Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Wielu mnie pouczało, żebym ...

    16.10.06, 20:25
    zajął się grą w Piłkarzyki ( tj osiągał wyniki ) a nie mędrkował. No więc
    moja drużyna jest na 28 miejscu, a w pojedynkach Wisła- Legia wygrałem i
    prowadzę do nagrody specjalnej. Wiem, że wszystko jest ulotne i te wyniki
    też. Oczywiście Ci, którzy mnie atakowali, nie pogratulują mi tylko dalej
    będą atakować - teraz będą pisali, że jestem bufonem, że moje to tylko "
    małe " sukcesy, które są tymczasowe. Ale Panowie ....
    Obserwuj wątek
      • maxiu40 Re: Wielu mnie pouczało, żebym ... 16.10.06, 20:33
        Gratuluję, wspaniały wynik, tak trzymaj!
      • dhg7 Re: Wielu mnie pouczało, żebym ... 16.10.06, 21:39
        Prezes: agmi5, druzyna: magura342 - to Twoja drużyna utniak?? A po coś wsadził
        do ataku Pawła Brożka, jeśli było wiadomo, że nie zagra w 10 kolejce?
        • utniak Re: Wielu mnie pouczało, żebym ... 17.10.06, 09:47
          bo byłem w Wiedniu na wystawie obrazów Picasco w Albertinie.
          • leon2301 Re: Wielu mnie pouczało, żebym ... 17.10.06, 19:42
            Buehehe dobry jesteś i masz niezłą wyobraźnie hahahahahah :p A na tych obrazach
            była może "Madonna z wielkim cycem Van Klomba"?? Buhehehehhe
            • utniak do leona2301 18.10.06, 14:41
              Drogi Przyjacielu możesz sprawdzić ( np. w iternecie ), i też pojechać. Bilet
              kosztuje dla osoby dorosłej tylko 9 EUR. No widzisz i tacy też grają w
              Piłkarzyki
          • lala69 Re: Wielu mnie pouczało, żebym ... 31.10.06, 05:05
            Picasco???? He, he, he..... niezłe.
            • utniak do lali 31.10.06, 08:22
              A co ? przekracza to Twoją wyobraźnię ? Jak widzisz jest miejsce na Forum i dla
              takich ...
      • t-clapek Re: Wielu mnie pouczało, żebym ... 16.10.06, 22:20
        jestem pod wrażeniem, brawo!
      • ala6015 Re: Wielu mnie pouczało, żebym ... 16.10.06, 23:08
        Zawsze ci kibicowałam, bo też jestem z Podkarpacia, mam nadzieję, że Twoje
        doświadczenie pokona twoich oportunistów. Życzę dalszych sukcesów i nie
        poddawaj się, bo liczymy na Ciebie.
        • marwi75 Re: Wielu mnie pouczało, żebym ... 17.10.06, 11:59
          Czyżby do walki w pojednyku skusiła Cię wspaniała koszulka ??? Po chyba nie ta
          "piękna" statuetka Piłkarzyka za 4 złote...
          • utniak11 Re: Wielu mnie pouczało, żebym ... 17.10.06, 12:25
            ... co za skromniś;-)
            • utniak do wszyskich ... w sprawie utniaka11 18.10.06, 14:46
              Oczywiście zdajecie sobie sprawę, że utniak11 to inna osoba, która podszywa się
              za mnie. Nie stać go na prezentowanie swojej osoby pod jednoznacznym nickiem to
              podszywa się pode mnie. Szkoda słów. A do Ciebie - nie masz honoru, nie masz
              wstydu ?
          • utniak do marwiego75 18.10.06, 14:44
            Rozumiem Twoją ironię. Wziąłem udział bo... wielu mnie pouczało bym lepiej
            skupił się na grze a nie zmianach w Piłkarzykach. Stąd chęć udowodnienia, że
            jednak chociaż na poziomie pierwszej setki, piłkarsko, jednak jestem. I tyle i
            aż tyle. Pozdrawiam.
            • utniak11 nie podniecaj się koles 18.10.06, 15:03
              zachowujesz sie jak nawiedzony mocherowiec
              • utniak do utniaka11 19.10.06, 08:52
                Dla Ciebie nie jestem "koleś", możesz mi mówić Szanowny Panie. I proszę bez
                inwektyw pod moim adresem. Co brak Ci wyobraźni, że kopiujesz nick. Myślałem,
                że Ciebie stać na więcej. W związku z powyższym jeszcze raz proszę o nie
                używanie tego nicka na Forum.
                Pozdrawiam.
      • slawar1 Re: Wielu mnie pouczało, żebym ... 19.10.06, 08:57
        gratuluję. ale bardziej gratuluję 27 prezesom którzy są przed Tobą, nie robili
        zbędnego hałasu tylko spokojnie pracowali na swoje wyniki i "delektowali" grą a
        nie wykłócaniem bo w pewnym momencie miałem wrażenie że nie gra tu jest
        najważniejsza tylko "walka".pozdrawiam
        • utniak11 Re: Wielu mnie pouczało, żebym ... 19.10.06, 14:45
          slawar1 masz calkowita racje

          "Szanowny P... (jacyk)" zachowuje sie na forum jak szczeniak, ktoremu zabrano
          zabawkę, dlatego tez tupie nogami i wrzeszczy jakaż to mu sie stala krzywda.
          Dluzszy już czas na tym forum pisze w tym stylu (oszywiscie twierdzac, ze ma
          racje), moze to denerwowac, irytowac albo mozna tez olać - co ja niniejszym
          czynię! Reszte ocen zostawiam dla Prezesow.

          • startzz Re: Wielu mnie pouczało, żebym ... 19.10.06, 16:07
            Tak mi traca "narcyzem"
          • utniak Re: Wielu mnie pouczało, żebym ... 20.10.06, 14:59
            jesteś żałosny, tylko po co podszywasz się poed mnie. Czy ja Cię o to
            prosiłem ? Nie stwarzaj następnego problemu, jak Kaczory !
        • utniak do slawara1 20.10.06, 14:57
          Drogi Przyjacielu !
          jeżeli moje zabiegi o ucywilizowanie tej gry i poszanowanie Prezesów nazywasz
          moją kłótnią, to Ci gratuluję dobrego samopoczucia.
          • utniak11 Re: do slawara1 20.10.06, 16:03
            Trzeba całkowicie ucywilizować tą grę!
            a Prezesów-barbarzyńcow na pal!
          • slawar1 Re: do slawara1 20.10.06, 16:32
            Wybacz - ale najbardziej mnie denerwuje jeżeli ktoś sobie uzurpuje prawo do
            obrony "mnie" bez mojej zgody/przyzwolenia - pozwól że sam zadbam o siebie,
            pisz że walczysz o swoje sprawy (ew tych Prezesów którzy wybrali Ciebie na
            lidera) i pozwól innym troszczyć się o siebie. Mówienie że walczysz o
            poszanowanie praw wszystkich Prezesów uważam za duże "semantyczne nadużycie" ;)
            i trochę mi pachnie takim nadopiekuńczym stosunkiem do jednostki czasów
            głębokiego PRLu albo PISowszczyzny.
          • swarzz Re: do Utniaka 20.10.06, 17:43
            jak bym slyszal Walese
      • kz12345 Re: Wielu mnie pouczało, żebym ... 20.10.06, 08:52
        dobry wynik - utniak (28 miejsce). tylko dla mnie nie ma zadnej wartosci, bo
        wiem ze jestes prezesem - hurtownikiem (pewnie masz 10 - 15 druzyn). stanowcze
        <<NIE!>> dla tego typu prezesow. postuluje o zmiany!!! w nastepnej edycji
        najwyzej 3 druzyny!!! wtedy zobaczymy czy wejdzies do pierwszej setki...

        p.s.
        nie umniejszam twojej wiedzy i orientacji pilkarskiej. tym bardziej dziwie sie,
        ze jestes hurtownikiem i potrzebujesz grac w ten sposob.
        • masruba Re: Wielu mnie pouczało, żebym ... 20.10.06, 10:19
          gorące wyrazy poparcia, Kz12345. Utniak zapewne dobrze zna się na piłce, ale
          chwalenie się tym, że jednej z 15 Jego konfiguracji udało się dobrze zapunktować
          uważam za nadużycie. na obostrzenia regulaminu, o których wspominasz, raczej bym
          nie liczył, lobby - podkreślam - znawców ligowej piłki, ale z hurtowym zacięciem
          - jest zbyt silne. gdyby jednak dało się sporządzić zestawienie prezesów,
          którzy mają tylko jedną drużynę? pozdrawiam, 5
        • utniak do kz12345 20.10.06, 15:10
          Może i masz rację. Ale jezeli gra pozwala to ... co mam nie skorzystać: śnisz w
          nocy 6 numerów do totolotka idziesz czy nie idziesz do kolektury ? Było takie
          powiedzenie z Bogiem ... daj szansę. Jeżeli wszyscy będą mieli ograniczenie to
          dobrze, jeżeli nie to trzeba wykorzystywać szansę... a Agora ma profity z
          reklamy i o to chodzi! A przy okazji, jak bym chcaił być hutrownikiem np
          Siemensa, CCC, Gudzowatego, Michnika, Ukraineferrie itd wtedy nie musiałbym
          grać w Piłkarzyki i ... sorry... Tobie odpowiadać na bzdurne oskarżenia.
      • rejmistrz Re: Wielu mnie pouczało, żebym ... 20.10.06, 17:03
        Utniaku bardzo dobry wynik, naprawdę. Jednakże lepiej było napisać takiego
        posta po zakończeniu gry, przed nami jeszcze 5 kolejek i nigdy nic nie wiadomo
        ale to i tak ładne dokonanie.

        Pozdrawiam.
        • utniak11 Re: Wielu mnie pouczało, żebym ... 20.10.06, 20:58
          to jest taki przydługi finisz;-)
      • dhg7 Re: Wielu mnie pouczało, żebym ... 21.10.06, 11:09
        Rejmistrz napisał: "przed nami jeszcze 5 kolejek". Czyli ta edycja kończy się
        po rundzie jesiennej (po 15-tej kolejce), a na wiosnę od nowa?
        Pytam, bo wcześniej (tj. przed tym sezonem) nie brałem udziału w grze.
        • t-clapek Re: Wielu mnie pouczało, żebym ... 21.10.06, 12:01
          tak
          • kordzio1 Re: Wielu mnie pouczało, żebym ... 21.10.06, 12:29
            A gratuluje:) ja z tego co pamietam to akurat nie poczualem w ten sposob (
            chociaz... hmm no chyba nie :P), choc z tego co pamietam zazwyczaj to akurat
            zdania mielismy raczej przeciwne i przy okazji wszelkich wymian zdan z toba
            przypominal mi sie skecz monty pythonow o biurze kłótni czy jakos tak... I
            ostatnio przegladajac forum zwrocilem uwage ze wypowiedzi twe jakies takie jakby
            mniej zlosliwe sa:) wiec zycze 1miejsca to moze nawet sie bede czesciej z toba
            zgadzal, oraz aby byc wbrew polskiej zasadzie ze jak komus cos sie udaje to
            trzeba go opluc i w ziemie wbic. POwodzenia.
            PS. komus z przedmowcow sie chyba pomylil oportunista z oponentem :P
            ---
            www.legialive.pl/
            www.pogon.v.pl
            • kordzio1 Re: Wielu mnie pouczało, żebym ... 21.10.06, 12:45
              A tak wogole - wolność słowa rzecz najważniejsza:)

              Nie zgadzam się z Twoimi poglądami, ale po kres moich dni będę bronił Twego
              prawa do ich głoszenia.
              ---
              Obelgi- to argumenty tych, co nie maja argumentów

              [url=www.pogononline.pl/index.php/home]PogonOnline[/url]
          • piowod_7 Graty!!!! 23.10.06, 16:27
            Graty Utniak! Graty ;]
            • hallo3 do utniaka bez 11 28.10.06, 15:18
              intryguje mnie ten sen o 6 numerach w totka.na czym spisz kolego?

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka