Dodaj do ulubionych

To nie trudne???

IP: *.dugtrio.dialup.pol.co.uk 29.06.01, 21:07
1)Dom zbudowany, ktorego wszystkie sciany sa skierowane na poludnie.
Pytanie: Jakiego niedzwiedzia mozna zobaczyc za oknem?
2) Piec podzielone przez pol plus trzy rowna sie ile???
Obserwuj wątek
    • Gość: Michal Re: To nie trudne??? IP: *.u.lodz.pl 29.06.01, 21:44
      Gość portalu: Julek napisał(a):

      &#62 1)Dom zbudowany, ktorego wszystkie sciany sa skierowane na poludnie.
      &#62 Pytanie: Jakiego niedzwiedzia mozna zobaczyc za oknem?

      polarnego :) choc nie wiem czy misie zapuszczaja sie az na biegun polnocny...

      &#62 2) Piec podzielone przez pol plus trzy rowna sie ile???

      to zalezy czy to jest 5/0.5 + 3 = 13 czy raczej
      5/(0.5+3) = 10/7

      A po co Ci te informacje ?
      • Gość: Julek Re: To nie trudne??? Michal IP: *.charmeleon.dialup.pol.co.uk 30.06.01, 10:43
        Bardzo trafne odpowiedzi w obu wypadkach .Pol czyli; 0.5 x 5 + 3 = 13
        A teraz inna zagadka. Lecialo stado gesi. Chlop, ktory stal na lace, spojzal do
        gory i pozdrowil lecace gesi - dziendobry sto gesi -, jedna z gesi mu
        odpowiedziala - nas tu nie ma stu, gdyby nas bylo, tyle ile leci, plus jeszcze
        raz tyle, plus pol tego, plus cwierc tego i ty jeden dopiero byloby nas sto.
        Ile gesi lecialo w stadzie?? Pozdrawiam
        • Gość: Julek Re: To nie trudne??? IP: *.hottie.dialup.pol.co.uk 30.06.01, 15:57
          Ile ziemi znajduje sie w dole 1m x 1m x 1m = ???
        • Gość: Mikey Re: To nie trudne??? Michal IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 30.06.01, 23:25
          Gość portalu: Julek napisał(a):

          &#62 Bardzo trafne odpowiedzi w obu wypadkach .Pol czyli; 0.5 x 5 + 3 = 13
          &#62 A teraz inna zagadka. Lecialo stado gesi. Chlop, ktory stal na lace, spojzal do
          &#62
          &#62 gory i pozdrowil lecace gesi - dziendobry sto gesi -, jedna z gesi mu
          &#62 odpowiedziala - nas tu nie ma stu, gdyby nas bylo, tyle ile leci, plus jeszcze
          &#62
          &#62 raz tyle, plus pol tego, plus cwierc tego i ty jeden dopiero byloby nas sto.
          &#62 Ile gesi lecialo w stadzie?? Pozdrawiam

          36
          chyba nawet rozwiązywałem to zadanie w 3. klasie podstawówki
          przynajmniej coś podobnego
          pamiętam, że było pytanie o 100 gęsi, ale pytającym była inna, samotna gęś

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka