kotkaevita15 Re: teścik ;) 12.02.12, 19:31 1. Bartek 2. czerwony 3.J 4. Lipiec 5.czarny 6.Jula 7.5 i 19 8.morze 9 Dostanę w końcu walentynkę!!! Odpowiedz Link Zgłoś
lollyana Re: teścik ;) 11.03.12, 01:58 1. Grześ 2. Czerwony 3. D 4. 7 5. Czarny 6. Klaudia 7. 7 8. Morze 9. Nie mam życzeń Odpowiedz Link Zgłoś
lenisis Re: teścik ;) 12.03.12, 15:46 1. Łukasz - lol hahahhaha nie. 2. czarny - jesteś konserwatywna /y i agresywna /y. 3. D - masz w sobie dużo miłości, którą ofiarujesz bliskim i przyjaciołom. hhahahhahahahahaha nie. 4. marzec - Rok minie ci bardzo dobrze i odkryjesz, że zakochasz się w kimś zupełnie nie oczekiwanym. Boże broń! 5. czarny - twoje życie obierze inny kierunek, co będzie dla ciebie bardzo korzystne i bardzo cię to ucieszy w końcu. 6. Klaudia 7. 666 - hahahahhaahhahahahaahhahahahahahahahahahha grubo. 8. morze - Jesteś bardzo spontaniczna /y i lubisz zadowalać ludzi. zadowalać ^^ hahahahaaha 9. tatuaż ! - i tak sie spełni. Odpowiedz Link Zgłoś
noicomipowiesz Re: teścik ;) 12.03.12, 16:09 1. Daniel . kocham ? nie! 2.czerwony - twoje życie jest pełne miłości. aha? 3.Próbujesz cieszyć się życiem na maxa a twoje życie uczuciowe wkrótce rozkwitnie - życie uczuciowe rozkwitnie.. doprawdy ? 4.Twój związek (uczuciowy) jest bardzo silny, będzie trwał długo i pozostawi wspaniałe wspomnienia na zawsze. - to fajnie. 5.Będziesz mieć przyjaciela, któremu można będzie całkowicie zaufać i zrobiłby dla ciebie wszystko, ale ty możesz sobie z tego nie zdawać sprawy.-to super 6.Wiktoria - Ta osoba jest twoim najlepszym przyjacielem. - hm. może przyjacielem to nie.. ale najlepszą kumpelą.. 7.20 - To jest ilość twoich bliskich przyjaciół w twoim życiu.- ta.. super 8.Morze: Jesteś bardzo spontaniczna /y i lubisz zadowalać ludzi. hehe 9. polecieć w kosmos(właśnie to teraz wymyśliłam ;d) Odpowiedz Link Zgłoś
aniaaaxd Re: teścik ;) 01.04.12, 16:31 1. Hubert. 2. zielony i czerwony ; p 3. A 4. Kwiecień 5. Czarny. 6. Karolina. 7. 5 8. morze. 9. ja i Hubert bedziemy parą. Odpowiedz Link Zgłoś
areska3 Re: teścik ;) 01.04.12, 16:37 1. Piotr 2. zielony 3. M 4. Listopad 5. Czarny 6. Zosia 7. 16 8. Morze 9. Spędzenie wakacji razem z przyjaciółkami i kuzynkami.... Odpowiedz Link Zgłoś
olcia456 Re: teścik ;) 01.04.12, 16:42 1.Paweł 2.żółty 3 A 4 maj 5 czarny 6 Zosia 7 6 8 morze 9 mieć iphona... Odpowiedz Link Zgłoś
lady_famous Re: teścik ;) 02.04.12, 11:32 1. Daniel 2. niebieski 3. A 4. maj 5. czarny 6. Patrycja 7. 9 8. morze 9. założyć rodzinę xD Odpowiedz Link Zgłoś
mercia96 Re: teścik ;) 10.04.12, 16:20 1. Napisz imię osoby płci przeciwnej. Marcin 2. Który kolor najbardziej lubisz: czerwony, czarny, niebieski, zielony czy żółty? niebieski 3. Pierwsza litera twojego imienia? M 4. Miesiąc urodzenia? styczeń 5. Który kolor bardziej lubisz czarny czy biały? czarny 6. Imię osoby tej samej płci. natalia 7. Ulubiony numer? 29 8. Wolisz jezioro czy morze? jezioro 9. Napisz życzenie (możliwe do spełnienia!). pojechać do am. płd Odpowiedz Link Zgłoś
mrucz Re: teścik ;) 04.04.13, 23:27 dominik czarny A grudzień czarny Magda 1 morze chciałabym mieć dobrą pracę Odpowiedz Link Zgłoś