maksimum 01.10.05, 05:10 www.msnbc.msn.com/id/9527485/ Klimat sie ociepla i poziom oceanow moze sie podniesc o 30 cm,ostrzegaja naukowcy. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
maksimum Re: LODOWCE ARKTYKI TOPNIEJA,A OCEANY PODNOSZA SI 01.10.05, 05:14 Max Planck I. przewiduje,ze do konca tegowieku tempwzrosnie o 4 st C. a wodyoceanow podniosa sie o 30 cm. www.msnbc.msn.com/id/9543304/ NYC to nie grozi,bo ja lubie cieple lata,a zimy daja mnie sie we znaki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kapitalizm Global Warming Nonsense IP: *.oc.oc.cox.net 01.10.05, 07:18 www.predictweather.com/global_warming/index.asp Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MACIEJ Re: Global Warming Nonsense IP: *.nycmny.east.verizon.net 01.10.05, 18:53 Zwroc uwage na to,ze gdyby to globalne ocieplenie mialo miejsce,to przez 100 lat woda w oceanach podnioslaby sie tylko o 30 cm. Jak to sie ma do "Potopu" gdzie woda zakryla najwyzsze szczyty gor? Te 30 cm w ciagu 100 lat na pewno moich dzieci nie ruszy z NYC. Odpowiedz Link Zgłoś