herostrates1
01.07.07, 01:11
ma w tym interes bo sprzedaje leki, ale praca lekarza jest tak tania ,ze mozna mu dolozyc. Stawka
minimalna 100 zl na godzine i zaraz beda karty chipowe, sekretarki medyczne etc. PROPONUJE
WPISYWAC NA WSZYSTKICH RECEPTACH PESEL JERREGO K.
Moze ktos zna PESEL Jerrego K. ? W transparentnym Panstwie Prawa powinien byc dostepny w sieci.