marzka Re: Sciąganie na sprawdzianach ? 26.02.11, 10:52 Najczęściej od kogoś ściągam a czasami książka na stół i zrzynam z ksiązki ;D albo wysyłamy sobie SMS- y z odpowiedziami albo po prostu ściągam z neta wszystkie odpowiedzi do sprawdzianów Odpowiedz Link Zgłoś
verrley . 26.02.11, 11:01 Ja ściągam. Nigdy nie zostałam 'jeszcze' złapana na tym. Zawsze robię karteczki i trzymam w piórniku lub kartką Odpowiedz Link Zgłoś
dancehall_gueen TU / 26.02.11, 11:03 zależy. Nie ściągam jak się nauczę ( co się żadko zdarza ) i nie sciągam na chemii + biologi bo se nie da ;/// !!. Jak ściągam to najczęściej daje sb ściąge na krzesło bądź daje ja do piórnika .! Jak piszemy kartkówke to sciąge pisze sb na butach .. bo nie duzo tego ) a ściąga sie geniaaalnie . tylko trzeba umieć oczywiscie Odpowiedz Link Zgłoś
jb.0la Re: Sciąganie na sprawdzianach ? 26.02.11, 11:18 Ściągam, ale jedynie od przyjaciółki, z którą siedzę w ławce. Nie chce mi się robić ściąg, a nauczycielki by zobaczyły. ;p Ja też pomagam na sprawdzianach. hehe Odpowiedz Link Zgłoś
angie2 Re: Sciąganie na sprawdzianach ? 26.02.11, 11:29 Ja raczej ściągam od kogoś Odpowiedz Link Zgłoś
msthic Re: Sciąganie na sprawdzianach ? 26.02.11, 11:34 najczęściej trzymam w mundurku [tak niestety musimy je nosić -.-]. podczas pisania ściągę daję na ławkę i przepisuję to co potrzebuję . z reguły to działa jednak na niektórych lekcjach trzeba się obejść bez ściąg ... Odpowiedz Link Zgłoś
kiiin55 Re: Sciąganie na sprawdzianach ? 26.02.11, 12:18 W podstawówce ściągałam na okrągło . Teraz prawie wgl . Zdarza sie , że spisuje od koleżanki z ławki . Ale nie robie żadnych karteczek itd . Odpowiedz Link Zgłoś
smileyy776 Re: Sciąganie na sprawdzianach ? 26.02.11, 12:24 Nigdy w życiu nie ściągałam ;P Odpowiedz Link Zgłoś
schokobonsy Re: Sciąganie na sprawdzianach ? 26.02.11, 12:58 ściągi chowam często w piórniku Odpowiedz Link Zgłoś
twojaa Taak <3 26.02.11, 12:59 Ja ściągam ale tylko na tych których nie rozumiem. Robię małe karteczki zakładam bluzkę z średnim dekoltem i ją tam chowam. Rozpuszczam włosy i ściągam. Odpowiedz Link Zgłoś
faith_ Re: Sciąganie na sprawdzianach ? 26.02.11, 13:36 ściągam. czasami nagrywam się na mp3 i pozniej mam słuchawke w uchu i zakrywam włosami wiec nic nie widać a czasami to na ręce, w piórniku itd. Odpowiedz Link Zgłoś
deedee ; > 26.02.11, 13:39 no tak ; ) szczególnie to z zeszytu . a jak nie to na karteczkach ; ) Odpowiedz Link Zgłoś
myslicielka123 Re: Sciąganie na sprawdzianach ? 26.02.11, 13:42 ostatnio praktykuje SMS-a do koleżanki która akurat ma dostęp do neta, on sprawdza w google i mi pisze, a ja tworze ze strzępków wypowiedzi pięknne zdanie Odpowiedz Link Zgłoś
iguanna Re: Sciąganie na sprawdzianach ? 26.02.11, 14:12 Ja podchodze do kogoś rzekomo proszą co pożyczenie, np. chusteczki i przy okazjii zostawiam karteczke na ławce. Kiedy przychodze oddać rzekomo pożyczony przedmiot odbieram karteczke. Ważne zeby osoba, od której chcesz ściągnąć nie siedziała z kapusiem, a ni blisko łąwki nauczycielki. Odpowiedz Link Zgłoś
gabbs Re: Sciąganie na sprawdzianach ? 26.02.11, 14:13 Ja ściągam praktycznie na każdym sprawdzianie i każdej kartkówce.U mnie najlepiej się da ściagać na matematyce bo nawet jak masz otwarty zeszyt i on leży obok sprawdzianu to nauczycielka sie nie kapnie. Metody to oczywiście ściąga w piórniku, w telefonie w postaci zdj. i sms'ów, zeszyt pod tyłek lub na kolana,na rekach,dłoniach,palcach i ostatnia; torba na ławkę a pod nim zeszyt. Odpowiedz Link Zgłoś
missmurder Nie -,- 26.02.11, 14:34 Nie ściągam i mnie strasznie wnerwia kiedy inni ściągają. Jestem 3 w klasie jeśli chodzi o średnią. 2 osoby które są lepsze ode mnie na prawie każdym sprawdzianie mają ściągi. Według mnie to jest strasznie niesprawiedliwe, że za oszustwo mają lepsze oceny. I wkurza mnie, tłumaczenie się typu: i tak to umiem, biorę na wszelki wypadek. To jest po prostu nie fair wobec osób nieściągających. Ale cóż, na egzaminie ściągać nie będą mogli i zobaczymy jak im pójdzie Po za tym, ja przynajmniej wiem, że wszystko co osiągnęłam zawdzięczam sobie, a nie karteczce. Odpowiedz Link Zgłoś
xxxnatalxxx Re: Sciąganie na sprawdzianach ? 26.02.11, 14:44 A różnie. Kiedyś się bałam, to tylko w piórniku. Teraz wkładam do brulion'a, brulion po kartkę(żeby się wygodniej pisało ;P) i tyle. Oczywiście jeszcze ściągam z podręcznika. Czasami sobie ordynarnie otworze nawet w 1 ławce i nic XD czasem jak siedzę przy ścianie to koleżanka czatuje czy się nauczyciel patrzy a ja hyc do plecaka :p Ale rzadko tak. Najczęściej karteczki w mundurki i na ręce napisy. Ale ostatnio zainspirowała mnie nauczycielka tym, że mam włosy opadające na twarz i jak się schylę to mnie nie widać- co za tym idzie dobra sposobność do gadania i ściągania. Dziękuje proszę pani! ;P Odpowiedz Link Zgłoś
kolusia1997 Taak :) 26.02.11, 14:57 Oj taak. polecam pare sposobów: 1. piórnik 2. na kolanach (prezd nauczycielem przykrywa sie sciage bluza) 3. na nodze Odpowiedz Link Zgłoś