michaelka Re: Pytanie do tych któryz maja labę we wtorek xd 31.10.10, 19:38 Nie nie mam , buu A tak z ciekawości dlaczego macie wolny wtorek ? Odpowiedz Link Zgłoś
fanka96 Re: Pytanie do tych któryz maja labę we wtorek xd 31.10.10, 19:44 ...bo jesteśmy zajebiści.... a tak ogole to nie wiem, dyrektor zarządził.... Odpowiedz Link Zgłoś
miqusia Re: Pytanie do tych któryz maja labę we wtorek xd 31.10.10, 19:45 Informuję, że na podstawie par. 5 rozporządzenia MEN z dnia 05 października 2010r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz.U. Nr 186 poz. 1245) po zasięgnięciu opinii Rady Rodziców, Rady Pedagogicznej, Samorządu Uczniowskiego - Zarządzeniem nr 02/2010/2011 Dyrektora Gimnazjum nr 1 z dnia 27 października 2010 r. dzień 02 listopada 2010 r. w naszej szkole jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. - str mojego gim Odpowiedz Link Zgłoś
paulaa_xd Re: A MY TAK ;) 31.10.10, 19:43 My mamy W tamtym roku jeszcze nie było wolnego wtorku a teraz jest xD Odpowiedz Link Zgłoś
olcissia_1998 Re: - 02.11.10, 08:22 Chciałabym wolny wtorek, ale nie! Akurat najbardziej pechowy dzień mnie dopadł Dlaczego? Bo z matmy tradycyjnie kolejny sprawdzian, na anglika zapomniałam zrobić projekt i w dodatku z tego też sprawdzian! A na religie mieliśmy zrobic obrazek i ja mam, ale nie pokolorowany! A na w-fie albo jakaś nudnawa lekcyjka z czwartoklasistami, albo jakieś bardzo trudne zadanie dla dziewczyn!!! Niestety... Odpowiedz Link Zgłoś
mollyna Re: Wolny wtorek? 31.10.10, 19:54 Zależy od dyrekcji danej szkoły chyba... Bo coś słyszałam, że dodano 6 dni wolnych i dyrekcja ustala, kiedy one są. Czyli np. w jakieś luki między 11-13 listopada, ze uczniowie nie muszą odrabiać, tylko korzystają z tych wolnych. Nie wiem czy to prawda. ja mam normalnie lekcje, ale podstawówka na przykład nie idzie. To w takim razie marchewki górą ; D Odpowiedz Link Zgłoś
kakaa13 a ja .. 31.10.10, 21:13 mam wolne ! haha ^^ pierwszy raz kocham mą szkołę Odpowiedz Link Zgłoś
blackout_ nie... 31.10.10, 20:46 ... zajęty. a teraz naciskam czerwony kosz. -,- Odpowiedz Link Zgłoś
bimmie_ Nie chcę warzyw, chcę kur** banananana ! < 3 31.10.10, 20:58 Niestety do szkoły trzeba iść . ; / Odpowiedz Link Zgłoś