cudiselenagomez 01.10.11, 11:13 Bo ja mam, ha ha Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
alcia358 moje zoo ;p 27.03.12, 18:38 ja mam kota,papugę i żółwia w domu-kot nie atakuje papugi,tylko się lubi do niej przytulić,a na dworze dwa psy Odpowiedz Link Zgłoś
wikipopek Re: Ojej, naprawdę ?! ;O 05.11.11, 08:34 ja mam maćka macieja to jeden kot Odpowiedz Link Zgłoś
stranger17 Re: Kto ma kotka w domu? 01.10.11, 12:09 pfff.. ja mam 5 kotów, a w czerwcu miałam 7 ;ppp Odpowiedz Link Zgłoś
patek. Re: Kto ma kotka w domu? 28.03.12, 13:12 ha ja mam 2 psy kota i tchórzofretkę . Odpowiedz Link Zgłoś
kiwi Re: Kto ma kotka w domu? 01.10.11, 12:17 niestety, ale nie. ale jak mój pies zdechnie i się wyprowadzę z domu to sobie kupię/wezmę ze schroniska c; Odpowiedz Link Zgłoś
danka_96 Re: Kto ma kotka w domu? 01.10.11, 12:37 A ja nie mam w ogóle kotów, ani w domu ani na dworze... Jedyny kot, którego mam to w głowie xD Odpowiedz Link Zgłoś
koralina94 Re: Kto ma kotka w domu? 01.10.11, 23:38 Cieszę się Twoim szczęściem. Nie mam. Odpowiedz Link Zgłoś
yellowgreenblue Re: Kto ma kotka w domu? 04.11.11, 18:42 Nie mam i jest mi z tego powodu bardzo przykro gdyż kocham koty Odpowiedz Link Zgłoś
milusia22 Re: Kto ma kotka w domu? 04.11.11, 18:45 ja pier.... mam 5 kotów i 3 psy i się nie chwalę >.< Odpowiedz Link Zgłoś
blondi559 Re: Kto ma kotka w domu? 04.11.11, 18:50 cudiselenagomez napisał(a): > Bo ja mam, ha ha Ha ! Ja też mam ! Odpowiedz Link Zgłoś
plotkaragirl Re: ja mam nawet dwa 04.11.11, 22:25 Nie mam A BAAAAARDZO bym chciała. Kocham kotki Odpowiedz Link Zgłoś
lena620 ja tez mammm 05.11.11, 09:09 tez mam, i ma na imie tiger haha slodziutki jesst Odpowiedz Link Zgłoś
dabrowskaka Re: Kto ma kotka w domu? 06.11.11, 20:24 Ja mam dwie kotki (mamusię i córusię) i bardzo sobie chwalę. W marcu były jeszcze 4 małe, ale wszystkie poszły do dobrych ludzi. Odpowiedz Link Zgłoś
kociczek Re: Kto ma kotka w domu? 06.11.11, 21:14 Małe kotki są fajne, najlepiej żeby wcale nie rosły Odpowiedz Link Zgłoś
mysiuniaxpp Re: Kto ma kotka w domu? 09.11.11, 18:22 jezu , ale pytania . o,O nie mam i nie chce mieć . nie lubię kotów. -,- Odpowiedz Link Zgłoś
olcissia_1998 Re: Kto ma kotka w domu? 13.03.12, 17:22 Mrukolita z krainy Mrukołaków, innymi słowy : Mruczek. Odpowiedz Link Zgłoś