Dodaj do ulubionych

**** STUDIA WE FRANCJI ****

IP: *.punkt.pl 07.06.02, 10:31
Salut!
Czy jest ktos, kto studiuje lub studiowal we Francji???? Czekam na
info:))))))) Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: Mickey Re: **** STUDIA WE FRANCJI **** IP: *.punkt.pl 14.06.02, 08:52
      Rzeczywiscie nikt tam nie byl?????? Napiszcie swoje opinie albo
      cokolwiek:)))))))))
      Pozdr.
    • katarzyna.grzymala Re: **** STUDIA WE FRANCJI **** 17.12.02, 15:23
      ja wkrótce wybieram się tam studiować. A Ty gdzie jedziesz? I co chciałbyś
      wiedzieć(mam paru znajomych, którzy są już po)?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka