Dodaj do ulubionych

odstające uszyy :( hellp :*

26.10.10, 18:55
mam odstające uszy ale nie że całe ale tylko te końcówki uszów ... mam cienkie
włosy ... maam zamiar sobie troche sciac włosy ale nie mam pomysłu może ktoś
ma jakiś pomysł żeby dało się zakryć uszy... help kiss pomóżcie pliss smile a i
mam kręcone włosy ale każdy mi prawie mówi że lepiej mi w wyprostowanych ...
Obserwuj wątek
    • kasiulaaa jesteście?:) 26.10.10, 19:37
    • hilaryn Mam normalnie to samo. 26.10.10, 20:34
      Na początku myślałam, że ty mnie opisujesz. Chciałabym ci pomóc, ale nie wiem jak.
      Może najpierw zapytam ci się. Jak długie masz włosy?wink
    • samotna_ tuuu! 26.10.10, 21:25
      przyklej na super glue smile
      • teqiulla Re: tuuu! 26.10.10, 21:31
        nie powinnaś się przejmować takimi błahostkami, ale jeśli się z tym źle czujesz to może
        spróbuj nadać objętości włosom, tak, żeby zakrywały uszy?
        nie mam zielonego pojęcia.
    • coldprincess Re: odstające uszyy :( hellp :* 26.10.10, 21:35
      Przygrzej sobie żelazkiem.
      a tak na serio to po co się tym przejmujesz? zwykła błahostka xd nie przejmuj
      się ; p
      • vivienne. Re: odstające uszyy :( hellp :* 26.10.10, 21:39
        wolalabym miec odstajace uszy niz duzy, kartofelkowaty nos :C

        ja bym zostawila krecone wlosy, najwyzej jakos fajnie skrocila.
        w prostych uszy beda sie jeszcze bardziej odznaczac.
    • katsuumi_17 Re: odstające uszyy :( hellp :* 26.10.10, 21:41
      Może spryskuj od spodu lakierem, żeby zwiększyć objętość?
    • palako Re: odstające uszyy :( hellp :* 27.10.10, 12:10
      wyprostuj sobie uszy prostownica skoro ci odstaja. albo nos fullcapy to bd wygladac jak
      troll albo radar
    • kasiulaaa Re: odstające uszyy :( hellp :* 27.10.10, 20:43
      widze , że dla niektórych to śmieszne ale to nie jest ta fajnie .. a włosy mam
      do piersi gdy mam wyprostowane a tak to mam do ramiin gdy mi sie pokreca ..
    • hilaryn Tuuu! 27.10.10, 20:51
      Ja też mam odstające uszy, ale niczym się nie przejmuj.kiss
      A co do włosów to możesz je sobie obciąć tak, jakby to nazwać, o do połowy szyi.
      Ja tak miałam dość często obcinane i nie było widać, że mam odstające uszy.
      No cóż, ale teraz je zapuszczam.
      Mam nadzieję, że pomogłam.kiss
      • kasiulaaa Re: Tuuu! 27.10.10, 20:54
        dzieki za pomysł ale sadze że nie pasowały by mi krótkie włosy bo mam troche
        okrągła głowę wiec nie za bardzo ..
    • anahi_klaudia :) 27.10.10, 20:54
      dopnij sobie włosy, będziesz mieć spokój smile z tego co wiem nawet teraz sztuczne włosy możesz kupić w zwykłym sklepie. Lub używaj dużo odrzywek aby ci sie zgęściły. Ja również tak miałam. Moje wlosy były rzadkie , obcięłam je. Zaczęłam stosować naturalne szampony, stosowałam naftę kosmetyczną i wyciąg ze skrzypu polnego. POMOGŁO! moje włosy są teraz taaakie gęste że mam ich dooooooosć !
    • anahi_klaudia odpowiedźź. 27.10.10, 20:55
      dopnij sobie włosy, będziesz mieć spokój z tego co wiem nawet teraz sztuczne włosy możesz kupić w zwykłym sklepie. Lub używaj dużo odrzywek aby ci sie zgęściły. Ja również tak miałam. Moje wlosy były rzadkie , obcięłam je. Zaczęłam stosować naturalne szampony, stosowałam naftę kosmetyczną i wyciąg ze skrzypu polnego. POMOGŁO! moje włosy są teraz taaakie gęste że mam ich dooooooosć !
      • kasiulaaa Re: odpowiedźź. 27.10.10, 20:59
        dopinać sobie nie bede .. a obcinac i robic tak jak ty tez nie bardzo ..
        • chochlik87 Re: odpowiedźź. 06.11.10, 18:31
          mojej ciotki córka zdecydowała się na operację ucha w Medi Cliinique, Właśnie
          jak twierdziła miała odstające ucho. Fachowa obsługa to jedno, ale ból po
          zabiegu to drugie..
          Nie wiem czy miałabym odwagę..
          • gazowa Re: odpowiedźź. 06.11.10, 18:47
            hmm jak masz loki to nie powinno być widać uszu. Ale skoro ładniej ci w prostych
            włosach to spróbuj nadać im objętości, piankami itp. A jeśli to nie pomoże to
            zaakceptuj siebie.
            PS. też mam odstające uszy i już się przyzwyczaiłam, kiedy muszę to nawet
            związuję włosy, choć wolę rozpuszczone, bo nie zbyt komfortowo się czuje gdy
            odsłaniam uszy
    • grr_stefaa :,( 06.11.10, 18:58
      posłuchaj..
      ja też mam odstające uszy tylko, że ja mam całe a nie końcówki !
      boszsz..
      mam po tacie i to jest mój naj, naj, największy kompleks ;/
      na szczęście mam straaaasznie grube włosy ;D
      nawet niekiedy zdarza się, że chciałabym mieć cieńsze shock
      ale to i tak nie koniec problemu, bo nie mogę związać ich ani nic scianasciana
      gadałam z mamą o operacji plastycznej, ale to jeszcze nie teraz cry
      muszę przez ten czas jakoś się z tym pogodzić uncertain
      zazdroszczę wam takich ładnych fryzur i wgl sciana

      niestety nie wiem jak ci pomóc.. sama próbowałam sobie pomóc i widzę, że masz
      ten sam problem..
      ja bym ci radziła się z tym pogodzić .. nic innego mi do łba nie przychodzi sciana
      trzymaj się jakoś tam ..
      kisskisskisskiss
    • lovejustin__ Re: odstające uszyy :( hellp :* 06.11.10, 19:04
      moja koleżanka jak była mała przykleiła sobie uszy super glue, bo miała odstające : D

      nie przejmuj się i zakceptuj swoje wady! ;*
    • monik4 Re: odstające uszyy :( hellp :* 06.11.10, 19:08
      to masz problem hahaha
    • dreamdreamdream hmmmm... 06.11.10, 19:35
      Czytam wątki od jakiś 10 minut i po raz drugi natykam się na użytkownika monik4 który
      naśmiewa się z problemów użytkowniczek kotka sad Najpierw na wątku o Demi Lovato a
      teraz tu... mogłabyś/mógłbyś troche przystopować !!!!



      A co do twojego problemu :

      Użyj odżywki lub takego kosmetyka który utrzumuje fryzure na dłużej ( mama użyła go
      na moje włosy gdy szłam do komunii , by kok się nie rozleciał ) włosy staną się wieksze ,
      rozpuść je i dalikatnie pokręć ( na daną chwile zapomniałam jak moge to nazwać wink) i na
      pewno nie bedzie widać uszy smile a i napewno nie pomoże ci klej super glue ( jak wymyśliły
      niektóre osby )
      Mam nadzieje że pomogłam . Pozdrawiam kiss
      • kasiulaaa Re: hmmmm... 05.12.10, 18:29
        Dziekuje wam kiss
        • jonas1139 tuutaaj <3 05.12.10, 18:39
          ` kochaanaa idz do fryzjera i sie zapytaj w prost jaka fryzurka do ciebie będzie pasowała i bedzie ci zakrywała uszy x

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka