Dodaj do ulubionych

teścik ;)

    • kotkaevita15 Re: teścik ;) 12.02.12, 19:31
      1. Bartek
      2. czerwony
      3.J
      4. Lipiec
      5.czarny
      6.Jula
      7.5 i 19
      8.morze
      9 Dostanę w końcu walentynkę!!!sercetongue_out
    • weekendgirl Re: teścik ;) 12.02.12, 19:34
      Już kiedyś to rozwiązywałam , fajne smile.
    • lollyana Re: teścik ;) 11.03.12, 01:58
      1. Grześ
      2. Czerwony
      3. D
      4. 7
      5. Czarny
      6. Klaudia
      7. 7
      8. Morze
      9. Nie mam życzeń
    • lenisis Re: teścik ;) 12.03.12, 15:46
      1. Łukasz - lol hahahhaha nie.

      2. czarny - jesteś konserwatywna /y i agresywna /y.

      3. D - masz w sobie dużo miłości, którą ofiarujesz bliskim i przyjaciołom. hhahahhahahahahaha nie.

      4. marzec - Rok minie ci bardzo dobrze i odkryjesz, że zakochasz się w kimś zupełnie nie oczekiwanym.
      Boże broń!

      5. czarny - twoje życie obierze inny kierunek, co będzie dla ciebie bardzo korzystne i bardzo cię to ucieszy
      w końcu.

      6. Klaudia

      7. 666 - hahahahhaahhahahahaahhahahahahahahahahahha grubo.

      8. morze - Jesteś bardzo spontaniczna /y i lubisz zadowalać ludzi.
      zadowalać ^^ hahahahaaha

      9. tatuaż ! - i tak sie spełni.
    • noicomipowiesz Re: teścik ;) 12.03.12, 16:09
      1. Daniel . kocham ? nie!
      2.czerwony - twoje życie jest pełne miłości. aha?
      3.Próbujesz cieszyć się życiem na maxa a twoje życie uczuciowe wkrótce rozkwitnie - życie uczuciowe rozkwitnie.. doprawdy ?
      4.Twój związek (uczuciowy) jest bardzo silny, będzie trwał długo i pozostawi wspaniałe wspomnienia na zawsze. - to fajnie.
      5.Będziesz mieć przyjaciela, któremu można będzie całkowicie zaufać i zrobiłby dla ciebie wszystko, ale ty możesz sobie z tego nie zdawać sprawy.-to super
      6.Wiktoria - Ta osoba jest twoim najlepszym przyjacielem. - hm. może przyjacielem to nie.. ale najlepszą kumpelą..
      7.20 - To jest ilość twoich bliskich przyjaciół w twoim życiu.- ta.. super
      8.Morze: Jesteś bardzo spontaniczna /y i lubisz zadowalać ludzi. hehe
      9. polecieć w kosmos(właśnie to teraz wymyśliłam ;d)
    • aniaaaxd Re: teścik ;) 01.04.12, 16:31
      1. Hubert.
      2. zielony i czerwony ; p
      3. A
      4. Kwiecień
      5. Czarny.
      6. Karolina.
      7. 5
      8. morze.
      9. ja i Hubert bedziemy parą.
    • areska3 Re: teścik ;) 01.04.12, 16:37
      1. Piotr
      2. zielony
      3. M
      4. Listopad
      5. Czarny
      6. Zosia
      7. 16
      8. Morzeserce
      9. Spędzenie wakacji razem z przyjaciółkami i kuzynkami....
    • olcia456 Re: teścik ;) 01.04.12, 16:42
      1.Paweł
      2.żółty
      3 A
      4 maj
      5 czarny
      6 Zosia
      7 6
      8 morze
      9 mieć iphona...
    • lady_famous Re: teścik ;) 02.04.12, 11:32
      1. Daniel
      2. niebieski
      3. A
      4. maj
      5. czarny
      6. Patrycja
      7. 9
      8. morze
      9. założyć rodzinę xD
      • mercia96 Re: teścik ;) 10.04.12, 16:20
        1. Napisz imię osoby płci przeciwnej.
        Marcin
        2. Który kolor najbardziej lubisz: czerwony, czarny, niebieski, zielony czy żółty?
        niebieski
        3. Pierwsza litera twojego imienia?
        M
        4. Miesiąc urodzenia?
        styczeń
        5. Który kolor bardziej lubisz czarny czy biały?
        czarny
        6. Imię osoby tej samej płci.
        natalia
        7. Ulubiony numer?
        29
        8. Wolisz jezioro czy morze?
        jezioro
        9. Napisz życzenie (możliwe do spełnienia!).
        pojechać do am. płd
    • mrucz Re: teścik ;) 04.04.13, 23:27
      dominik
      czarny
      A
      grudzień
      czarny
      Magda
      1
      morze
      chciałabym mieć dobrą pracę

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka