Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    21.08.08, 19:34
    Dlaczego brak jest punktów dla Stilica i Ujka za asysty przy golach
    samobójczych Evertona (2 kol.)i Henriqueza (1 kol.), regulamin
    Organizatora nic nie mówi o tym, że asysty przy golach samobójczych
    są nieuwzględniane w punktacji. Rozumiem, że Organizator ma ostatnie
    słowo, ale bez przesady. Można mieć wątpliwości czy Ujek faktycznie
    podawał, ale mimo wszystko to po jego zagraniu obrońca skierował
    piłkę do siatki, zresztą jego zagranie można uznać za kiks -
    nagrodzony -5 pkt., a "kiks" Ujka nagrody w postaci punktów się nie
    doczekał. Rozumiem, że tego co się stało nie da się odwrócić, ale
    można określić jasne reguły na przyszłość (w regulaminie), które nie
    będą powodować nerwowych reakcji Uczestników zabawy.
    Obserwuj wątek
      • puri22 Re: Asysty 22.08.08, 01:01
        PO GOLACH SAMOBUJCZYCH NIE MA ASYST I TO JEST W REGULAMINIE, A CO DO DRUGIEJ SPRAWY TO NIE WIEM O CZYM MÓWISZ?
        • dejv Re: Asysty 22.08.08, 09:10
          Ale co jest w regulaminie ?? wlasnie ze nie ma!! o tym ze za
          wywalczenie wolnego sie nie przyznaje pkt za asyste (czego swoja
          droga nie rozumiem)ewidentnie pisze a o tym ze za strzal po ktorym
          pada samoboj nie ma pkt NIE PISZE W REGULAMINIE !!

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka