Dodaj do ulubionych

Zachowanie

25.09.10, 15:59
Jakie mieliście zachowanie w tamtym roku?Ja wzorowe,choć ja bym sobie nie
postawiła smile A wy,kotki ? Jak nie chcecie pisać to nie piszcie. A !! I jeszcze
czy uważacie że zasługujecie na gorsze/lepsze?
Obserwuj wątek
    • nasty_ dobre, ale ja... 25.09.10, 16:02
      ... na nie nie zasłużyłam
      • alice.... wzorowe... 25.09.10, 20:30
        ...tylko za co?big_grin
    • bellacullenx Re: Zachowanie 25.09.10, 16:04
      miałam bardzo dobre, chociaż według mnie niesprawiedliwe bo ani razu nie
      spóźniłam się na lekcje, nie gadałam, nie dostałam uwagi ani nie dostałam
      zachowania niepoprawnego... w przeciwieństwie do mojej koleżaneczki która się
      podlizuje wszystkich i ma wzorowe ;/
    • currant_ . 25.09.10, 16:06
      bardzo dobre.
      ale miałam mieć wzorowe.
      tylko , zę dostałam jedną czy dwie uwagi za pyskowanie. ;>
    • coldprincess bardzo dobre. 25.09.10, 16:06
      o dziwo.
      • goofy. . 25.09.10, 16:08
        bardzo dobre.
    • justinlove1994 Re: Zachowanie 25.09.10, 16:11
      Wzorowe *.*




      www.formspring.me/justinrlz1994
    • choppy_bunny Re: Zachowanie 25.09.10, 16:11
      Na półrocze miałam wzorowe, ale na koniec roku pani zmieniła mi na bardzo dobre ;c
    • dominikax3 Re: Zachowanie 25.09.10, 16:11
      bardzo dobre wink
    • thuskawka Re: Zachowanie 25.09.10, 16:15
      bardzo dobre oO
    • crezyyy wzorowe, też bym sobie nie postawiła ;pp ;] pzdr 25.09.10, 16:15
    • flo. Re: Zachowanie 25.09.10, 16:16
      wzorzec. big_grin
      aloe uwaga jedna była, ale na cały rok. c;
    • piratka13 dobre 25.09.10, 17:49
    • newborn. . 25.09.10, 18:26
      Bardzo dobre.
      • laney. Re: . 25.09.10, 18:32
        wzorowe. shock
    • nora. Hahaha.. 25.09.10, 18:28
      Wzorowe, i to mnie właśnie dziwi, ja nie lubiłam mojej byłej wychowawczyni i
      wzajemnie.. strasznie się zdziwiłam, ona uwzięła się na mnie już w 4 klasie i na
      moją przyjaciółkę.. może chciała nam zrobić taki 'prezent' pożegnalny, hahaha..
      tongue_outtongue_out
      • morphine_ Re: Hahaha.. 25.09.10, 18:35
        Bardzo Dobre xD Ale zasluzylam na ... Dopuszczajace? tongue_out heh xD Tak na pewno
        na dopuszczajace xD
        • selcia_gomez_ Re: Hahaha.. 25.09.10, 18:36
          Wzorowe big_grin

          I się przyznam że zasłużyłam hahahabig_grinbig_grinbig_grinbig_grin
    • kingusia Re: Zachowanie 25.09.10, 18:38
      po co zakładasz tyle wątków?
      chcesz być wśród najaktywniejszych kotowiczek? lol .
      • kari116 kingusia 25.09.10, 18:39
        masz rację od kilku dni widzę tylko jej wątki, i co niektóre naprawdę są
        niepotrzebne ...
    • kingusia Re: Zachowanie 25.09.10, 18:39
      a co do zachowania,
      to zawsze miałam wzorowe.
      teraz w Liceum nie wiem jak wystawiane jest zachowanie..jakie będzie to będzie.
    • caroline.001 Re: Zachowanie 25.09.10, 18:41
      Ja miałam bardzo dobre na świadectwie, aczkolwiek bardzo dużo nauczycieli postawiło mi dobre....
    • emm. Re: Zachowanie 25.09.10, 20:21
      ja miałam bardzo dobre.... chociaż większość nauczycieli postawiła mi wzorowe ...
    • blanus Wzorowe, ale bym sobie nie postawiła 25.09.10, 20:25
    • mileymandy Wzorowe 25.09.10, 20:27
      Nie będę nawet mówić,że dostałam je absolutnie niesprawiedliwie w stosunku do
      innychconfused
      Niestety,rodzice mogą wiele namieszaćsciana
    • anja_ Re: Zachowanie 25.09.10, 20:30
      bdb.
    • ave_szatan cudem w ogóle zdałam... 25.09.10, 20:30
      Bo nie chcieli mnie za zachowanie przepuścić... Rozpieprzyłam tylko 2 ławki i 3
      krzesła w ciągu roku i za to obniżają ci o 2 stopnie niżej omg =_+
    • innocence_ Re: Zachowanie 25.09.10, 20:32
      Wzorowe. Choć wiem, że nie zasłużyłam. Miałam uwagi. I na wzorowe wychowawcę
      namawiałam ;D.
    • oh_ah_eh Wzorowe :) 25.09.10, 20:39

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka