być różnicy. Może akurat włożyłaś zużyte baterie?
        Akumulatory jednakże- jak powiedziała kolezanka nade mną- starczą ci na dłużej i będziesz
        je mogła ładować.
        • rapujacy_kalosz Re: . 04.09.10, 02:55
          cr v3. na bateriach nie będzie działać.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka