Dodaj do ulubionych

Ankieta do szkoły. Pomóżcie!

    • rurushu Re: Ankieta do szkoły. Pomóżcie! 14.04.11, 21:33
      1. Tak, mieszakałam 4 lata w Szkocji.
      2. Bez najmniejszego porblemu.
      3. Za duzo wymieniania.
      4. Tak.
      5. Nie
    • secrets Re: Ankieta do szkoły. Pomóżcie! 14.04.11, 21:40
      1. tak
      2. raczej tak
      3. big ben, pałac buckingham czy jakoś tak c;
      4. nie ;<
      5. oczywiście
    • jb.0la Re: Ankieta do szkoły. Pomóżcie! 14.04.11, 21:53
      1. Hmm.. Powiedzmy.
      2. Myślę, że tak.
      3.Bucingham Pakace (tak to się pisze? xd)
      4.Niestety nie. Ale chciałabym.
      5.of kors. ^^
    • phraine Re: Ankieta do szkoły. Pomóżcie! 18.04.11, 15:50
      1. Czy umiesz mówić po angielsku? tak
      2. Czy dogadałabyś się z Anglikiem? oczywiście
      3. Czy znasz jakieś zabytki angielskie? Jakie? nie chce mi się wymieniać xd
      4. Czy byłaś kiedyś w Anglii? mieszkam w Anglii.
      5. Czy używasz słów angielskich na co dzień, np. sorry, okej? yhy
    • sasha96 Re: Ankieta do szkoły. Pomóżcie! 06.07.11, 11:30
      1. Tak
      2. Tak
      3. Big Ben, Bagshot Park, Blenheim Palace, Brantridge Park, Broadway Tower, Fort Belvedere, Zamek w Warwick, Pałac Beaulieu, Pałac Hampton Court.
      4. Nie
      5. Tak
    • nicoole Moje:) 07.07.11, 20:32
      1. Czy umiesz mówić po angielsku? TAK
      2. Czy dogadałabyś się z Anglikiem? TAK
      3. Czy znasz jakieś zabytki angielskie? Jakie? TAK (london eye, buckingam palace, tower bridge)
      4. Czy byłaś kiedyś w Anglii? TAK
      5. Czy używasz słów angielskich na co dzień, np. sorry, okej? TAK
    • abbey_girl Re: Ankieta do szkoły. Pomóżcie! 07.07.11, 21:14
      1. Nie wiem czy umiem, powiedzmy, że trochę tak (6 z angola na każdy semestr od 4 do 6 klasy, więc nie jest źle)
      2, Myślę, że tak
      3. Tego, no ... Stonhage czy jakoś tak
      4. Tak, dosyć często
    • katyk wiem że stary wątek ale i tak 08.07.11, 18:17
      1. Czy umiesz mówić po angielsku? Tak
      2. Czy dogadałabyś się z Anglikiem? Jeśli nie używałabym zbyt trudnego dla przeciętnego człowieka słownictwa, to najprawdopodobniej tak
      3. Czy znasz jakieś zabytki angielskie? Jakie? Nie obchodza mnie zabytki angielskie
      4. Czy byłaś kiedyś w Anglii? Chyba
      5. Czy używasz słów angielskich na co dzień, np. sorry, okej? Yep
    • czekooladka Re: Ankieta do szkoły. Pomóżcie! 08.07.11, 18:34
      rememberina napisał(a):

      > Hej kociaki!
      > Jak pewnie większość z Was wie robimy do szkoły projekty edukacyjne. Mam prośbę
      > , odpowiedzcie na kilka pytań, które pomogą nam z naszym tematem ("Co by było,
      > gdyby świat był jedną wielką Anglią?"):
      > 1. Czy umiesz mówić po angielsku?
      > 2. Czy dogadałabyś się z Anglikiem?
      > 3. Czy znasz jakieś zabytki angielskie? Jakie?
      > 4. Czy byłaś kiedyś w Anglii?
      > 5. Czy używasz słów angielskich na co dzień, np. sorry, okej?
      >
      >
      > Dziękuję za każdą odpowiedź z góry smile


      Hmm...
      1. tak trochę, jestem najlepsza z klasy ;D
      2. pewnie zrozumiałabym co do mnie mówi, ale z odpowiedzią byłoby trudniej jeśli gadałby o trudnych sprawach ;P
      3. big ben? ;D
      4. niestety, nie, nawet za granicą nigdy nie byłam big_grin
      5. tak, używam , szczególnie "okej, co my tutaj mamy" np ;D
      PS często rozmawiam z siostrą po angielsku. wink
      mam nadzieję , że pomogłam ;D
    • laleczka. Re: Ankieta do szkoły. Pomóżcie! 08.07.11, 19:15
      1. Tak
      2. Trochę...
      3.Tak - Big Ben, Westminster Abbey,
    • laleczka. Re: Ankieta do szkoły. Pomóżcie! 08.07.11, 19:15
      4. Nie
      5. Tak
    • nika2121 Re: Ankieta do szkoły. Pomóżcie! 08.07.11, 19:56
      1.Tak
      2. Chyba nie
      3. Tak. Oto lista ułożona alfabetycznie:
      A

      Audley End

      B

      Bagshot Park
      Blenheim Palace
      Brantridge Park
      Broadway Tower

      C

      Culbone Church
      Cumberland Lodge

      E

      English Heritage

      F

      Fort Belvedere

      G

      Gatcombe Park
      Great Maytham Hall

      H

      Highgrove
      Houghton Hall


      I

      Iron Bridge

      K

      Katedra w Truro
      Kedleston Hall
      Klasztor św. Mikołaja w Exeter

      L

      Lacock

      M

      Mapledurham Watermill
      Most Pulteney

      N

      National Trust
      Newstead Abbey

      O

      Ogród krajobrazowy Claremont
      Osborne House

      P

      Pałac Beaulieu
      Pałac Hampton Court


      R

      Radcliffe Camera
      Royal Lodge
      Royal Pavilion
      Rydal Mount

      S

      Sandringham House
      Sheldonian Theatre
      Soho House
      Strawberry Hill
      Sunninghill Park

      W

      Waddesdon Manor
      Zamek w Warwick

      4.Nie (ale może kiedyś będę)
      5.Tak
      Myślę że pomogłam... Jak nie to sorry!
    • julka99 Re: Ankieta do szkoły. Pomóżcie! 08.07.11, 21:13
      1. Trochę umiem, tak pół na pół.
      2. Nie jestem pewna, z wielkimi trudnościami, ale może by mi się udało.
      3. Nie jestem pewna czy Big Ben to zabytek.
      4. Nie nie byłam.
      5. Tak używam. smile
    • jonas_lover turututu - moje. xD 08.07.11, 21:20
      1. Tak, umiem mówić po angielsku.
      2. Myślę, że tak, o ile nie mówilibyśmy o jakichś naukowych teoriach, czy on nie używałby jakichś starych, wypadłych z obiegu słów. xD
      3. Zabytki... hm... Pałac Buckingham, Opactwo Westminsterskie... aktualnie są wakacje i trudno mi sobie przypomnieć. wink)
      4. Nie, ale chciałabym pojechać albo zamieszkać tam kiedyś. ;D
      5. Oczywiście, że używam, nie tylko z przyzwyczajenia. Ja po prostu strasznie lubię angielski, czasem nawet myślę po angielsku! xD
      • majka04 Re: turututu - moje. xD 11.07.11, 20:39
        1. No w miarę tak, ale i tak nadal się kształcę.
        2. Chyba tak. Może pomagałabym sobie gestami, ale jakoś by poszło.
        3. No nie wiem. Pałac Buckingham(czy jak to tam się pisze), Tower of London.
        4. Nie, ale może kiedyś się wybiorę.
        5. Taak. Czasem nawet z koleżankami sobie gadamy tak po angielsku ;P
    • meggi_13 11.07.11, 20:52
      1. Czy umiesz mówić po angielsku? Tak
      2. Czy dogadałabyś się z Anglikiem? No jasne!
      3. Czy znasz jakieś zabytki angielskie? Jakie? Tak. Buckingham Palace, London Bridge, Big Ben, i jeszcze pare innych, tylko wylecialy mi z glowy..
      4. Czy byłaś kiedyś w Anglii? Tak, mieszkam w Anglii.
      5. Czy używasz słów angielskich na co dzień, np. sorry, okej? Tak
    • delenka1997 Re: Ankieta do szkoły. Pomóżcie! 22.07.11, 14:54
      1. Średnio wink 2. Myślę, że tak ... 3. Big-Ben 4. Nie ;P 5 Tak smile
      • thechocolate Proszę :) 23.07.11, 21:23
        1. tak(ale nie umie wszystkiego)
        2. zależy o co by chodziło, ale raczej tak
        3. big ben, buckingham palace... i zapomniałam
        4. tak
        5. głownie ok, z koleżankami czasami jakieś inne słówka
    • monia_9912 Re: Ankieta do szkoły. Pomóżcie! 24.08.11, 21:14
      1. Tak
      2. Raczej tak ;DD
      3. Nie znam
      4. Niestety nie, ale bardzo bym chciała ;p
      5. Tak
      surprised

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka