Dodaj do ulubionych

śnieg ? ;o

26.03.11, 12:16
słuchajcie nie wiem jak u was , ale u mnie południu Polski, pada śnieg ;o
u was tez,
mi normalnie brak słów.
Obserwuj wątek
    • dusssia Re: śnieg ? ;o 26.03.11, 12:24
      wink
    • estrellaa Re: śnieg ? ;o 26.03.11, 12:32
      padał ale z tego co widzę już przestał .
    • klama_kcmil # 26.03.11, 12:34
      U mnie nie ma śniegu, ale deszcz owszem [ja tez z południa] kurde szkoda, bo oczekiwałam ciepłego weekendu.
    • made_in_italia u mnie też ! 26.03.11, 12:38
      ja już pochowałam zimowe kurtki, kozaki a tu śnieg shock no mam już tego dosyć !
      • urszulka2691 u mnie nie a tez na południu mieszkam ;))))))) 26.03.11, 14:33
    • splash Re: śnieg ? ;o 26.03.11, 12:40
      deszcz mi nie przeszkadza, ale śniegu mam dosyć na wieki wieków. confused
    • glamour_zombie ; d 26.03.11, 12:42
      u mnie też pada , i to konkretnie^^
    • arasha tez!!! 26.03.11, 12:44
      rano sie bidze, patrze przez okno a tam: slonce i... snieg!!
      normalnie wspolczuje dzieciom ktore byly na podworku w trampkachuncertain
    • super_star Re: śnieg ? ;o 26.03.11, 12:44
      u mnie wczoraj na Podlasiu była jakaś śnieżyca crying
    • cesautres rano padał , ale już stopniał ;d 26.03.11, 12:46
      • donia.19 Re: ;] 26.03.11, 12:47
        jestem z południa i nawet jeden płatek nie spadł ,,wink ciekawe ..suspicious ale napewno jeszcze się zsypie , bo gdzieżby nie ..uncertain ehhh ja chce prawdziwa wiosne .!! indifferent
    • tuamorrbd Re: śnieg ? ;o 26.03.11, 12:47
      A u mnie świeci słoneczko i jest ciepło. Wiosenna pogoda wink
    • lays_x33 Haha ... 26.03.11, 12:49
      u mnie też . a najlepsze jest to ,że we wtorek chodziłam na krótki rękaw ,a teraz chodzę w kurtce zimowej xd buahaha
    • mint_vanille 26.03.11, 12:58
      Padał.
    • leyraa Re: śnieg ? ;o 26.03.11, 12:58
      niestety padasad mieszkam na południu polski sad
      • majka04 Re: śnieg ? ;o 26.03.11, 13:00
        u mnie też pada śnieg crying
    • pinky33 Re: śnieg ? ;o 26.03.11, 13:03
      ja mieszkam w rzeszowie i nestety pada crying

      chociaż wiosna no ale... przysłowie sie sprawdziło
      • pinky33 Re: śnieg ? ;o 26.03.11, 13:04
        przysłowie to jakby ktos nie wiedział to :w marcu jak w garncu!
    • anja_ Re: śnieg ? ;o 26.03.11, 13:09
      w nocy padało i trochę jeszcze leży. okropnie.
      • gola. ._. 26.03.11, 13:12
        ku mojemu zdziwieniu rano padał.
    • blondzia To ostatni podryg zimy . 26.03.11, 13:12
      I mają być małe mrozki -4 itp w necie czytałam wczoraj ale to wszystko będzie takie lekkie te mrozki i śnieg bo to już ostatni podryg zimy po niedzieli ma być ciepło i wiosnaaa!big_grin tylko nie wiem w jakiej części Polski smile ale u mnie tak ma być huraa!smile
    • martynka5008 Re: śnieg ? ;o 26.03.11, 13:13
      Tak,u mnie zaczął padać wczoraj kiedy wracałam z drogi krzyżowej.Ale to taki "śnieg" który się szybko roztapia.(Dziś rano było do chodnika.-pół godziny=na podwórku prawie nie ma śniegu tongue_out)
    • kropka_myslnik Ja się stąd wyprowadzam! 26.03.11, 13:20
      * marzy* gdzieś do ciepłego afrykańskiego buszu, gdzie nikt mnie nie znajdzie i będę mieć święty spokój od tego skomercjalizowanego świata.
      Kropka.
    • cariette Re: śnieg ? ;o 26.03.11, 13:26
      Był rano, ale teraz na szczęście stopniał wink
    • gwiazdka_97 Re: śnieg ? ;o 26.03.11, 13:30
      u mnie też - wielkopolska . ; //
    • jonasofanka w nocy ;D 26.03.11, 13:32
      padał : qq . Ja leżę na łózku, szczęśliwa - słonko świeci, podnoszę się by się ubrać. Patrze na trawe... ŚNIEG. I se humor przez to popsułam. -.-
    • zozolek.xd padal. juz nie ma go . 26.03.11, 13:33
    • kara4454 Re: kara4454 26.03.11, 13:36
      u mnie też ale i tak jest ciepło smile
    • elena.17 Re: śnieg ? ;o 26.03.11, 13:40
      u mnie w centrum padało od 2 w nocy do 8 ranoshock
      na szczęście wszystko sie już roztopiło i moge iść na urodziny do koleżankicoolcool
      i to ma być ta niby wiosna????
      • roxy11 Re: śnieg ? ;o 26.03.11, 13:41
        też jestem z południa,
        ale u mnie tylko deszcz.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka