Dodaj do ulubionych

Jaki masz telefon komórkowy?

    • shirayuki Re: Jaki masz telefon komórkowy? 16.05.12, 12:49
      1.Sony Ericsson Xperia X8
      2. Nie korzystam.
    • mileyoxox nokia lumia 710 :D 16.05.12, 13:51
      nokia lumia 710 i tak korzystam z neta w telefonie smile
    • milena0109 Re: Jaki masz telefon komórkowy? 16.05.12, 14:43
      1.Samsung Avilla
      2.Czasami
    • selenagomez1233 Re: Jaki masz telefon komórkowy? 16.05.12, 14:43
      1.Samsung Galaxy Min wink
      2.Niewww.kotek.pl/i/emoticons/big_grin.gif
    • szalona13 Re: Jaki masz telefon komórkowy? 16.05.12, 14:50
      1. Samsung S7330
      2. dawniej korzystałam często, ale teraz też czasem wchodzę smile
    • paula52 Alcatel 16.05.12, 14:55
      Ja mam Alcatel OT 813F . I owszem prawie codziennie korzystam z internetu , z Wi-Fi smile
    • natala_nati Jaki masz telefon komórkowy? 16.05.12, 15:58
      Cześć wink
      Ja mam IPhona (tego starszego) big_grin
      Internetu używam tylko w domu albo w szkole bo nie mam wykupionego wszędzie tongue_out
    • justysiaczka21 Re: Jaki masz telefon komórkowy? 16.05.12, 16:17
      dotykowy
      czasami mi się nie chce włączyć internet ale tak to korzystam
    • wilkolak Re: Jaki masz telefon komórkowy? 16.05.12, 16:40
      1 iphone 4s
      oczywiście całe dnie w szkole siedzę w necie
    • kotkaevita15 Re: Jaki masz telefon komórkowy? 16.05.12, 17:51
      1. Nokia E52
      2. nie
      • sw33t_girl Re: Jaki masz telefon komórkowy? 16.05.12, 18:15
        1. Sony Ericsson neo V kiss<br />
        2.Tak
    • nickaa Re: Jaki masz telefon komórkowy? 16.05.12, 18:28
      nokia X3-02 moje cudo ;d;d mam neta w telefonie ;p
    • synthia. Re: Jaki masz telefon komórkowy? 16.05.12, 18:40
      1.Fioletowy Blackberry
      2.Taak wink
    • farnousek ja mam.. 16.05.12, 19:33
      ja mam Iphona4s tak korzystam z internetu w telefonie
    • naivegirl Re: Jaki masz telefon komórkowy? 16.05.12, 19:50
      1. blackberry.
      2. tak.
    • riki1246 Re: Jaki masz telefon komórkowy? 16.05.12, 20:48
      1. Samsung Corby. -,-
      2. Nie.
    • majullo Re: Jaki masz telefon komórkowy? 16.05.12, 20:49
      1.samsung wave588
      2.nie
    • beemazzy Re: Jaki masz telefon komórkowy? 16.05.12, 21:11
      1. htc wildfire s.
      2. nie.
    • polskalady tuuuu 16.05.12, 21:47
      1 samsung galaxy s 3
      2 takkk
    • milusia22 Re: Jaki masz telefon komórkowy? 17.05.12, 11:15
      1. Samsung Wave 533
      2. Tak, zawsze
    • ivilly Re: Jaki masz telefon komórkowy? 17.05.12, 14:18
      Sony Ericsson Xperia Play
      Tak
    • guska981 Re: Jaki masz telefon komórkowy? 17.05.12, 16:42
      Mam htc Desire i niemal codziennie korzystam z wi-fi w telefonie.
    • miley180 Re: Jaki masz telefon komórkowy? 17.05.12, 19:23
      1. Samsung Avila
      2. Czasami smile
    • missrainbow Re: Jaki masz telefon komórkowy? 17.05.12, 20:03
      1. Nokia X2-00
      2. Bardzo czesto
    • allys Re: Jaki masz telefon komórkowy? 18.05.12, 11:02
    • jogobellka Re: Jaki masz telefon komórkowy? 18.05.12, 14:09
      1. Sony Ericsson Xperia Neo V
      2. Nie bo mam dostęp do neta w domu. smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka