IP: 94.40.93.* 29.04.09, 17:37
kissco wy na to żeby na kotku był czat? naprzykład tylko dla fanów th... tylko dla fanów
miley.. albo dla wszystkich?kiss
Obserwuj wątek
    • miley12 Re: czat 29.04.09, 17:53
      myslę że to dobry pomysł, popieram wink
    • pink_rulez Re: czat 29.04.09, 17:56
      No, super by było! Popieramsmile
    • demi92 Re: czat 29.04.09, 18:01
      jestem za xD ale znając życie skończy się na pomyśle...uncertain
    • nicola_16 Re: czat 29.04.09, 18:17
      no to trzeba prosić kotka smirk
      • pani_kaulitz Re: czat 30.04.09, 16:57
        nicola_16 napisał(a):

        > no to trzeba prosić kotka smirk




        tak!!! prosimy!!!kisssmirk
        • Gość: sweet_nice_girl Re: czat IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.09, 17:16
          faaajnie by było ;Dbig_grinsmiletongue_out
          • lovee.miley Re: czat 27.05.09, 17:21
            nie wiem czy kotek to zrobi bo juz mnostwoo rzeczy miał zrobic...crying

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka