ivone7 15.04.09, 22:40 mam pytanie, czy ktos prowadzacy apteke jest w programie zyskaj zdrowie..warto? czy sa jakies haczyki? zwiekszyly sie obroty? czy moze jest lepszy program lojalnosciowy? a moze lepiej wymyslic cos samemu? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj