shirayuki Re: Jaki masz telefon komórkowy? 16.05.12, 12:49 1.Sony Ericsson Xperia X8 2. Nie korzystam. Odpowiedz Link Zgłoś
mileyoxox nokia lumia 710 :D 16.05.12, 13:51 nokia lumia 710 i tak korzystam z neta w telefonie Odpowiedz Link Zgłoś
milena0109 Re: Jaki masz telefon komórkowy? 16.05.12, 14:43 1.Samsung Avilla 2.Czasami Odpowiedz Link Zgłoś
selenagomez1233 Re: Jaki masz telefon komórkowy? 16.05.12, 14:43 1.Samsung Galaxy Min 2.Niewww.kotek.pl/i/emoticons/big_grin.gif Odpowiedz Link Zgłoś
szalona13 Re: Jaki masz telefon komórkowy? 16.05.12, 14:50 1. Samsung S7330 2. dawniej korzystałam często, ale teraz też czasem wchodzę Odpowiedz Link Zgłoś
paula52 Alcatel 16.05.12, 14:55 Ja mam Alcatel OT 813F . I owszem prawie codziennie korzystam z internetu , z Wi-Fi Odpowiedz Link Zgłoś
natala_nati Jaki masz telefon komórkowy? 16.05.12, 15:58 Cześć Ja mam IPhona (tego starszego) Internetu używam tylko w domu albo w szkole bo nie mam wykupionego wszędzie Odpowiedz Link Zgłoś
justysiaczka21 Re: Jaki masz telefon komórkowy? 16.05.12, 16:17 dotykowy czasami mi się nie chce włączyć internet ale tak to korzystam Odpowiedz Link Zgłoś
wilkolak Re: Jaki masz telefon komórkowy? 16.05.12, 16:40 1 iphone 4s oczywiście całe dnie w szkole siedzę w necie Odpowiedz Link Zgłoś
kotkaevita15 Re: Jaki masz telefon komórkowy? 16.05.12, 17:51 1. Nokia E52 2. nie Odpowiedz Link Zgłoś
sw33t_girl Re: Jaki masz telefon komórkowy? 16.05.12, 18:15 1. Sony Ericsson neo V <br /> 2.Tak Odpowiedz Link Zgłoś
nickaa Re: Jaki masz telefon komórkowy? 16.05.12, 18:28 nokia X3-02 moje cudo ;d;d mam neta w telefonie ;p Odpowiedz Link Zgłoś
synthia. Re: Jaki masz telefon komórkowy? 16.05.12, 18:40 1.Fioletowy Blackberry 2.Taak Odpowiedz Link Zgłoś
farnousek ja mam.. 16.05.12, 19:33 ja mam Iphona4s tak korzystam z internetu w telefonie Odpowiedz Link Zgłoś
naivegirl Re: Jaki masz telefon komórkowy? 16.05.12, 19:50 1. blackberry. 2. tak. Odpowiedz Link Zgłoś
riki1246 Re: Jaki masz telefon komórkowy? 16.05.12, 20:48 1. Samsung Corby. -,- 2. Nie. Odpowiedz Link Zgłoś
majullo Re: Jaki masz telefon komórkowy? 16.05.12, 20:49 1.samsung wave588 2.nie Odpowiedz Link Zgłoś
beemazzy Re: Jaki masz telefon komórkowy? 16.05.12, 21:11 1. htc wildfire s. 2. nie. Odpowiedz Link Zgłoś
milusia22 Re: Jaki masz telefon komórkowy? 17.05.12, 11:15 1. Samsung Wave 533 2. Tak, zawsze Odpowiedz Link Zgłoś
ivilly Re: Jaki masz telefon komórkowy? 17.05.12, 14:18 Sony Ericsson Xperia Play Tak Odpowiedz Link Zgłoś
guska981 Re: Jaki masz telefon komórkowy? 17.05.12, 16:42 Mam htc Desire i niemal codziennie korzystam z wi-fi w telefonie. Odpowiedz Link Zgłoś
miley180 Re: Jaki masz telefon komórkowy? 17.05.12, 19:23 1. Samsung Avila 2. Czasami Odpowiedz Link Zgłoś
missrainbow Re: Jaki masz telefon komórkowy? 17.05.12, 20:03 1. Nokia X2-00 2. Bardzo czesto Odpowiedz Link Zgłoś
jogobellka Re: Jaki masz telefon komórkowy? 18.05.12, 14:09 1. Sony Ericsson Xperia Neo V 2. Nie bo mam dostęp do neta w domu. Odpowiedz Link Zgłoś