xdomciakcsela99 Piękne perfumy 06.02.11, 17:59 Ja mam i uwielbiam moje perfumy '' Bspot " . Nie pamiętam ich ceny ale chyba są tanie . Mają piękny zapach Polecam Pozdrawiam xdomciakcsela99 Odpowiedz Link Zgłoś
littlenig Re: Perfumy. Jakie polecacie? 06.02.11, 18:05 mam perfumy od Kate Moss i są wspaniałe. a również polecam Beyonce Heat <33 Odpowiedz Link Zgłoś
anahi_portilla Re: Perfumy. Jakie polecacie? 06.02.11, 18:06 Evidence - delikatny zapach. Odpowiedz Link Zgłoś
genesis Re: Perfumy. Jakie polecacie? 06.02.11, 18:15 Mel Merio Romantic Girl 50ml - 20zł Odpowiedz Link Zgłoś
cytrynkova Re: Perfumy. Jakie polecacie? 06.02.11, 18:13 To zależy, czy chcesz świeże, słodkie, kwiatowe... Mnie bardzo podobają się perfumy adidas i puma - są świeże i długo trzymają. I nie ma szaleństw cenowych - do 15 złotych mozesz je kupić Odpowiedz Link Zgłoś
ladygaga202 Re: Perfumy. Jakie polecacie? 06.02.11, 18:21 Polecam ci perfumy od Beyonce bo mają taki specyficzny zapach Odpowiedz Link Zgłoś
emelyx33 Firma Avon,dla mnie najlepsze . 06.02.11, 18:22 Firma Avon ma ciekawe zapachy , a perfumy nie są aż takie drogie Odpowiedz Link Zgłoś
olbi01 Re: Perfumy. Jakie polecacie? 06.02.11, 18:28 fergi ' out spoken' lub po prostu adidasa : różowe lub zielone < bo najładniej pachną >, a najtańsze są. ! Odpowiedz Link Zgłoś
cotton.caandyy. Re: Perfumy. Jakie polecacie? 06.02.11, 18:30 Play it lovely ;DD Odpowiedz Link Zgłoś
florcia08 Re: Perfumy. Jakie polecacie? 06.02.11, 18:32 c-thru sa bardzo ładne i puma Odpowiedz Link Zgłoś
nacpana.zyciem Re: Perfumy. Jakie polecacie? 06.02.11, 18:34 najnowsze playboye są świetne ! i nie drogie zestaw kosztuje ok . 5o zł Odpowiedz Link Zgłoś
wisienka93 Re: Perfumy. Jakie polecacie? 06.02.11, 18:35 Ja już od ok. 2 lat jestem wierna Naomi Campbell Cat Deluxe at night. A z takich tańszych to polecam słodziutkie Love Dance do kupienia np. w Realu. Odpowiedz Link Zgłoś
mikella Re: Perfumy. Jakie polecacie? 07.02.11, 16:14 1. Playboy Play it Spicy - za 50 ml ok. 60 zł (tanioocha) 2. Christina Aguilera by night - ja troszkę za nie dałam, za 15 ml 65 zł + dezodorant. Ale są warte tej ceny. Wielbię je. <3 3. Avril Lavigne Black Star - za 15 ml dałam 45 zł, bo były akurat na promocji 4. Kate Moss Vintage - kocham ten zapach, jeden z moich ulubionych, za 50 ml dałam ok. 120 zł. Też warte ceny. <3 5. Christina Aguilera Royal Desire - gdy wąchałam je w drogerii myślałam, że odlęcę, Cuudowny zapach, zresztą jak wszystkie Christiny. <3 Mam w planach je sobie kupić. <3 6. Christina Aguilera Inspire - mocno cukierkowy zapach, jeżeli takie lubisz, to polecam. ) 7. Beyonce Heat - też niezły, mocny i ciekawy. 8. Oriflame The Babes Crazy Kiwi - delikatny zapach kiwi, kupiłam go ze względu na cenę: za 25 ml dałam 30 zł (również tanioocha) Odpowiedz Link Zgłoś
avrilcia Re: Perfumy. Jakie polecacie? 07.02.11, 21:43 perfumy Love Dance nie zbyt polecam jeszcze zależy jakie lubisz,ale te są strasznie słodkie... Odpowiedz Link Zgłoś
dorothy. Poleciłabym Ci Christine Aguilere lub... 06.02.11, 18:41 Miss Dior,ale one są drogie Ja uwielbiam wszystkie zapachy od Aguilery,one nie są aż tak srogie-z 150-200 zł ja chyba płaciłam,ale podejżewam że i tak znajdziesz dużo taniej.A miss dior'a to moja siostra używa i z tego co wiem to one z 400 zł kosztują Odpowiedz Link Zgłoś
flowers78 BI-ES ! 06.02.11, 19:00 Pink Pearl, Ice Woman, For Fun-life, Lov Forever, Sexy Girl, Kiss of Love i wiele innych od Bi-es'a =) Naprawdę ładnie pachną a do tego mają ładne buteleczki =) szczerze polecam ! Odpowiedz Link Zgłoś
flowers78 Re: BI-ES ! 06.02.11, 19:01 a do tego nie są drogie. Np. FOR FUN kosztują ok. 20 zł ^^ Odpowiedz Link Zgłoś
mileyanddemi Re: kihygtrde. 06.02.11, 19:08 Puma AnimaQical oraz LOVE DANCE Te pierwsze dość drogie około 60-70zł a te drugie ok 20 Odpowiedz Link Zgłoś
sponge_edd Re: Perfumy. Jakie polecacie? 06.02.11, 19:08 Mirage z Oriflame'u ;D kostuje około 60-70zł Odpowiedz Link Zgłoś
olggx33 Re: Perfumy. Jakie polecacie? 06.02.11, 19:11 Black star (Lavigne) Coco channel Crazy kiwi (oriflame) Little black dress (avon) Animal (puma) Kate Moss (takie w rózowaym poakowaniu nie pamietam nazwy) Są jeszcze inne ładne, ale to sa wody toaletowe i sie krotko trzymaja to ich nie kupuje bo sie nie oplaca Odpowiedz Link Zgłoś
nuc9 Re: Perfumy. Jakie polecacie? 06.02.11, 19:17 ja wiem że byance heat hannah montana i zapach od paris hilton Odpowiedz Link Zgłoś
january29 Re: Perfumy. Jakie polecacie? 06.02.11, 19:43 Adidas Floral Dream- Pięknie pachnie. Niestety ceny nie znam bo dostałam te perfumy od kogoś. Odpowiedz Link Zgłoś
aneczka9516 Re: Perfumy. Jakie polecacie? 06.02.11, 19:45 hm... ja bym na twoim miejscu kupiła jakieś delikatne fiołkowe czy coś, ale twój wybór Odpowiedz Link Zgłoś
madzias1109 na kazda okazje 06.02.11, 19:47 Love Dance zurawinowe ok 30zł (Real lub drogeria Nicola) Odpowiedz Link Zgłoś