iwusiaaa 18.04.09, 13:20 Hej! Mam takie nietypowe pytanie. Otóż, czy mógłby mi ktoś powiedziec, jak poprawnie wymawia się nazwę zespołu "PARAMORE"? odpiszcie tu albo na gg. Mój nr: 243176 To dla mnie bardzo ważne! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Monika Re: Nazwa "Paramore" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.09, 13:55 spytaj sie nauczycielki z angielskiego.. ja czasem gada po prostu "paramore" chociaż wiem, ze to niepoprawnie PARAMÓÓR też słyszałam albo PAROMOR... xd Odpowiedz Link Zgłoś