Dodaj do ulubionych

Kto ma kotka w domu?

01.10.11, 11:13
Bo ja mam, ha ha
Obserwuj wątek
    • klaudiau11 ; d 01.10.11, 11:24
      nie mam w domu, ale na podwórku .
      • alcia358 moje zoo ;p 27.03.12, 18:38
        ja mam kota,papugę i żółwia w domu-kot nie atakuje papugi,tylko się lubi do niej przytulićshock,a na dworze dwa psy
    • diamond_girl12 Ojej, naprawdę ?! ;O 01.10.11, 11:37
      Kosz . uncertain
      • wikipopek Re: Ojej, naprawdę ?! ;O 05.11.11, 08:34
        ja mam maćka macieja to jeden kot
    • demetria_ Re: Kto ma kotka w domu? 01.10.11, 11:51
      ja!nawet dwa big_grin
    • stranger17 Re: Kto ma kotka w domu? 01.10.11, 12:09
      pfff.. ja mam 5 kotów, a w czerwcu miałam 7 ;ppp
      • patek. Re: Kto ma kotka w domu? 28.03.12, 13:12
        ha ja mam 2 psy kota i tchórzofretkę . big_grin
    • kiwi Re: Kto ma kotka w domu? 01.10.11, 12:17
      niestety, ale nie. ale jak mój pies zdechnie i się wyprowadzę z domu to sobie kupię/wezmę ze schroniska c;
    • bbika Ja ! 01.10.11, 12:35
    • danka_96 Re: Kto ma kotka w domu? 01.10.11, 12:37
      A ja nie mam w ogóle kotów, ani w domu ani na dworze... Jedyny kot, którego mam to w głowie xD
    • by_moonlight Łaaaaał. o.o 01.10.11, 23:29
      Nie mam..
    • koralina94 Re: Kto ma kotka w domu? 01.10.11, 23:38
      Cieszę się Twoim szczęściem. Nie mam.
    • muffina Re: Kto ma kotka w domu? 29.10.11, 14:18
      ja mam dwa kotki :3
    • yellowgreenblue Re: Kto ma kotka w domu? 04.11.11, 18:42
      Nie mam i jest mi z tego powodu bardzo przykro gdyż kocham koty serceserceserce
      • malenka77 Re: Kto ma kotka w domu? 04.11.11, 18:44
        Nie mam :C
      • milusia22 Re: Kto ma kotka w domu? 04.11.11, 18:45
        ja pier....
        mam 5 kotów i 3 psy i się nie chwalę >.<
    • blondi559 Re: Kto ma kotka w domu? 04.11.11, 18:50
      cudiselenagomez napisał(a):

      > Bo ja mam, ha ha
      Ha ! Ja też mam ! kwiat
    • ania1234 Re: Kto ma kotka w domu? 04.11.11, 19:08
      Ja mam i to aż 3smile
    • karlinka98 Re: ja mam w głowie :D 04.11.11, 21:13
      {...::::serce::::...}
    • nessy96 ja mam nawet dwa 04.11.11, 21:19
      • you_ . 04.11.11, 21:57
        ja też mam kotke : D
      • plotkaragirl Re: ja mam nawet dwa 04.11.11, 22:25
        Nie mamsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsad A BAAAAARDZO bym chciała. Kocham kotki serceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserce
    • miley138 Re: Kto ma kotka w domu? 04.11.11, 22:37
      Mam smile

      Tygrys się zwie wink
      • damonlove damonlove 04.11.11, 23:42
        wegielek i bonifaca;D
    • lena620 ja tez mammm 05.11.11, 09:09
      tez mam, i ma na imie tiger haha slodziutki jesst
    • monik4 Re: Kto ma kotka w domu? 05.11.11, 10:18
      nie mam
      • dabrowskaka Re: Kto ma kotka w domu? 06.11.11, 20:24
        Ja mam dwie kotki (mamusię i córusię) i bardzo sobie chwalę. W marcu były jeszcze 4 małe, ale wszystkie poszły do dobrych ludzi.
        • kociczek Re: Kto ma kotka w domu? 06.11.11, 21:14
          Małe kotki są fajne, najlepiej żeby wcale nie rosłysmile
    • mweezy . 05.11.11, 19:56
      Nie, choć chciałabym. Chyba.
    • mysiuniaxpp Re: Kto ma kotka w domu? 09.11.11, 18:22
      jezu , ale pytania . o,O
      nie mam i nie chce mieć . nie lubię kotów. -,-
    • jungle kocisko 10.11.11, 20:11
      pewnie, że mam (:
    • mausercap Re: Kto ma kotka w domu? 11.03.12, 18:50
      Owszem, mam kocicę.
      • noicomipowiesz Re: Kto ma kotka w domu? 12.03.12, 19:19
        nie mam. mam psa.
    • olcissia_1998 Re: Kto ma kotka w domu? 13.03.12, 17:22
      Mrukolita z krainy Mrukołaków, innymi słowy : Mruczek.
    • muffina Re: Kto ma kotka w domu? 13.03.12, 18:26
      ja mam dwa :3

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka