mam odstające uszy ale nie że całe ale tylko te końcówki uszów ... mam cienkie
włosy ... maam zamiar sobie troche sciac włosy ale nie mam pomysłu może ktoś
ma jakiś pomysł żeby dało się zakryć uszy... help

pomóżcie pliss

a i
mam kręcone włosy ale każdy mi prawie mówi że lepiej mi w wyprostowanych ...