Ta historia się zacznie jak prawie każda historia ,ale proszę o wysłuchanie.
Bo ja mam tu naprawdę problem . To znaczy nie taki duży ,ale ciagle o tym
myślę. A więc zacznę jak każdą historię. No więc jest w szkole taki chłopak. xD
No i on mi się podoba. No i ciągle się na przerwach na mnie gapi. w Gimnazjum.
ja wgl go nie znam ,bo u nas w mieście są dwie szkoły sp1 i sp2 i on chodził
do sp1 ,a ja do sp2 . Już 3 lata temu wchodziłam do niego na nk i wgl nie
mogłam się doczekac kiedy pójdę do gim i go zobacze. Jest starszy o rok. No i
tak jak napisałam prędzej to ciągle na przerwach się na mnie gapi. Koleżanki
mówiły i wgl sama zauważyłam z kilka razy. A tak ogólnie to codziennie po
kilka razy wchodzi do mnie na nk. Także powiem ,że xD on jest cudny. i z tego
co słyszałam jest bardzo miłym chłopakiem i jest spokojny i wgl. Zresztą da
się zauważyć ,ze nie bije sie itd. nie wariuje ogólnie. No i chciałabym go
poznać ,ale nie wiem jak. Może macie jakiś pomysł ?
No i zapomniałam dodać. Że tak jestem w nim zakochana ,że prawie w każdym
chłopaku go widze. Nawet miałam wczoraj taki przypadek ,że w mojej najbliższej
przyjaciółce go widziałam. Gdy myłam włosy ciagle o nim myślałam przed moimi
oczami ciągle były jego błękitne oczy. <3



Prooszę o pomoc. i przepraszam za wątek.