Gość: artAu IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 08.12.07, 21:24 A ci polscy inżynierowie, to mają imiona i nazwiska? śmieci, nie informacja! autor/ka wstyd lenie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj