Dodaj do ulubionych

Perfumy. Jakie polecacie?

    • xdomciakcsela99 Piękne perfumy 06.02.11, 17:59
      Ja mam i uwielbiam moje perfumy '' Bspot " . Nie pamiętam ich ceny ale chyba są tanie . Mają piękny zapach smile
      Polecam
      Pozdrawiam
      smilesmilesercexdomciakcsela99sercesmilesmile
    • bad_alex D&G the one 06.02.11, 18:02
    • asia.xx Beyonce -heat x 06.02.11, 18:05
    • littlenig Re: Perfumy. Jakie polecacie? 06.02.11, 18:05
      mam perfumy od Kate Moss i są wspaniałe. a również polecam Beyonce Heat <33 serce
    • anahi_portilla Re: Perfumy. Jakie polecacie? 06.02.11, 18:06
      Evidence - delikatny zapach.
    • star_is_best Re: Perfumy. Jakie polecacie? 06.02.11, 18:12
      Adidas big_grin
    • genesis Re: Perfumy. Jakie polecacie? 06.02.11, 18:13
      Mel Merio Romantic Girl
      • genesis Re: Perfumy. Jakie polecacie? 06.02.11, 18:15
        Mel Merio Romantic Girl 50ml - 20zł
    • cytrynkova Re: Perfumy. Jakie polecacie? 06.02.11, 18:13
      To zależy, czy chcesz świeże, słodkie, kwiatowe... Mnie bardzo podobają się perfumy adidas i puma - są świeże i długo trzymają. I nie ma szaleństw cenowych - do 15 złotych mozesz je kupić smile
    • ladygaga202 Re: Perfumy. Jakie polecacie? 06.02.11, 18:21
      Polecam ci perfumy od Beyonce bo mają taki specyficzny zapach smile serce
    • emelyx33 Firma Avon,dla mnie najlepsze . 06.02.11, 18:22
      Firma Avon ma ciekawe zapachy , a perfumy nie są aż takie drogie
    • olbi01 Re: Perfumy. Jakie polecacie? 06.02.11, 18:28
      fergi ' out spoken'
      lub po prostu adidasa : różowe lub zielone < bo najładniej pachną >, a najtańsze są. !smile
    • cotton.caandyy. Re: Perfumy. Jakie polecacie? 06.02.11, 18:30
      Play it lovely ;DD
    • florcia08 Re: Perfumy. Jakie polecacie? 06.02.11, 18:32
      c-thru sa bardzo ładne i puma
    • nacpana.zyciem Re: Perfumy. Jakie polecacie? 06.02.11, 18:34
      najnowsze playboye są świetne ! i nie drogie zestaw kosztuje ok . 5o zł kiss
    • wisienka93 Re: Perfumy. Jakie polecacie? 06.02.11, 18:35
      Ja już od ok. 2 lat jestem wierna Naomi Campbell Cat Deluxe at night.
      A z takich tańszych to polecam słodziutkie Love Dance do kupienia np. w Realu.
      • mikella Re: Perfumy. Jakie polecacie? 07.02.11, 16:14
        1. Playboy Play it Spicy - za 50 ml ok. 60 zł (tanioocha)
        2. Christina Aguilera by night - ja troszkę za nie dałam, za 15 ml 65 zł + dezodorant. Ale są warte tej ceny. Wielbię je. <3
        3. Avril Lavigne Black Star - za 15 ml dałam 45 zł, bo były akurat na promocji
        4. Kate Moss Vintage - kocham ten zapach, jeden z moich ulubionych, za 50 ml dałam ok. 120 zł. Też warte ceny. <3
        5. Christina Aguilera Royal Desire - gdy wąchałam je w drogerii myślałam, że odlęcę, Cuudowny zapach, zresztą jak wszystkie Christiny. <3 Mam w planach je sobie kupić. <3
        6. Christina Aguilera Inspire - mocno cukierkowy zapach, jeżeli takie lubisz, to polecam. smile)
        7. Beyonce Heat - też niezły, mocny i ciekawy.
        8. Oriflame The Babes Crazy Kiwi - delikatny zapach kiwi, kupiłam go ze względu na cenę: za 25 ml dałam 30 zł (również tanioocha)


      • avrilcia Re: Perfumy. Jakie polecacie? 07.02.11, 21:43
        perfumy Love Dance nie zbyt polecam jeszcze zależy jakie lubisz,ale te są strasznie słodkie...shock
    • dorothy. Poleciłabym Ci Christine Aguilere lub... 06.02.11, 18:41
      Miss Dior,ale one są drogiesad
      Ja uwielbiam wszystkie zapachy od Aguilery,one nie są aż tak srogie-z 150-200 zł ja chyba płaciłam,ale podejżewam że i tak znajdziesz dużo taniej.A miss dior'a to moja siostra używa i z tego co wiem to one z 400 zł kosztująshock
    • flowers78 BI-ES ! 06.02.11, 19:00
      Pink Pearl, Ice Woman, For Fun-life, Lov Forever, Sexy Girl, Kiss of Love i wiele innych od Bi-es'a =) Naprawdę ładnie pachną a do tego mają ładne buteleczki =)
      szczerze polecam !
      • flowers78 Re: BI-ES ! 06.02.11, 19:01
        a do tego nie są drogie. Np. FOR FUN kosztują ok. 20 zł ^^
    • chrupek kihygtrde. 06.02.11, 19:02
      perfumy Celine Dion. CUDOWNE! <3
      • mileyanddemi Re: kihygtrde. 06.02.11, 19:08
        Puma AnimaQical oraz LOVE DANCE
        Te pierwsze dość drogie około 60-70zł a te drugie ok 20 smile
    • karolina1997 Re: Perfumy. Jakie polecacie? 06.02.11, 19:05
      Beyonce - Heat serce
    • sponge_edd Re: Perfumy. Jakie polecacie? 06.02.11, 19:08
      Mirage z Oriflame'u ;D
      kostuje około 60-70zł
    • olggx33 Re: Perfumy. Jakie polecacie? 06.02.11, 19:11
      Black star (Lavigne)
      Coco channel
      Crazy kiwi (oriflame)
      Little black dress (avon)
      Animal (puma)
      Kate Moss (takie w rózowaym poakowaniu nie pamietam nazwy)

      Są jeszcze inne ładne, ale to sa wody toaletowe i sie krotko trzymaja to ich nie kupuje bo sie nie oplacawink
    • nuc9 Re: Perfumy. Jakie polecacie? 06.02.11, 19:17
      ja wiem że byance heat hannah montana i zapach od paris hiltonkwiatkisspiwosuspiciouscoolscianasmirkindifferentuncertainsurprisedkisstongue_outbig_grinwinksadsmile
    • january29 Re: Perfumy. Jakie polecacie? 06.02.11, 19:43
      Adidas Floral Dream- Pięknie pachnie. Niestety ceny nie znam bo dostałam te perfumy od kogoś.
      kwiat
    • aneczka9516 Re: Perfumy. Jakie polecacie? 06.02.11, 19:45
      hm... ja bym na twoim miejscu kupiła jakieś delikatne fiołkowe czy coś, ale twój wybór
    • madzias1109 na kazda okazje 06.02.11, 19:47
      Love Dance zurawinowe ok 30zł (Real lub drogeria Nicola)smilekisssurprised

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka