12.08.05, 11:19
do ,magot> OD kilku miesięcy dysponujemy nowym preparatem o nazwie
Regenor który skutecznie i całkowicie leczy Candidiozę. Wczoraj w Przychodni
KOMED był wykład na ten temat. Mamy swoje doświadczenia oraz kilkuletnie
doświadczenia z Węgier. Czy można się zarazić Candidą ? Wlaściwie nie bo
przecież każdy z nas ma w przewodzie pokarmowym 2-3% Candidy. Uaktywnia się
gdy spada odporność, antybiotyki i leki zniszczą prawidłową florę bakeryjną,
nadmiar słodyczy, białej mąki itp stworzy doskonałą pożywkę. Abyuniknąć
infekcji trzeba dbać o odporność i właściwie się odżywiać. heja
Obserwuj wątek
    • monikx2 Re: candida 12.08.05, 11:55
      Bardzo prosze o dopisywanie sie do swojego watku,pod tym samym tytulem,ktory
      zalozylas kilka dni temu.Tytul ten sam i tresc podobna a wiec nie trzeba
      zakladac nowego watku.Pozdrawiam.
    • homeopatkaqq Re: candida 17.08.05, 01:28
      kk

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka