sylwek11 13.10.11, 19:17 i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2011/10/6247aedb8af29f852d3a4c2c4b9a5374.jpg?1318513556 wie ktoś o co w tym chodzi ? ; DD Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
estrellaa Re: KWEJK . 13.10.11, 19:59 ja zauważyłam tylko, że jest 2 razy 'the' xd Odpowiedz Link Zgłoś
saori Re: KWEJK . 13.10.11, 20:07 pomyłka to jest, ale w pytaniu, bo dwa razy the się pojawia. Odpowiedz Link Zgłoś
sylwek11 Re: KWEJK . 14.10.11, 13:46 hhah , dzięki ; D nie wiem jak ja mogłam tego nie zauważyć . xd Odpowiedz Link Zgłoś
chocolatex Re: KWEJK . 18.10.11, 10:04 Hehe też na początku nie wiedziałam o co chodzi. Odpowiedz Link Zgłoś