Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Arek Gołaś!!!!

    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.05, 06:54
    Drogi Arku. Uwielbiam męską siatkówkę tyle razy oglądałam Cię w telewizji i
    byłam tobą zachwycona.A dzisiaj o 14.00 jest Twój pogrzeb:-( Nigdy nie
    przypuszczałam, że tak to się skończy. Byłeś taki młodym, zdolnym,
    inteligentnym, przystojnym męszczyzną. Nie mogę sobie wyobraźić co czuje
    Twoja świeżo poślubiona żona jest mi jej strasznie żal. Kończę, bo łzy mi nie
    pozwalają więcej pisać. Chciałam tylko powiedzieć Ci ŻEGNAJ MISTRZU SIATKÓWKI
    NIGDY CIĘ NIE ZAPOMNIMY!!!
    Obserwuj wątek
      • Gość: Marek Re: Arek Gołaś!!!! IP: 149.226.255.* 22.09.05, 07:52
        O Panie
        mam nadzieje ze poznales sie ja JEGO talencie
        i w czasie meczow bedziesz go zawsze w podstawowym
        skladzie wystawial, posrod innych wielkich.

        Pokoj Twej duszy ARKU.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka