dusssia 26.03.11, 12:16 słuchajcie nie wiem jak u was , ale u mnie południu Polski, pada śnieg ;o u was tez, mi normalnie brak słów. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
estrellaa Re: śnieg ? ;o 26.03.11, 12:32 padał ale z tego co widzę już przestał . Odpowiedz Link Zgłoś
klama_kcmil # 26.03.11, 12:34 U mnie nie ma śniegu, ale deszcz owszem [ja tez z południa] kurde szkoda, bo oczekiwałam ciepłego weekendu. Odpowiedz Link Zgłoś
made_in_italia u mnie też ! 26.03.11, 12:38 ja już pochowałam zimowe kurtki, kozaki a tu śnieg no mam już tego dosyć ! Odpowiedz Link Zgłoś
splash Re: śnieg ? ;o 26.03.11, 12:40 deszcz mi nie przeszkadza, ale śniegu mam dosyć na wieki wieków. Odpowiedz Link Zgłoś
arasha tez!!! 26.03.11, 12:44 rano sie bidze, patrze przez okno a tam: slonce i... snieg!! normalnie wspolczuje dzieciom ktore byly na podworku w trampkach Odpowiedz Link Zgłoś
super_star Re: śnieg ? ;o 26.03.11, 12:44 u mnie wczoraj na Podlasiu była jakaś śnieżyca Odpowiedz Link Zgłoś
donia.19 Re: ;] 26.03.11, 12:47 jestem z południa i nawet jeden płatek nie spadł ,, ciekawe .. ale napewno jeszcze się zsypie , bo gdzieżby nie .. ehhh ja chce prawdziwa wiosne .!! Odpowiedz Link Zgłoś
tuamorrbd Re: śnieg ? ;o 26.03.11, 12:47 A u mnie świeci słoneczko i jest ciepło. Wiosenna pogoda Odpowiedz Link Zgłoś
lays_x33 Haha ... 26.03.11, 12:49 u mnie też . a najlepsze jest to ,że we wtorek chodziłam na krótki rękaw ,a teraz chodzę w kurtce zimowej xd buahaha Odpowiedz Link Zgłoś
pinky33 Re: śnieg ? ;o 26.03.11, 13:03 ja mieszkam w rzeszowie i nestety pada chociaż wiosna no ale... przysłowie sie sprawdziło Odpowiedz Link Zgłoś
pinky33 Re: śnieg ? ;o 26.03.11, 13:04 przysłowie to jakby ktos nie wiedział to :w marcu jak w garncu! Odpowiedz Link Zgłoś
anja_ Re: śnieg ? ;o 26.03.11, 13:09 w nocy padało i trochę jeszcze leży. okropnie. Odpowiedz Link Zgłoś
blondzia To ostatni podryg zimy . 26.03.11, 13:12 I mają być małe mrozki -4 itp w necie czytałam wczoraj ale to wszystko będzie takie lekkie te mrozki i śnieg bo to już ostatni podryg zimy po niedzieli ma być ciepło i wiosnaaa! tylko nie wiem w jakiej części Polski ale u mnie tak ma być huraa! Odpowiedz Link Zgłoś
martynka5008 Re: śnieg ? ;o 26.03.11, 13:13 Tak,u mnie zaczął padać wczoraj kiedy wracałam z drogi krzyżowej.Ale to taki "śnieg" który się szybko roztapia.(Dziś rano było do chodnika.-pół godziny=na podwórku prawie nie ma śniegu ) Odpowiedz Link Zgłoś
kropka_myslnik Ja się stąd wyprowadzam! 26.03.11, 13:20 * marzy* gdzieś do ciepłego afrykańskiego buszu, gdzie nikt mnie nie znajdzie i będę mieć święty spokój od tego skomercjalizowanego świata. Kropka. Odpowiedz Link Zgłoś
cariette Re: śnieg ? ;o 26.03.11, 13:26 Był rano, ale teraz na szczęście stopniał Odpowiedz Link Zgłoś
jonasofanka w nocy ;D 26.03.11, 13:32 padał : qq . Ja leżę na łózku, szczęśliwa - słonko świeci, podnoszę się by się ubrać. Patrze na trawe... ŚNIEG. I se humor przez to popsułam. -.- Odpowiedz Link Zgłoś
elena.17 Re: śnieg ? ;o 26.03.11, 13:40 u mnie w centrum padało od 2 w nocy do 8 rano na szczęście wszystko sie już roztopiło i moge iść na urodziny do koleżanki i to ma być ta niby wiosna???? Odpowiedz Link Zgłoś
roxy11 Re: śnieg ? ;o 26.03.11, 13:41 też jestem z południa, ale u mnie tylko deszcz. Odpowiedz Link Zgłoś