Dodaj do ulubionych

Wolny wtorek?

    • michaelka Re: Pytanie do tych któryz maja labę we wtorek xd 31.10.10, 19:38
      Nie nie mam , buu crying
      A tak z ciekawości dlaczego macie wolny wtorek ?
      • fanka96 Re: Pytanie do tych któryz maja labę we wtorek xd 31.10.10, 19:44
        ...bo jesteśmy zajebiści....

        a tak ogole to nie wiem, dyrektor zarządził....
      • miqusia Re: Pytanie do tych któryz maja labę we wtorek xd 31.10.10, 19:45
        Informuję, że na podstawie par. 5 rozporządzenia MEN z dnia 05 października
        2010r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz.U.
        Nr 186 poz. 1245) po zasięgnięciu opinii Rady Rodziców, Rady Pedagogicznej,
        Samorządu Uczniowskiego - Zarządzeniem nr 02/2010/2011 Dyrektora Gimnazjum nr 1
        z dnia 27 października 2010 r.

        dzień 02 listopada 2010 r. w naszej szkole jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.

        - str mojego gim
    • paulaa_xd Re: A MY TAK ;) 31.10.10, 19:43
      My mamy wink W tamtym roku jeszcze nie było wolnego wtorku a teraz jest xD
    • marsjanka115 x__x 31.10.10, 19:45
      nie .



      santa
    • miastowa. Re: Wolny wtorek? 31.10.10, 19:46
      mam wolne. ; pp
    • miastowa. Re: Wolny wtorek? 31.10.10, 19:48
      tak mam wolne ; pp
    • shewerewolf - 31.10.10, 19:53
      Tak, mam wolny wtorek! Yeah big_grin
      • olcissia_1998 Re: - 02.11.10, 08:22
        Chciałabym wolny wtorek, ale nie! Akurat najbardziej pechowy dzień mnie dopadł sad
        Dlaczego? Bo z matmy tradycyjnie kolejny sprawdzian, na anglika zapomniałam
        zrobić projekt i w dodatku z tego też sprawdzian! A na religie mieliśmy zrobic
        obrazek i ja mam, ale nie pokolorowany! A na w-fie albo jakaś nudnawa lekcyjka z
        czwartoklasistami, albo jakieś bardzo trudne zadanie dla dziewczyn!!!

        Niestety...sad
    • mervelous tak mam. 31.10.10, 19:53
      big_grin
    • dark_candy_ Tak 31.10.10, 19:54
    • mollyna Re: Wolny wtorek? 31.10.10, 19:54
      Zależy od dyrekcji danej szkoły chyba... Bo coś słyszałam, że dodano 6 dni
      wolnych i dyrekcja ustala, kiedy one są. Czyli np. w jakieś luki między 11-13
      listopada, ze uczniowie nie muszą odrabiać, tylko korzystają z tych wolnych. Nie
      wiem czy to prawda. ja mam normalnie lekcje, ale podstawówka na przykład nie idzie.

      To w takim razie marchewki górą ; D
    • kindzia Re: Wolny wtorek? 31.10.10, 19:56
      Wolny smilesmile
    • teqiulla ja mam szkołę -.- 31.10.10, 20:01
      • kakaa13 a ja .. 31.10.10, 21:13
        mam wolne !


        haha ^^
        pierwszy raz kocham mą szkołę
    • kara33441 Re: Wolny wtorek? 31.10.10, 20:43
      niestety niecrying
    • blackout_ nie... 31.10.10, 20:46
      ... zajęty. a teraz naciskam czerwony kosz. -,-
    • paulusia098 Tak . 31.10.10, 20:49
    • sokbananowy Re: Wolny wtorek? 31.10.10, 20:55
      Nie. A szkoda. ^-^
    • made_in_italia ja mam wolny wt ;) 31.10.10, 20:56
    • bimmie_ Nie chcę warzyw, chcę kur** banananana ! < 3 31.10.10, 20:58
      Niestety do szkoły trzeba iść . ; /
    • indigo Re: Wolny wtorek? 31.10.10, 21:06
      wolne big_grin
    • kampeczka97 Re: Wolny wtorek? 31.10.10, 21:09
      ja nie mam wolnego confused
    • aszken NIE. wita mnie spr z FIZ! ; x 31.10.10, 21:12
    • gwiazdka_14 Re: Wolny wtorek? 31.10.10, 21:14
      Wolny ;D
    • alexaalexa Re: Wolny wtorek? 31.10.10, 21:19
      Taak smile
    • nieorginalna. Re: Wolny wtorek? 31.10.10, 21:21
      nie . sad
    • kolia_x3 mm ! tuu ! ;) 31.10.10, 21:21
      taaak !
    • kara4454 niee:( przynajmniej u mnie :( 31.10.10, 21:27

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka