rurushu Re: Ankieta do szkoły. Pomóżcie! 14.04.11, 21:33 1. Tak, mieszakałam 4 lata w Szkocji. 2. Bez najmniejszego porblemu. 3. Za duzo wymieniania. 4. Tak. 5. Nie Odpowiedz Link Zgłoś
secrets Re: Ankieta do szkoły. Pomóżcie! 14.04.11, 21:40 1. tak 2. raczej tak 3. big ben, pałac buckingham czy jakoś tak c; 4. nie ;< 5. oczywiście Odpowiedz Link Zgłoś
jb.0la Re: Ankieta do szkoły. Pomóżcie! 14.04.11, 21:53 1. Hmm.. Powiedzmy. 2. Myślę, że tak. 3.Bucingham Pakace (tak to się pisze? xd) 4.Niestety nie. Ale chciałabym. 5.of kors. ^^ Odpowiedz Link Zgłoś
phraine Re: Ankieta do szkoły. Pomóżcie! 18.04.11, 15:50 1. Czy umiesz mówić po angielsku? tak 2. Czy dogadałabyś się z Anglikiem? oczywiście 3. Czy znasz jakieś zabytki angielskie? Jakie? nie chce mi się wymieniać xd 4. Czy byłaś kiedyś w Anglii? mieszkam w Anglii. 5. Czy używasz słów angielskich na co dzień, np. sorry, okej? yhy Odpowiedz Link Zgłoś
sasha96 Re: Ankieta do szkoły. Pomóżcie! 06.07.11, 11:30 1. Tak 2. Tak 3. Big Ben, Bagshot Park, Blenheim Palace, Brantridge Park, Broadway Tower, Fort Belvedere, Zamek w Warwick, Pałac Beaulieu, Pałac Hampton Court. 4. Nie 5. Tak Odpowiedz Link Zgłoś
nicoole Moje:) 07.07.11, 20:32 1. Czy umiesz mówić po angielsku? TAK 2. Czy dogadałabyś się z Anglikiem? TAK 3. Czy znasz jakieś zabytki angielskie? Jakie? TAK (london eye, buckingam palace, tower bridge) 4. Czy byłaś kiedyś w Anglii? TAK 5. Czy używasz słów angielskich na co dzień, np. sorry, okej? TAK Odpowiedz Link Zgłoś
abbey_girl Re: Ankieta do szkoły. Pomóżcie! 07.07.11, 21:14 1. Nie wiem czy umiem, powiedzmy, że trochę tak (6 z angola na każdy semestr od 4 do 6 klasy, więc nie jest źle) 2, Myślę, że tak 3. Tego, no ... Stonhage czy jakoś tak 4. Tak, dosyć często Odpowiedz Link Zgłoś
katyk wiem że stary wątek ale i tak 08.07.11, 18:17 1. Czy umiesz mówić po angielsku? Tak 2. Czy dogadałabyś się z Anglikiem? Jeśli nie używałabym zbyt trudnego dla przeciętnego człowieka słownictwa, to najprawdopodobniej tak 3. Czy znasz jakieś zabytki angielskie? Jakie? Nie obchodza mnie zabytki angielskie 4. Czy byłaś kiedyś w Anglii? Chyba 5. Czy używasz słów angielskich na co dzień, np. sorry, okej? Yep Odpowiedz Link Zgłoś
czekooladka Re: Ankieta do szkoły. Pomóżcie! 08.07.11, 18:34 rememberina napisał(a): > Hej kociaki! > Jak pewnie większość z Was wie robimy do szkoły projekty edukacyjne. Mam prośbę > , odpowiedzcie na kilka pytań, które pomogą nam z naszym tematem ("Co by było, > gdyby świat był jedną wielką Anglią?"): > 1. Czy umiesz mówić po angielsku? > 2. Czy dogadałabyś się z Anglikiem? > 3. Czy znasz jakieś zabytki angielskie? Jakie? > 4. Czy byłaś kiedyś w Anglii? > 5. Czy używasz słów angielskich na co dzień, np. sorry, okej? > > > Dziękuję za każdą odpowiedź z góry Hmm... 1. tak trochę, jestem najlepsza z klasy ;D 2. pewnie zrozumiałabym co do mnie mówi, ale z odpowiedzią byłoby trudniej jeśli gadałby o trudnych sprawach ;P 3. big ben? ;D 4. niestety, nie, nawet za granicą nigdy nie byłam 5. tak, używam , szczególnie "okej, co my tutaj mamy" np ;D PS często rozmawiam z siostrą po angielsku. mam nadzieję , że pomogłam ;D Odpowiedz Link Zgłoś
laleczka. Re: Ankieta do szkoły. Pomóżcie! 08.07.11, 19:15 1. Tak 2. Trochę... 3.Tak - Big Ben, Westminster Abbey, Odpowiedz Link Zgłoś
nika2121 Re: Ankieta do szkoły. Pomóżcie! 08.07.11, 19:56 1.Tak 2. Chyba nie 3. Tak. Oto lista ułożona alfabetycznie: A Audley End B Bagshot Park Blenheim Palace Brantridge Park Broadway Tower C Culbone Church Cumberland Lodge E English Heritage F Fort Belvedere G Gatcombe Park Great Maytham Hall H Highgrove Houghton Hall I Iron Bridge K Katedra w Truro Kedleston Hall Klasztor św. Mikołaja w Exeter L Lacock M Mapledurham Watermill Most Pulteney N National Trust Newstead Abbey O Ogród krajobrazowy Claremont Osborne House P Pałac Beaulieu Pałac Hampton Court R Radcliffe Camera Royal Lodge Royal Pavilion Rydal Mount S Sandringham House Sheldonian Theatre Soho House Strawberry Hill Sunninghill Park W Waddesdon Manor Zamek w Warwick 4.Nie (ale może kiedyś będę) 5.Tak Myślę że pomogłam... Jak nie to sorry! Odpowiedz Link Zgłoś
julka99 Re: Ankieta do szkoły. Pomóżcie! 08.07.11, 21:13 1. Trochę umiem, tak pół na pół. 2. Nie jestem pewna, z wielkimi trudnościami, ale może by mi się udało. 3. Nie jestem pewna czy Big Ben to zabytek. 4. Nie nie byłam. 5. Tak używam. Odpowiedz Link Zgłoś
jonas_lover turututu - moje. xD 08.07.11, 21:20 1. Tak, umiem mówić po angielsku. 2. Myślę, że tak, o ile nie mówilibyśmy o jakichś naukowych teoriach, czy on nie używałby jakichś starych, wypadłych z obiegu słów. xD 3. Zabytki... hm... Pałac Buckingham, Opactwo Westminsterskie... aktualnie są wakacje i trudno mi sobie przypomnieć. ) 4. Nie, ale chciałabym pojechać albo zamieszkać tam kiedyś. ;D 5. Oczywiście, że używam, nie tylko z przyzwyczajenia. Ja po prostu strasznie lubię angielski, czasem nawet myślę po angielsku! xD Odpowiedz Link Zgłoś
majka04 Re: turututu - moje. xD 11.07.11, 20:39 1. No w miarę tak, ale i tak nadal się kształcę. 2. Chyba tak. Może pomagałabym sobie gestami, ale jakoś by poszło. 3. No nie wiem. Pałac Buckingham(czy jak to tam się pisze), Tower of London. 4. Nie, ale może kiedyś się wybiorę. 5. Taak. Czasem nawet z koleżankami sobie gadamy tak po angielsku ;P Odpowiedz Link Zgłoś
meggi_13 ♣ 11.07.11, 20:52 1. Czy umiesz mówić po angielsku? Tak 2. Czy dogadałabyś się z Anglikiem? No jasne! 3. Czy znasz jakieś zabytki angielskie? Jakie? Tak. Buckingham Palace, London Bridge, Big Ben, i jeszcze pare innych, tylko wylecialy mi z glowy.. 4. Czy byłaś kiedyś w Anglii? Tak, mieszkam w Anglii. 5. Czy używasz słów angielskich na co dzień, np. sorry, okej? Tak Odpowiedz Link Zgłoś
delenka1997 Re: Ankieta do szkoły. Pomóżcie! 22.07.11, 14:54 1. Średnio 2. Myślę, że tak ... 3. Big-Ben 4. Nie ;P 5 Tak Odpowiedz Link Zgłoś
thechocolate Proszę :) 23.07.11, 21:23 1. tak(ale nie umie wszystkiego) 2. zależy o co by chodziło, ale raczej tak 3. big ben, buckingham palace... i zapomniałam 4. tak 5. głownie ok, z koleżankami czasami jakieś inne słówka Odpowiedz Link Zgłoś
monia_9912 Re: Ankieta do szkoły. Pomóżcie! 24.08.11, 21:14 1. Tak 2. Raczej tak ;DD 3. Nie znam 4. Niestety nie, ale bardzo bym chciała ;p 5. Tak Odpowiedz Link Zgłoś