Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    DERBY WYGRAŁ SĘDZIA (dla legii)

    08.10.02, 15:14
    Karny nie wiadomo za co, a to on ustawił mecz.
    Murawa była śliska - co chwila ktoś się przewracał. Nie było tu nic z
    umyślności. Majewskiemu za udawanie faulu w polu karnym należała się żółta
    kartka!!!
    Zieliński zachowuje się jak jego fani z żylety. Mało co nie pobił juniorka. I
    to się nazywa reprezentant. Mnie z pewnością on nie reprezentuje. Ale niech
    będzie w kadrze przedstawiciel agresywnych idiotów, wszak mamy ich w Polsce
    wielu. Oczywiście czerwona kartka dla Zielińskiego nie podlega dyskusji.
    Pięknie ułożony mecz. Brawa sędzia Słupik! Legia była dużo lepsza i pomoc
    sędziego była zbędna, więc po co ta szopka?
    Okrzyki półgłowków z żylety:"Je*ać PZPN". Ci ludzie(?) są ślepi.

    pzdr
    Obserwuj wątek
      • Gość: Porter Re: DERBY WYGRAŁ SĘDZIA (dla legii) IP: *.polbox.pl / *.orion.pl 08.10.02, 15:46
        znawca napisał:

        > Karny nie wiadomo za co, a to on ustawił mecz.
        > Murawa była śliska - co chwila ktoś się przewracał. Nie było tu nic z
        > umyślności.

        Bardzo mi przykro, ale nie moge sie z Toba zgodzic. Szymanek wybil pilke spod
        nog Szali reka - i to jest fakt. Nie byla to reka nastrzelona, wykonywal nia
        ruch w strone pilki, przeszkadzal reka w rozegraniu akcji - a za to jest
        karny.
        Wczesniej sedzia nie zauwazyl ewidentnego faulu Scherfchena na Kucharskim, tak,
        ze powinien to byc drugi karny dla Legii w tym meczu.

        > Majewskiemu za udawanie faulu w polu karnym należała się żółta
        > kartka!!!

        I znowu, niestety, nie moge sie z Toba zgodzic: Majewski puscil pilke obok
        Gubca, ten nie zdazyl jej odbic i trafil rekami w lewa noge Majewskiego.
        Rowniez powinien byc rzut karny, ale poniewaz pilka wylatywala poza boisko, a
        Majewski nie mial szans jej opanowac, sedzia puscil gre.

        > Zieliński zachowuje się jak jego fani z żylety. Mało co nie pobił juniorka.

        Wiesz, rzecz w tym, ze wlasnie o malo co. Polonista kopnal go bez pilki, a
        Zielinski ograniczyl sie do machniecia reka w jego strone... Gdyby to byl
        Glowacki, to zawodnik Polonii w nastepnej akcji mialby urwana noge, albo
        dostalby z lokcia tak, ze mialby co wnukom pokazywac... (prosze mnie zle nie
        rozumiec, ja nie widze w tym nic zlego, Polonista zasluzyl na to w pelni).


        > I to się nazywa reprezentant. Mnie z pewnością on nie reprezentuje.

        Proponiuje, zebys zwrocil sie w tejj sprawie do Zielinskiego. To nim wstrzasnie.

        > Ale niech
        > będzie w kadrze przedstawiciel agresywnych idiotów, wszak mamy ich w Polsce
        > wielu. Oczywiście czerwona kartka dla Zielińskiego nie podlega dyskusji.

        Dlaczego? Zielinski nie uderzyl, nie odepchnal, machnal reka nad glowa
        Polonisty. Za co tu czerwona kartka?

        > Pięknie ułożony mecz. Brawa sędzia Słupik! Legia była dużo lepsza i pomoc
        > sędziego była zbędna, więc po co ta szopka?

        Pomoc sedziego dla Legii w tym meczu nie istniala: wskazujesz dwa momenty i
        mowisz, ze ustawily mecz. Pierwszy z tych momentow to ewidentny karny, za
        zagranie reka w polu karnym. Drugi to zolta a nie czerwona kartka dla
        Zielinskiego, w momencie, gdy mecz byl juz rozstrzygniety. Gdzie tu ustawiony
        mecz?

        > Okrzyki półgłowków z żylety:"Je*ać PZPN". Ci ludzie(?) są ślepi.

        A Ty?
        • znawca Re: DERBY WYGRAŁ SĘDZIA (dla legii) 08.10.02, 15:58
          Gość portalu: Porter napisał(a):

          > Bardzo mi przykro, ale nie moge sie z Toba zgodzic. Szymanek wybil pilke spod
          > nog Szali reka - i to jest fakt. Nie byla to reka nastrzelona, wykonywal nia
          > ruch w strone pilki, przeszkadzal reka w rozegraniu akcji - a za to jest
          > karny.

          On się wywracał! To naturalny odruch, że wysuwa się rękę, a nie pada na twarz.

          > Wczesniej sedzia nie zauwazyl ewidentnego faulu Scherfchena na Kucharskim,
          tak,
          >

          Tu masz rację, ale po co o tym wspominasz? Psujesz mi koncepcję.



          > > Zieliński zachowuje się jak jego fani z żylety. Mało co nie pobił juniorka
          > .
          >
          > Wiesz, rzecz w tym, ze wlasnie o malo co. Polonista kopnal go bez pilki, a
          > Zielinski ograniczyl sie do machniecia reka w jego strone...

          On go uderzył. było to widać w powtórce na Canal+ . Napisałem, że prawie pobił,
          bo uderzył tylko raz.

          > Gdyby to byl
          > Glowacki, to zawodnik Polonii w nastepnej akcji mialby urwana noge, albo
          > dostalby z lokcia tak, ze mialby co wnukom pokazywac... (prosze mnie zle nie
          > rozumiec, ja nie widze w tym nic zlego, Polonista zasluzyl na to w pelni).

          Taa.. Zasłużył, bo się nie bronił.


          >
          > > Ale niech
          > > będzie w kadrze przedstawiciel agresywnych idiotów, wszak mamy ich w Polsc
          > e
          > > wielu. Oczywiście czerwona kartka dla Zielińskiego nie podlega dyskusji.
          >
          > Dlaczego? Zielinski nie uderzyl, nie odepchnal, machnal reka nad glowa
          > Polonisty. Za co tu czerwona kartka?

          Muchę odganiał? Raczej pacnął tę, co siedziała na czole rywala.

          >
          > > Pięknie ułożony mecz. Brawa sędzia Słupik! Legia była dużo lepsza i pomoc
          >
          > > Okrzyki półgłowków z żylety:"Je*ać PZPN". Ci ludzie(?) są ślepi.
          >
          > A Ty?

          A ja nie. Mam skłonności do przesady, ale tłumaczy mnie traumatyczne przeżycie.
          Polonia grała fatalnie - najgorzej w derbach od paru lat.

          pzdr
          • Gość: Porter Re: DERBY WYGRAŁ SĘDZIA (dla legii) IP: *.polbox.pl / *.orion.pl 08.10.02, 16:42
            znawca napisał:

            > Gość portalu: Porter napisał(a):
            >
            > > Bardzo mi przykro, ale nie moge sie z Toba zgodzic. Szymanek wybil pilke s
            > pod
            > > nog Szali reka - i to jest fakt. Nie byla to reka nastrzelona, wykonywal n
            > ia
            > > ruch w strone pilki, przeszkadzal reka w rozegraniu akcji - a za to jest
            > > karny.
            >
            > On się wywracał! To naturalny odruch, że wysuwa się rękę, a nie pada na twarz.

            Swieta racja. Ale zagral ta reka pilke, a za to jest karny. Tydzien temu
            niechcacy Omelianczuk zastawil pilce droge reke i tez byl bezdyskusyjny karny...


            > > Wczesniej sedzia nie zauwazyl ewidentnego faulu Scherfchena na Kucharskim,
            >
            > tak,
            > >
            >
            > Tu masz rację, ale po co o tym wspominasz? Psujesz mi koncepcję.
            >

            Bo to kiepska koncepcja, skoro mozna ja tak latwo popsuc.

            >
            > > > Zieliński zachowuje się jak jego fani z żylety. Mało co nie pobił jun
            > iorka
            > > .
            > >
            > > Wiesz, rzecz w tym, ze wlasnie o malo co. Polonista kopnal go bez pilki, a
            >
            > > Zielinski ograniczyl sie do machniecia reka w jego strone...
            >
            > On go uderzył. było to widać w powtórce na Canal+ . Napisałem, że prawie
            pobił,
            >
            > bo uderzył tylko raz.
            >
            > > Gdyby to byl
            > > Glowacki, to zawodnik Polonii w nastepnej akcji mialby urwana noge, albo
            > > dostalby z lokcia tak, ze mialby co wnukom pokazywac... (prosze mnie zle n
            > ie
            > > rozumiec, ja nie widze w tym nic zlego, Polonista zasluzyl na to w pelni).
            >
            > Taa.. Zasłużył, bo się nie bronił.

            Polonia widzac ze przegrywa dala prawdziwy koncert zlosliwych fauli. I to
            takich nastawionych na kontuzjowanie przeciwnikow.

            >
            > >
            > > > Ale niech
            > > > będzie w kadrze przedstawiciel agresywnych idiotów, wszak mamy ich w
            > Polsc
            > > e
            > > > wielu. Oczywiście czerwona kartka dla Zielińskiego nie podlega dyskus
            > ji.
            > >
            > > Dlaczego? Zielinski nie uderzyl, nie odepchnal, machnal reka nad glowa
            > > Polonisty. Za co tu czerwona kartka?
            >
            > Muchę odganiał? Raczej pacnął tę, co siedziała na czole rywala.

            Sluchaj - jesli go dotknal, to ledwo-ledwo.

            > >
            > > > Pięknie ułożony mecz. Brawa sędzia Słupik! Legia była dużo lepsza i p
            > omoc
            > >
            > > > Okrzyki półgłowków z żylety:"Je*ać PZPN". Ci ludzie(?) są ślepi.
            > >
            > > A Ty?
            >
            > A ja nie. Mam skłonności do przesady, ale tłumaczy mnie traumatyczne
            przeżycie.


            Ich tez. Pare lat temu PZPN zabral Legii tytul i oni od tej pory nie moga
            otrzasnac sie z szoku.

            > Polonia grała fatalnie - najgorzej w derbach od paru lat.
            >

            Co prawda, to prawda. A ja dawno nie widzialem na polskich boiskach, takiej
            akcji jak rajd Vukovicza po ktorym padla trzecia bramka.
      • Gość: Daktyl Re: DERBY WYGRAŁ SĘDZIA (dla legii) IP: *.tele2.pl 08.10.02, 16:40
        Jak brutalnie grają kopacze w czarnych koszulach, ukazuje zdjecie w dzisiejszej
        prasie PS i GW, przy bramce Dudka, gdzie strzela przewrotką widać jak leci
        niczym Bruce Lee, z wyprostowaną nogą jeden z obrońców. Aż strach pomyśleć co
        by było gdyby trafił w Dudka...ale co tu się dziwić to stary dobry styl Polinii
        z ktorego jest znana....
      • Gość: Bonhart Re: DERBY WYGRAŁ SĘDZIA (dla legii) IP: *.chopin.edu.pl 08.10.02, 16:41
        Mowienie ze Polonia przegrala przez sedziego to po prostu bredzenie chorego
        czlowieka i szkoda to komentowac...


        znawca napisał:

        > Karny nie wiadomo za co, a to on ustawił mecz.
        > Murawa była śliska - co chwila ktoś się przewracał. Nie było tu nic z
        > umyślności. Majewskiemu za udawanie faulu w polu karnym należała się żółta
        > kartka!!!
        > Zieliński zachowuje się jak jego fani z żylety. Mało co nie pobił juniorka. I
        > to się nazywa reprezentant. Mnie z pewnością on nie reprezentuje. Ale niech
        > będzie w kadrze przedstawiciel agresywnych idiotów, wszak mamy ich w Polsce
        > wielu. Oczywiście czerwona kartka dla Zielińskiego nie podlega dyskusji.
        > Pięknie ułożony mecz. Brawa sędzia Słupik! Legia była dużo lepsza i pomoc
        > sędziego była zbędna, więc po co ta szopka?
        > Okrzyki półgłowków z żylety:"Je*ać PZPN". Ci ludzie(?) są ślepi.
        >
        > pzdr
        • Gość: Gucwa Re: DERBY WYGRAŁ SĘDZIA (dla legii) IP: *.166.195.213.2127.waw-mec.leased-e.ids.pl 08.10.02, 16:54
          nie, to nie jest opinia chorego człowieka.....tylko sfrustrowanego kibica,
          którego ta porażka boli, a jeszcze bardziej boli zwycięstwo znienawidzonej
          Legii...i tyle.....
          • mario29 Re: DERBY WYGRAŁ SĘDZIA (dla legii) 08.10.02, 17:00
            strasznie jestescie zacieci ... troche zrozumienia i tolerancji :-))) i radze
            najpierw przeczytac a potem odpowiadac - ironia znawcy jest tu ZNACZACA - :-))

            pozdrowienia dla Legii i dla Polonii .. i dla kibicow takze ..

            NRN :-))
            • Gość: calagan Re: DERBY WYGRAŁ SĘDZIA (dla legii) IP: *.pl 08.10.02, 19:15
              mario29 napisał:

              > strasznie jestescie zacieci ... troche zrozumienia i tolerancji :-))) i
              radze
              > najpierw przeczytac a potem odpowiadac - ironia znawcy jest tu ZNACZACA - :-
              ))
              >
              > pozdrowienia dla Legii i dla Polonii .. i dla kibicow takze ..
              >

              Ironia to moglaby byc, gdyby znawca czasem pisal teksty obiektywne. Niestety
              znany jest z ciaglego atakowania, najczesciej Legii. trudno wtedy wyczuc jego
              ironiczne podejscie.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka