13.10.11, 19:17
i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2011/10/6247aedb8af29f852d3a4c2c4b9a5374.jpg?1318513556
wie ktoś o co w tym chodzi ? ; DD
Obserwuj wątek
    • estrellaa Re: KWEJK . 13.10.11, 19:59
      ja zauważyłam tylko, że jest 2 razy 'the' xd
      • diabetic yy ... 13.10.11, 20:04
        Nie w tej kolejności paleta barw ? big_grin Hahahah smile
    • saori Re: KWEJK . 13.10.11, 20:07
      pomyłka to jest, ale w pytaniu, bo dwa razy the się pojawia.
      • sylwek11 Re: KWEJK . 14.10.11, 13:46
        hhah , dzięki ; D nie wiem jak ja mogłam tego nie zauważyć . xd
    • trufla Re: KWEJK . 14.10.11, 14:20
      Są dwa 'the' w tytule...
      • olusia... Re: KWEJK . 15.10.11, 23:03
        Też się zastanawiałambig_grin
    • chocolatex Re: KWEJK . 18.10.11, 10:04
      Hehe też na początku nie wiedziałam o co chodzi. smile
    • klaudia_25 . 22.10.11, 21:34
      Jest dwa razy "the" w pytaniu.
    • phraine Re: KWEJK . 25.10.11, 20:02
      jest dwa razy 'the' c:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka