Dodaj do ulubionych

Wkurzają was happy endy w filmach ?

    • hayles Re: Wkurzają was happy endy w filmach ? 21.01.11, 14:59
      jeżeli fabuła i jest banalna i happy end do przewidzenia, to mnie wkurza. co innego jak dużo się dzieje i sam masz nadzieję że wszystko się dobrze skończy.
      jednak ostatnio wolę dramaty.
    • dosia321 Re: Wkurzają was happy endy w filmach ? 21.01.11, 15:02
      Uwielbiam jak jest happy endbig_grin
    • dominikax3 Re: Wkurzają was happy endy w filmach ? 21.01.11, 20:57
      raczej nie, lubię szczęśliwe zakończenia wink
    • justine1495 Re: Wkurzają was happy endy w filmach ? 21.01.11, 21:05
      Nie. Wolę takie zakończenia, bo przynajmniej po obejrzeniu filmu nie jestem zdołowana. wink
    • klama_kcmil No to co? 21.01.11, 21:09
      Jeśli nie chcesz-nie oglądasz. Proste. Jeśli masz ochotę na jakiś realistyczny dramat, to sobie oglądnij, jest dużo takich filmów, więc śmiało. suspicious
      • katyk @klama_kcmil 21.01.11, 21:14
        Po pierwsze, nie ma takiego słowa jak "oglądnij", a po drugie:

        Skąd ona [albo on] ma do cholery wiedzieć, jak się film skończy, jak dopiero zaczyna go oglądać?
    • selena_ Zawsze 21.01.11, 21:16
      dlatego nie lubię komedii romantycznych smile
    • fun.sel Re: Wkurzają was happy endy w filmach ? 21.01.11, 21:20
      Hepi endy w filmach... hmm...one są zawsze... no prawie... MIŁOŚĆ zawsze zwycieżY!!
    • lolisia_xdd Re: Wkurzają was happy endy w filmach ? 22.01.11, 16:33
      czy ja wiem. mi tam one nie przeszkadzają xD
    • aivelen :) 22.01.11, 16:35
      czasem wkurzają. ale jak się film totalnie źle kończy to też jestem bardzo wkurzona. nie dość smutku w życiu?
    • potterowa czasaaami. 22.01.11, 16:36
    • ciapolka tak 22.01.11, 16:37
    • azi1002 Nie wkurzają, ale... 22.01.11, 16:41
      są takie filmy, które, w mojej opinii, nie powinny skończyć się szczęśliwie.
      Są takie historie, do których happy end, że tak rzeknę, nie pasuje, a jeśli jest, to wydaje się taki... *myśli nad tym, jakiego słowa użyć*... wymuszony?

      Myślnik
    • dacey tak , weil ... 22.01.11, 16:49
      już na początku wiem , jak się zakończy ;|.
      • pudel Re: tak , weil ... 22.01.11, 17:15
        jest maga-hiper-prze-cudowne zakończenie i czasami to wkur.wia
    • ka123 Re: Wkurzają was happy endy w filmach ? 22.01.11, 17:03
      tak, i to bardzo.
    • anusia30111 Re: Wkurzają was happy endy w filmach ? 22.01.11, 17:05
      remember me <--
    • lamma Re: Wkurzają was happy endy w filmach ? 22.01.11, 17:09
      zależy w jakim filmie. pamiętam, że kiedyśtam mnie strasznie wkurzały, a jak obejrzałam film z bardzo smutnym zakończeniem to pomyślałam sobie : ludzie ciągle narzekają na happy-end, ale podświadomie czekają na takie zakończenie.
      mieszane uczucia.
    • smileyy776 Re: Wkurzają was happy endy w filmach ? 22.01.11, 17:13
      Tak to jest okropne...W życiu na prawdę tak nie ma , że wszystko kończy się wspaniale i idealnie !!! uncertain
    • stuki To zależy... 22.01.11, 17:16
      Hmm ... jak mi się film podoba to nie ( to oczywiście zależy od bohaterów ), ale jak bohaterowie są do dupy to cholernie mnie to wkurza tongue_out
    • maniaczka Re: Wkurzają was happy endy w filmach 22.01.11, 17:19
      Czasami ? strasznie
      ale ostatnio czytalam ksiazke ktora happy endu nie miala bylam tak zadowolona... ksiazka to nie film ale czesto wystepuje to samo zjawisko...
    • roksanaroxana jak cholera ; / 22.01.11, 17:21
    • zakurzona Re: Wkurzają was happy endy w filmach ? 22.01.11, 17:25
      W ambitniejszych filmach szczęśliwe zakończenia potrafią wzruszyć do łez, bo niosą ze sobą jakieś przesłanie itp...jeśli mowa o rozrywkowej taśmie to jak sama nazwa wskazuje mają nas bawić a nie dołować ;]
    • natalia_12321 Re: Wkurzają was happy endy w filmach ? 22.01.11, 17:31
      nie, dlaczego?;/////////
    • nikawika Re: Wkurzają was happy endy w filmach ? 22.01.11, 23:07
      hmm, nie.
      w czasie oglądania filmu, jakoś "zżywam się" z głównym bohaterem.
      i cieszę się jak w końcu, wszystko się układa.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka