Dodaj do ulubionych

Slawex i program Zyskaj zdrowie

15.04.09, 22:40
mam pytanie, czy ktos prowadzacy apteke jest w programie zyskaj
zdrowie..warto? czy sa jakies haczyki? zwiekszyly sie obroty?
czy moze jest lepszy program lojalnosciowy? a moze lepiej wymyslic cos samemu?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka