kaajul 27.10.10, 19:40 Czy są w Waszej miejscowości druzyny piłkarskie, kluby itp? Chodzicie kibicować, czy w ogóle was to nie interesuje? W mojej wsi jest drużyna piłkarska. Juniorzy i Seniorzy. Chodzę na mecze i kibicuje. A wy? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
basiawoz Re:A ja mam... 01.11.10, 15:53 Górnik Zabrze KS,KSG,KS Górnik Zabrze! (KSG- Klub Sportowy Górnik jakby co ) Odpowiedz Link Zgłoś
totgeliebt89 KKS <3 09.11.10, 21:43 u mnie również jest klub Kolejorz ;3. KKS Łazowianka ogółem . również juniorzy i seniorzy i trampkarze starsi,młodsi . Ja jestem na prawie każdym meczu ; ) . A tak z Polskiej ligii to Zagłębie Sosnowiec <33,Legia Warszawa,Lech Poznań . Odpowiedz Link Zgłoś
kotek.mix Re: Sport w Waszej miejscowości. 01.11.10, 16:10 U mnie na wsi jest Orlik i oczywiście drużyna piłkarska "młoda" i "starsza". Młodsza to uczniowie 1 klasy naszego gimnazjum (są o rok młodsi ode mnie).Ale grają również inne klasy. Ostatnio wygrali z wszystkimi drużynami piłkarskimi w gminie . A starsza to chłopaki powyżej 20 lat. Bardziej chodzę na mecze naszych kolegów ze szkoły Odpowiedz Link Zgłoś
lost_in_life Re: Sport w Waszej miejscowości. 01.11.10, 17:50 Korona Kielce, Vive Kielce, Fart Kielce. ; d szczerze, to chodzę (na razie! ; dd) tylko na Farta, ale w przyszłości mam plany, by się zapisać do KK (klubu kibica) Korony i Vive. <zaciera_ręce_śmiejąc_się_diabolicznie> swoją drogą, wkurzają mnie te 'fanki' na meczach. słitaśne nastolatki przychodzące tylko i wyłącznie dla URODY zawodnika, paranoja. -.-' a najbardziej boli mnie to, że zaliczają mnie do tzw. HOT13, bo urodziłam się w tym przeklętym '97. -.-' Odpowiedz Link Zgłoś
dearmaria Re: Sport w Waszej miejscowości. 27.10.10, 20:11 Stal Mielec. Chodzę czasem na mecze piłki ręcznej, a tak to raczej nie, bo nie lubie sportu. Odpowiedz Link Zgłoś
temptation Re: Sport w Waszej miejscowości. 27.10.10, 21:24 No pewnie że są , ale w żadnym z klubów nie uczestniczę ;d . Odpowiedz Link Zgłoś
psoaka Re: Sport w Waszej miejscowości. 28.10.10, 14:18 Od wielu lat jestem wielką fanką Lecha Poznań ale kibicuje też TS Nordenia Odpowiedz Link Zgłoś
kaajul Re: Sport w Waszej miejscowości. 31.10.10, 09:47 a u mnie Błękitni Motarzyno xD Odpowiedz Link Zgłoś
trufla Re: Sport w Waszej miejscowości. 31.10.10, 13:22 Jagiellonia Białystok. Wiocha i tyle... Odpowiedz Link Zgłoś
chocolatex Re: Sport w Waszej miejscowości. 31.10.10, 21:29 U mnie jest dość rozwinięta piłka nożna i mimo że wieś mała to są bardzo wysoko. Kibicuję, ale nie zawsze mam czas i ochotę żeby być na meczu. Odpowiedz Link Zgłoś
karmel_ Re: Sport w Waszej miejscowości. 01.11.10, 00:11 Wisła Kraków , Cracovia , Hutnik itd. sporo jest tych klubów . Kibicuję temu pierwszemu <3 Odpowiedz Link Zgłoś
sophie_ Re: Sport w Waszej miejscowości. 01.11.10, 15:04 Drużyna piłkarska: Juniorzy i Seniorzy. Też chodzę kibicować bo mnie proszą, to idę czasem. Ale i tak ciągle przegrywają. x dd Odpowiedz Link Zgłoś
mindy44 Re: Sport w Waszej miejscowości. 01.11.10, 15:23 Pogoń Szczecin, hahhahaha ;D Ale nie chodzę na mecze. Odpowiedz Link Zgłoś
marta4589 Re: Sport w Waszej miejscowości. 01.11.10, 15:25 U nas jest Unia-Redziny. Od czasu do czasu chodze ale dlatego bo 5 chłopaków z naszej klasy tam gra. Odpowiedz Link Zgłoś
marcepanka13 hm. 01.11.10, 15:11 no coś tam jest, ale ja zbytnio nie przepadam , więc się nie interesuje. Odpowiedz Link Zgłoś
sportsnk SAnok 01.11.10, 15:33 sure... Ciarko KH Sanok - hokej to jest to !!! Stal Sanok - nie lubię ligowej piłki nożnej.. (tylko i wyłącznie mecze reprezentacyjne mnie kręcą) TSV Sanok (siatkówka) no nawet spoko jakiś short track jest , boks i coś tam jeszcze na wysokim poziomie. Odpowiedz Link Zgłoś
suzann. Re: Sport w Waszej miejscowości. 01.11.10, 15:34 U nas jest drużyna piłki ręcznej dziewczyn (sama w niej gram) i drużyna piłki ręcznej chłopaków.Poza tym jest też drużyna piłkarska. No i zawsze staram się być na meczach ręcznej jak grają dziewczyny. Odpowiedz Link Zgłoś
magdusia1 Re: Sport w Waszej miejscowości. 01.11.10, 15:35 U MNIE W MIEJSCOWOŚCI NIE MA TAKICH ATRAKCJI Odpowiedz Link Zgłoś
claudiia . 01.11.10, 15:45 siatkówka - AZS Częstochowa żużel - CKM Włókniarz Częstochowa piła nożna - RKS Raków. Kibicuję tym pierwszym. Odpowiedz Link Zgłoś
afryka35 Mamy dużo 01.11.10, 20:27 piłkarski - Chemik Kędzierzyn - nie chodzę ale lubię siatkarski - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - chodzę pływacki - MMKS Kędzierzyn-Koźle - chodzę i uczestniczę I swimming Odpowiedz Link Zgłoś
kiciazoo Re: Sport w Waszej miejscowości. 01.11.10, 15:46 U nas w Zielonej Górze jest żużel, koszykówka. Siatkówka i piłka nożna też, ale w mniejszej skali. Odpowiedz Link Zgłoś
pozytywna.ja Re:Nic wielkiego . 01.11.10, 15:51 nie mieszkam w mieści , więc na pewno tego za dużo nie ma . Są 2 drużyny piłki nożnej juniorzy i seniorzy . I jakaś nauka samoobrony dla młodzieży , ale to tylko dla chłopaków . Odpowiedz Link Zgłoś
mel23 Re: Sport w Waszej miejscowości. 01.11.10, 15:55 taaa... u mnie też jest drużyna piłkarska, ale mnie to nie interesuje. Wiem tylko, że gra w niej nauczyciel od Wf-u z naszej szkoły... Odpowiedz Link Zgłoś
czarnycukierek Sport w naszej miejscowości 01.11.10, 21:03 A u mnie sporo tego jest . Mamy drużyny piłki ręcznej, nożenej i koszykówki ;d . Dla dziewczyn nie zabraknie siatkówki ;d . Mamy możliwości korzystania z hokeja i z lodowisk . Moja miejscowość jest bardzoo rozwinięta co do sportu Odpowiedz Link Zgłoś
esme1 Re: Sport w Waszej miejscowości. 01.11.10, 16:00 jest drużyna piłkarska. Jak są u nas mecze, to chodzę. Żałuję, że nie ma podobnego klubu w siatkę. ;< Odpowiedz Link Zgłoś
smiley. . . . 01.11.10, 16:06 ` pogoń stawiszyn - noga. juniorzy i dorośli. winiary, kaliszanka - siatka. kolejno: mężczyźni, kobiety. plus szkolna siatka i noga oraz aerobik. c; Odpowiedz Link Zgłoś
julkax. Re: Sport w Waszej miejscowości. 01.11.10, 16:05 mieszkam w Bełchatowie, więc chodzę na wszystkie mecze Skry rozgrywane w tym mieście. zdarza mi się trafić również na spotkania GKS-u. kocham sport i uwielbiam kibicować. Odpowiedz Link Zgłoś
molinka Re: Sport w Waszej miejscowości. 01.11.10, 16:09 yhym są,są . nawet nie muszę chodzić wszystko doskonale słychać ;3 Odpowiedz Link Zgłoś
adriannna1995 Sport 01.11.10, 16:09 W mojej miejscowości uprawia się różne dyscypliny sportu, ale je najbardziej lubię koszykówkę. Sama ją trenuję i uwielbiam chodzić na mecze koszykarzy Odpowiedz Link Zgłoś
legallyblonde W górę serca i niech zwycięża LECH.... 01.11.10, 16:21 U mnie LECH KOLEJORZ! Chodzę na mecze, kibicuję. <3 Odpowiedz Link Zgłoś
pimpusia hokej i pilka nozna ^^ 01.11.10, 16:26 nie chodze na mecze, ale im wiernie kibicuje Odpowiedz Link Zgłoś
totgeliebt89 Re: W górę serca i niech zwycięża LECH.... 09.11.10, 21:44 Hymn Lecha ? ; d. Wyjechana nuta ^^. Ogólnie jestem za Zagłębiem Sosnowiec ale lubie też Lecha ; ) . Odpowiedz Link Zgłoś
madeline23 Re: Sport w Waszej miejscowości. 01.11.10, 16:23 ja chodzę na kung-fu ;D fajnie jest xD Odpowiedz Link Zgłoś
kubicaaxdjulla Re: Sport w Waszej miejscowości. 01.11.10, 16:25 Taak !!!! Kościan rządzi w pucharze Orlika 2012!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
shadow_ Re: Sport w Waszej miejscowości. 01.11.10, 16:36 piłka nożna- Gryf Słupsk, nie chodzę na mecze, bo mi się nie chce i mecze w wykonaniu Gryfa są głupie, haha. xD koszykówka- Czarni Słupsk, nie chodzę na mecze, bo koszykówki nie lubię. (: Odpowiedz Link Zgłoś
wisienka9 Re: Sport w Waszej miejscowości. 01.11.10, 16:39 Łódź. Piłka nożna, rugby, siatkówka, piłka ręczna, hokej... ŁKS <3 - WIDZEW -.- Gram w koszykówkę w Łksie Odpowiedz Link Zgłoś
jb.0la U nas jest KKS Kolbuszowianka xD Ale ja nie lubie 01.11.10, 16:36 pilki xD Hah Odpowiedz Link Zgłoś
mrbells piłka 01.11.10, 16:48 u nas jest pogranicze GKS-u Katowice, i Ruchu Chorzów ;> więc mam super bijatyki itd, ale są też kluby dla młodszych, oczywiście, jest ich mnóstwo, ale takie już poważniejsze to kluby ze Stadionu Śląskiego. Uwielbiam mecze młodzików, jak i tych starszych ;D Odpowiedz Link Zgłoś