Gość: Marek
IP: 80.54.250.*
08.11.05, 13:53
Jak to ma być dobrze w służbie zdrowia, jak chcąc usunąć narośl na głowie,
trzeba iść po skierowanie od lekarza rodzinnego do chirurga tam się
rejestrujesz i czekasz ok. 2 tygodnie, chirurg to usuwa,
a po zmianę opatrunków trzeba się znowu udać do lekarza rodzinnego aby ten
wypisał skierowanie na zmianę opatrunku.
W takim systemie nic dziwnego że służba zdrowia, stoi tak jak widać. Niestety.