Dodaj do ulubionych

Nazwa "Paramore"

18.04.09, 13:20
Hej! Mam takie nietypowe pytanie. Otóż, czy mógłby mi ktoś powiedziec, jak
poprawnie wymawia się nazwę zespołu "PARAMORE"? odpiszcie tu albo na gg. Mój
nr: 243176 To dla mnie bardzo ważne!kiss
Obserwuj wątek
    • Gość: Monika Re: Nazwa "Paramore" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.09, 13:55
      spytaj sie nauczycielki z angielskiego.. wink
      ja czasem gada po prostu "paramore" chociaż wiem, ze to niepoprawnie wink
      PARAMÓÓR też słyszałam
      albo PAROMOR... xd
    • Gość: 12345 Re: Nazwa "Paramore" IP: *.adsl.inetia.pl 18.04.09, 17:23
      paramor;]
    • natalka_xd Re: Nazwa "Paramore" 20.04.09, 21:22
      Wymawia się Paramor wink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka