grzes1w
21.08.08, 19:34
Dlaczego brak jest punktów dla Stilica i Ujka za asysty przy golach
samobójczych Evertona (2 kol.)i Henriqueza (1 kol.), regulamin
Organizatora nic nie mówi o tym, że asysty przy golach samobójczych
są nieuwzględniane w punktacji. Rozumiem, że Organizator ma ostatnie
słowo, ale bez przesady. Można mieć wątpliwości czy Ujek faktycznie
podawał, ale mimo wszystko to po jego zagraniu obrońca skierował
piłkę do siatki, zresztą jego zagranie można uznać za kiks -
nagrodzony -5 pkt., a "kiks" Ujka nagrody w postaci punktów się nie
doczekał. Rozumiem, że tego co się stało nie da się odwrócić, ale
można określić jasne reguły na przyszłość (w regulaminie), które nie
będą powodować nerwowych reakcji Uczestników zabawy.