Jestem w III klasie gimnazjum. Nie wiem na jakie rozszerzenia chciałabym pójść do LO ( to pewne, że tam pójdę

) Nie jestem ani wybitna humanistką, ani zaistym umysłem ścisłym.Nienawidzę polskiego i nie ciepie chemii Z majcy jakoś daję radę, kocham biologie itp. W sumie sama nie wiem co sama zrobić.
Mam do wyboru takie profile
I
J. Polski
Historia
II
J. polski
WOS
Historia
III
Matematyka
Fizyka lub informatyka
IV
J.polski
Matematyka lub geografia
V
Matematyka
Geografia
VI
Biologia lub matematyka
Chemia
+ Do każdego profilu rozszerzony jest język obcy.
Takie profile obowiązują u mnie w mieście we wszystkich ogólniakach. Kurczaki pieczone....
Doradzie mi

A i jeszcze jedno. Nie wiem jaką szkołę wybrać. Czy zostać w tej samej przy gimie czy iść do nowej

? Wszyscy chcą, żebym została w starej, ale ja nie za bardzo....
Jestem w kropce.