Gość: Kika
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
22.09.05, 06:54
Drogi Arku. Uwielbiam męską siatkówkę tyle razy oglądałam Cię w telewizji i
byłam tobą zachwycona.A dzisiaj o 14.00 jest Twój pogrzeb:-( Nigdy nie
przypuszczałam, że tak to się skończy. Byłeś taki młodym, zdolnym,
inteligentnym, przystojnym męszczyzną. Nie mogę sobie wyobraźić co czuje
Twoja świeżo poślubiona żona jest mi jej strasznie żal. Kończę, bo łzy mi nie
pozwalają więcej pisać. Chciałam tylko powiedzieć Ci ŻEGNAJ MISTRZU SIATKÓWKI
NIGDY CIĘ NIE ZAPOMNIMY!!!