Dodaj do ulubionych

Sport w Waszej miejscowości.

27.10.10, 19:40

Czy są w Waszej miejscowości druzyny piłkarskie, kluby itp? Chodzicie
kibicować, czy w ogóle was to nie interesuje? W mojej wsi jest drużyna
piłkarska. Juniorzy i Seniorzy. Chodzę na mecze i kibicuje.


A wy?
Obserwuj wątek
    • sylwiaaa Re: Sport w Waszej miejscowości. 27.10.10, 19:44
      LEGIA WARSZAWA.smile <33
      • cally Kolejorz <33 31.10.10, 21:36
        • basiawoz Re:A ja mam... 01.11.10, 15:53
          Górnik Zabrze big_grin

          KS,KSG,KS Górnik Zabrze! tongue_out

          (KSG- Klub Sportowy Górnik jakby co )
          • shira ja kibicuje 02.11.10, 06:42
            IMPEL GWARDII WROCŁAW smile BARDZO FAJNY KLUBsmileserceserceserce
            • totgeliebt89 KKS <3 09.11.10, 21:43
              u mnie również jest klub Kolejorz ;3. KKS Łazowianka ogółem . również juniorzy i seniorzy i trampkarze starsi,młodsi . Ja jestem na prawie każdym meczu ; ) . A tak z Polskiej ligii to Zagłębie Sosnowiec <33,Legia Warszawa,Lech Poznań .
        • mileylovexxx Radomiak 01.11.10, 18:57
          big_grin
          • heilig89 Re: Broń Radom<3,3 01.11.10, 20:53
            a i no jest jeszcze radomiak
      • kotek.mix Re: Sport w Waszej miejscowości. 01.11.10, 16:10
        U mnie na wsi jest Orlik i oczywiście drużyna piłkarska "młoda" i "starsza".
        Młodsza to uczniowie 1 klasy naszego gimnazjum (są o rok młodsi ode mnie).Ale
        grają również inne klasy.smile Ostatnio wygrali z wszystkimi drużynami piłkarskimi
        w gminie smile. A starsza to chłopaki powyżej 20 lat. Bardziej chodzę na mecze
        naszych kolegów ze szkoły smile
      • anulka11 Re: Sport w Waszej miejscowości. 01.11.10, 17:31
        Sandecja Nowy Sącz... smirk
    • katsuumi_17 Re: Sport w Waszej miejscowości. 27.10.10, 20:07
      Pogoń Szczecin smile
      • malowana. Re: Sport w Waszej miejscowości. 01.11.10, 15:12
        chrobry głogów. ;]
      • lost_in_life Re: Sport w Waszej miejscowości. 01.11.10, 17:50
        Korona Kielce, Vive Kielce, Fart Kielce. ; d
        szczerze, to chodzę (na razie! ; dd) tylko na Farta, ale w przyszłości mam
        plany, by się zapisać do KK (klubu kibica) Korony i Vive.
        <zaciera_ręce_śmiejąc_się_diabolicznie>
        swoją drogą, wkurzają mnie te 'fanki' na meczach. słitaśne nastolatki
        przychodzące tylko i wyłącznie dla URODY zawodnika, paranoja. -.-' a najbardziej
        boli mnie to, że zaliczają mnie do tzw. HOT13, bo urodziłam się w tym przeklętym
        '97. -.-'
    • dearmaria Re: Sport w Waszej miejscowości. 27.10.10, 20:11
      Stal Mielec.

      Chodzę czasem na mecze piłki ręcznej, a tak to raczej nie, bo nie lubie sportu.
    • temptation Re: Sport w Waszej miejscowości. 27.10.10, 21:24
      No pewnie że są wink , ale w żadnym z klubów nie uczestniczę ;d .
    • psoaka Re: Sport w Waszej miejscowości. 28.10.10, 14:18
      Od wielu lat jestem wielką fanką Lecha Poznań ale kibicuje też TS Nordeniashock
      • kaajul Re: Sport w Waszej miejscowości. 31.10.10, 09:47
        a u mnie Błękitni Motarzyno xD
    • trufla Re: Sport w Waszej miejscowości. 31.10.10, 13:22
      Jagiellonia Białystok. Wiocha i tyle...
    • chocolatex Re: Sport w Waszej miejscowości. 31.10.10, 21:29
      U mnie jest dość rozwinięta piłka nożna i mimo że wieś mała to są bardzo wysoko.
      Kibicuję, ale nie zawsze mam czas i ochotę żeby być na meczu.
    • karmel_ Re: Sport w Waszej miejscowości. 01.11.10, 00:11
      Wisła Kraków , Cracovia , Hutnik itd. sporo jest tych klubów . Kibicuję temu
      pierwszemu <3
      • sophie_ Re: Sport w Waszej miejscowości. 01.11.10, 15:04
        Drużyna piłkarska: Juniorzy i Seniorzy. Też chodzę kibicować bo mnie proszą, to
        idę czasem. Ale i tak ciągle przegrywają. x dd
        • mindy44 Re: Sport w Waszej miejscowości. 01.11.10, 15:23
          Pogoń Szczecin, hahhahaha ;D Ale nie chodzę na mecze.
        • marta4589 Re: Sport w Waszej miejscowości. 01.11.10, 15:25
          U nas jest Unia-Redziny.
          Od czasu do czasu chodze ale dlatego bo 5 chłopaków z naszej klasy tam gra.
    • marcepanka13 hm. 01.11.10, 15:11
      no coś tam jest, ale ja zbytnio nie przepadam , więc się nie interesuje.
    • united12 Re: Sport w Waszej miejscowości. 01.11.10, 15:30
      Piłka Nożna, Siata xD
    • sportsnk SAnok 01.11.10, 15:33
      sure...
      Ciarko KH Sanok - hokej to jest to !!!
      Stal Sanok - nie lubię ligowej piłki nożnej.. (tylko i wyłącznie mecze
      reprezentacyjne mnie kręcą)
      TSV Sanok (siatkówka) no nawet spoko
      jakiś short track jest , boks i coś tam jeszcze na wysokim poziomie.
    • suzann. Re: Sport w Waszej miejscowości. 01.11.10, 15:34
      U nas jest drużyna piłki ręcznej dziewczyn (sama w niej gram) i drużyna piłki ręcznej
      chłopaków.Poza tym jest też drużyna piłkarska.
      No i zawsze staram się być na meczach ręcznej jak grają dziewczyny.wink
    • magdusia1 Re: Sport w Waszej miejscowości. 01.11.10, 15:35
      U MNIE W MIEJSCOWOŚCI NIE MA TAKICH ATRAKCJI smilesmilesmilesmile
      • claudiia . 01.11.10, 15:45
        siatkówka - AZS Częstochowa
        żużel - CKM Włókniarz Częstochowa
        piła nożna - RKS Raków.

        Kibicuję tym pierwszym. smirk
      • afryka35 Mamy dużo 01.11.10, 20:27
        piłkarski - Chemik Kędzierzyn - nie chodzę ale lubiębig_grin
        siatkarski - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - chodzę
        pływacki - MMKS Kędzierzyn-Koźle - chodzę i uczestniczę I serce swimming wink
    • kiciazoo Re: Sport w Waszej miejscowości. 01.11.10, 15:46
      U nas w Zielonej Górze jest żużel, koszykówka. smile
      Siatkówka i piłka nożna też, ale w mniejszej skali.
      • kiciazoo Re: Sport w Waszej miejscowości. 01.11.10, 15:49
        Oczywiście Falubaz ^^
    • pozytywna.ja Re:Nic wielkiego . 01.11.10, 15:51
      nie mieszkam w mieści , więc na pewno tego za dużo nie ma .
      Są 2 drużyny piłki nożnej juniorzy i seniorzy .
      I jakaś nauka samoobrony dla młodzieży , ale to tylko dla chłopaków .
    • mel23 Re: Sport w Waszej miejscowości. 01.11.10, 15:55
      taaa... u mnie też jest drużyna piłkarska, ale mnie to nie interesuje. Wiem tylko, że gra w niej nauczyciel od Wf-u z naszej szkoły...
      • czarnycukierek Sport w naszej miejscowości 01.11.10, 21:03
        A u mnie sporo tego jest . Mamy drużyny piłki ręcznej, nożenej i koszykówki ;d .
        Dla dziewczyn nie zabraknie siatkówki ;d . Mamy możliwości korzystania z hokeja i z lodowisk wink
        . Moja miejscowość jest bardzoo rozwinięta co do sportu wink winkwinkwinkwinkwink
    • ania2005 Re: Sport w Waszej miejscowości. 01.11.10, 15:56
      Mam identycznie .
    • esme1 Re: Sport w Waszej miejscowości. 01.11.10, 16:00
      jest drużyna piłkarska. Jak są u nas mecze, to chodzę.
      Żałuję, że nie ma podobnego klubu w siatkę. ;<
      • smiley. . . . 01.11.10, 16:06
        ` pogoń stawiszyn - noga. juniorzy i dorośli.
        winiary, kaliszanka - siatka. kolejno: mężczyźni, kobiety.

        plus szkolna siatka i noga oraz aerobik. c;


    • julkax. Re: Sport w Waszej miejscowości. 01.11.10, 16:05
      mieszkam w Bełchatowie, więc chodzę na wszystkie mecze Skry rozgrywane w tym
      mieście. zdarza mi się trafić również na spotkania GKS-u. wink kocham sport i
      uwielbiam kibicować.
      • molinka Re: Sport w Waszej miejscowości. 01.11.10, 16:09
        yhym są,są .
        nawet nie muszę chodzić wszystko doskonale słychać ;3
    • adriannna1995 Sport 01.11.10, 16:09
      W mojej miejscowości uprawia się różne dyscypliny sportu, ale je najbardziej lubię koszykówkę. Sama ją trenuję i uwielbiam chodzić na mecze koszykarzy
    • legallyblonde W górę serca i niech zwycięża LECH.... 01.11.10, 16:21
      U mnie LECH KOLEJORZ! Chodzę na mecze, kibicuję. <3
      • pimpusia hokej i pilka nozna ^^ 01.11.10, 16:26
        nie chodze na mecze, ale im wiernie kibicuje wink
      • totgeliebt89 Re: W górę serca i niech zwycięża LECH.... 09.11.10, 21:44
        Hymn Lecha ? ; d. Wyjechana nuta ^^. Ogólnie jestem za Zagłębiem Sosnowiec ale lubie też Lecha ; ) .
    • madeline23 Re: Sport w Waszej miejscowości. 01.11.10, 16:23
      ja chodzę na kung-fu ;D
      fajnie jest xD
    • kubicaaxdjulla Re: Sport w Waszej miejscowości. 01.11.10, 16:25
      Taak !!!!
      Kościan rządzi w pucharze Orlika 2012!!!!!!!surprised
      • shadow_ Re: Sport w Waszej miejscowości. 01.11.10, 16:36
        piłka nożna- Gryf Słupsk, nie chodzę na mecze, bo mi się nie chce i mecze w
        wykonaniu Gryfa są głupie, haha. xD
        koszykówka- Czarni Słupsk, nie chodzę na mecze, bo koszykówki nie lubię. (:
      • wisienka9 Re: Sport w Waszej miejscowości. 01.11.10, 16:39
        Łódź. Piłka nożna, rugby, siatkówka, piłka ręczna, hokej... wink
        ŁKS <3 - WIDZEW -.-
        Gram w koszykówkę w Łksie wink
    • jb.0la U nas jest KKS Kolbuszowianka xD Ale ja nie lubie 01.11.10, 16:36
      pilki xD Hah big_grin
      • mrbells piłka 01.11.10, 16:48
        u nas jest pogranicze GKS-u Katowice, i Ruchu Chorzów ;> więc mam super bijatyki itd, ale są też kluby dla młodszych, oczywiście, jest ich mnóstwo, ale takie już poważniejsze to kluby ze Stadionu Śląskiego. Uwielbiam mecze młodzików, jak i tych starszych ;D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka