Gość: pani Kaulitz IP: 94.40.93.* 29.04.09, 17:37 co wy na to żeby na kotku był czat? naprzykład tylko dla fanów th... tylko dla fanów miley.. albo dla wszystkich? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
demi92 Re: czat 29.04.09, 18:01 jestem za xD ale znając życie skończy się na pomyśle... Odpowiedz Link Zgłoś
pani_kaulitz Re: czat 30.04.09, 16:57 nicola_16 napisał(a): > no to trzeba prosić kotka tak!!! prosimy!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sweet_nice_girl Re: czat IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.09, 17:16 faaajnie by było ;D Odpowiedz Link Zgłoś
lovee.miley Re: czat 27.05.09, 17:21 nie wiem czy kotek to zrobi bo juz mnostwoo rzeczy miał zrobic... Odpowiedz Link Zgłoś