kasil2402 Re: Jak się zmobilizować do nauki? 22.10.11, 21:54 Hmm .. Szczerze mówiąc mnie motywuje moja przyjaciółka, która gdy przyszła do 1 gim ze średniej 5,08 spadła na 3, 88 .. Postanowiłam, że ja się nie dam i zaczęłam czytać moje podręczniki .. Oprócz tego motywuje mnie moja rodzina, w której niestety jest dużo nauczycieli, w tym dyrektorka mojego gim, moja mama -.- W każdym razie uświadomiłam sobie, że jeśli nie zacznę się uczyć w przyszłości będę nikim Odpowiedz Link Zgłoś
wercia14 Re: Jak się zmobilizować do nauki? 23.10.11, 12:35 Ja mam taki układ z rodzicami, że jak w ciągu tygodnia nie dostanę żadnej jedynki, to dostaję więcej kieszonkowego, ale jak jest chociaż jedna to obcinają mi przez pół kieszonkowe. A jak dostanę pasek, to będę miała nową garderobę, jak na razie nie zeszłam z ocenami poniżej 3 , więc to chyba działa Odpowiedz Link Zgłoś
twilightowa2226 Tutaj! 23.10.11, 13:13 Zmobilizuj się tak, że wybierz sobie juz jakieś fajne liceum, do którego będziesz chodziła. Ja sobie wybrałam gimnazjum i teraz mam większą ochotę, żeby się uczyć. Spróbuj, bo to naprawdę pomaga Odpowiedz Link Zgłoś
bubblepop Re: Jak się zmobilizować do nauki? 24.10.11, 15:45 Od zawsze tak mam, że dostaję najlepsze oceny w klasie. Gdy dostanę jakąś gorszą jest ogólnoklasowa żałoba, więc się uczę Odpowiedz Link Zgłoś
aleksandra25 Re: Jak się zmobilizować do nauki? 05.11.11, 14:22 wejdz na mojego bloga i poszukaj notki ,,jak sie skutecznie uczyc" Odpowiedz Link Zgłoś