haha...tak wiem na orum już jest taki temat ale w moim chodzi o upełnie inny kolor pasemek...moje włosy mają kolor ciemnego blondu(mniej więcej coś takiego jak ta dziewczynka:
Tutaj!
a kolor pasemek miałby być taki:
Tu! (to drugie zdjęcie)
i teraz takie pytanie:czy to będzie pasować??bo chce ni takie mocne te pasemka takie jak mają takie typowe blachary itd. tylko takie eby te włosy miały różne odcienie blondu(bo ja mam dużo odcieni blondu ale takiego właśnie brak)...będę wdzięczna za odpowiedi i za nieusuwanie wątka...