Dodaj do ulubionych

Kolega.. <3 Pomocyy.. !

30.09.10, 20:01
Ta historia się zacznie jak prawie każda historia ,ale proszę o wysłuchanie.
Bo ja mam tu naprawdę problem . To znaczy nie taki duży ,ale ciagle o tym
myślę. A więc zacznę jak każdą historię. No więc jest w szkole taki chłopak. xD
No i on mi się podoba. No i ciągle się na przerwach na mnie gapi. w Gimnazjum.
ja wgl go nie znam ,bo u nas w mieście są dwie szkoły sp1 i sp2 i on chodził
do sp1 ,a ja do sp2 . Już 3 lata temu wchodziłam do niego na nk i wgl nie
mogłam się doczekac kiedy pójdę do gim i go zobacze. Jest starszy o rok. No i
tak jak napisałam prędzej to ciągle na przerwach się na mnie gapi. Koleżanki
mówiły i wgl sama zauważyłam z kilka razy. A tak ogólnie to codziennie po
kilka razy wchodzi do mnie na nk. Także powiem ,że xD on jest cudny. i z tego
co słyszałam jest bardzo miłym chłopakiem i jest spokojny i wgl. Zresztą da
się zauważyć ,ze nie bije sie itd. nie wariuje ogólnie. No i chciałabym go
poznać ,ale nie wiem jak. Może macie jakiś pomysł ?
No i zapomniałam dodać. Że tak jestem w nim zakochana ,że prawie w każdym
chłopaku go widze. Nawet miałam wczoraj taki przypadek ,że w mojej najbliższej
przyjaciółce go widziałam. Gdy myłam włosy ciagle o nim myślałam przed moimi
oczami ciągle były jego błękitne oczy. <3serceserceserceserce





Prooszę o pomoc. i przepraszam za wątek.
Obserwuj wątek
    • karusek1997 Ejj. 30.09.10, 22:04
      No naprawdę ja tu potrzebuję pomocy.. ;/
    • unborn_ Kolega.. <3 Pomocyy.. ! 01.10.10, 15:29
      Masz już pewnośc, że Ty również mu się podobasz, więc nie musisz się bac, że Cię
      wyśmieje czy coś w tym stylu. Moją propozycją jest zagadanie do niego w szkole.
      Zapoznaj się z nim i pytaj o przeróżne rzeczy, aby podtrzymac rozmowę. Jeśli to
      będzie dla Ciebie zbyt trudne, bo jesteś nieśmiała, to napisz do niego. Później
      samo się potoczy i rozmowa w szkole nie będzie trudna. Powodzenia! wink
      • green_alien Re: Kolega.. <3 Pomocyy.. ! 01.10.10, 15:36
        Jestem pewna ,że obydwoje się lubcie smile.Podejdź i jaki pretekst walnij np:nie
        zgubiłeś przypadkiem telefonu,bo znaleziono w mojej sali??big_grin
        I pisz z nim na nk.
    • monik4 Re: Kolega.. <3 Pomocyy.. ! 01.10.10, 15:47
      wow no niezle xD zagadaj do niego ;D
    • czarna_. smile :) 01.10.10, 15:49
      Skoro się na Ciebie patrzy, to ty też pewnie mu się podobasz smile A co masz zrobić? Najlepsze
      rozwiązanie:żeby nie wyjść na narwaną, tylko się do niego uśmiechnij smile za to najładniej jak
      potrafisz wink Jestem zwolenniczką zasady, że "pierwszy krok" należy do chłopaka smile
      Powodzenia smile
    • frutella_xd x 02.10.10, 19:34
      Spróbuj z nim porozmawiać!
    • sweetek_xd Re: Kolega.. <3 Pomocyy.. ! 02.10.10, 19:45
      kurczę mam podobną sytuację ;D
      zawsze wieczorem o nim myślę i wgl ..
      a jak on do mnie zagaduje to sie zawieszam i denerwuję ;/
      • popputofniczy . 02.10.10, 19:53
        podejdź do niego i zapytaj czy ma pożyczyć kasę ; ) jak ma to super, zapytaj go
        jak ma na imię, nazwisko i do której klasy chodzi żebyś potem mogła mu oddać tą
        kasę. Na drugi dzień podejdź do niego i powiedz "hej (powiedźmy że ma na imię
        Piotrek) Piotrek, mam twoje 2 złote smile" hahaha, to tylko mój pomysł xd samej
        podoba mi się jeden chłopak w szkole i też nie mam odwagi do niego zagadać ;d

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka