Dodaj do ulubionych

Ambitne kino

16.01.04, 09:05
Wysłałam do tyskiej Andromedy pytanie kiedy będziemy mogli obejrzeć film
MŁODY ADAM.

A oto odpowiedź jaką otrzymałam:
„Film widziałem i jest bylejaki, zły scenariusz, nieciekawe pomysły
reżyserskie i w tym wszystkim McGrogor. Film na dost z plusem. Nie będziemy
go grać.“


Nie ukrywam, że troszkę się we mnie krew zgotowała.
Wielka szkoda, że kierownictwo kina Andromeda nie da szansy sprawdzić czy
film jest dobry tyskim widzom. Tym bardziej, że z każdej strony słychać
pozytywne opinie. To smutne, że personelu kina nie stać na obiektywizm.

Zaczynam sądzić, że nie będą go grać nie dlatego, że jest kiepski (nawet
jeśli jest).
Nie będą go grać dlatego, że nie jest kasowy...
Obserwuj wątek
    • kaner Re: Ambitne kino 16.01.04, 09:06
      Zapraszam do Światowida z tego co pamietam to mial tamleciec:)
    • perlailotr Re: Ambitne kino 16.01.04, 09:23
      Co chcesz dzioucha.
      Tam sie w ogole nie szczelajom, nie goniom a jak sie bzyczom to tak jakos dziwnie. Zupelnie nieatrykcjne kino ;-)

      Czi z plusem
    • Gość: Radex Re: Ambitne kino IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.04, 12:30
      Ale kto Ci tak elegancko odpowiedział??
      Czy mają tam jakiegoś krytyka filmowego, który im selekcjonuje filmy?
      • szczypior74 kto odpowiedział... 16.01.04, 14:05
        Niestety adresat wiadomości nie przedstawił się.
        A szkoda...
        Może koresponduję z automatem?
        • Gość: magi Re: kto odpowiedział... IP: *.tsi.tychy.pl 16.01.04, 14:09
          Strzelam: bufetowa?
          • szczypior74 Re: kto odpowiedział... 16.01.04, 14:24
            Osobnik był płci męskiej.
            A bufetowego tam nie widziałam :o)
            • katek18 Re: kto odpowiedział... 16.01.04, 14:56
              Tak sobie myślę, że mógł to być pan Skorek, mąż dyrektorki kina. I ten sposób
              oceniania "dost plus", w końcu to były nauczyciel.
              • Gość: magi Re: kto odpowiedział... IP: *.tsi.tychy.pl 16.01.04, 15:28
                katek18 napisała:

                > Tak sobie myślę, że mógł to być pan Skorek, mąż dyrektorki kina. I ten sposób
                > oceniania "dost plus", w końcu to były nauczyciel.

                Albo jej syn;) Choc wydaje mi się, że jednak, jeśli chodzi o kino, jest bardziej
                ambitny.
            • salo Re: kto odpowiedział... 16.01.04, 14:56
              Obstawiam: portier :)
    • perlailotr Re: Ambitne kino 18.01.04, 11:20
      teraz to i ja sie wkurzylem...
      Z poczatkiem wrzesnia kupilem swojemu chrzesniakowi w kinie "Andromeda" zaproszenie na 10 filmow i ofiarowalem mu je na urodziny. Ladny niebieski kartonik papieru. Wszystko bylo ok przez pierwsze 6 filmow. Za 7 razem przy bramce stal Maz Pani Dyrektor i... I zawrocil mojego chrzesniaka poddajac w watpliwosc fakt nabycia tego zaproszenia. Podzialalo ponoc dopiero przywolanie nazwiska ofiarodawcy.

      Chamstwo...
      Chamstwo na 3 z plusem...
      • Gość: anka Re: Ambitne kino IP: *.local.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 18.01.04, 18:10

        Z chamstwem Pana Właściciela chyba każdy się spotkał. To niestety jest wynik
        tego, że jedno kino. Miłośnicy filmów muszą to, niestety, znosić.
        • katek18 Re: Ambitne kino 18.01.04, 19:19
          Eee tam. Do Katowic nie jest znów tak daleko.
          • Gość: LukaZ23 Re: Ambitne kino IP: *.rtk.net.pl 18.01.04, 22:10
            A ja własnie zaraz sobie włącze adama młodego. :P
        • man_x Re: Ambitne kino 18.01.04, 23:47
          Gość portalu: anka napisał(a):

          > To niestety jest wynik
          > tego, że jedno kino.

          Dokładnie. Gdyby weszło multikino do Tychow pan z andromedy witalby nas porcja
          darmowego popcornu ;-) A teraz: "mam was w d... i tak do mnie przyjdziecie"

          PS. No, przyznac sie, kto jest z osiedla O i nie chcial Multi?
      • salo Re: Ambitne kino 18.01.04, 22:08
        perlailotr napisał:

        > Podzialalo ponoc dopiero przywolanie nazwiska ofiarodawcy.

        Taaaaaaaaaaak.
        Jaką miałby szansę wejścia do kina - w podobnej sytuacji - jakiś Kowalski albo
        Nowak ???
        W Sylwestra byłem w Andromedzie po raz pierwszy od - mniej więcej 15 lat - może
        dam się skusić za kolejne 15.

        > Chamstwo na 3 z plusem...

        Jesteś nazbyt dobrotliwy ;)
    • Gość: osF Anonim IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 20.01.04, 20:36
      Jesli pod mailem z kina nikt się nie podpisal, to bardzo nieładnie. Wypadało
      umieścić tam dane autora. Duzo czasu to nie zajmuje, wystarczy wkleić stopkę,
      tak jak wszyscy robią...
      • szczypior74 Re: Anonim 21.01.04, 08:57
        Podejrzewam, że nadwaca albo zrobił to celowo, albo brak mu ogłady. I moje
        podejrzenia skłaniają się to drugiego "albo". Można było - bez zbędnych
        tłumaczeń - napisać, że w tyskim kinie nie będzie wyświetlany Młody Adam. Taka
        informacja wystarczyłaby mi w zupełności. Bezsensowny komentarz tylko mnie
        zirytował. I nie zasługuje on nawet na "dwa" w sześciopunktowej skali oceniania.

        Tylko raz - podczas mojej częstej korespondencji z pracownikami kina -
        otrzymałam podpisany mail. I nadawcą był Jerzy.
        Podejrzewam, że stale korespondujęz tą samą osobą.

        Pozdrawiam!
    • Gość: Bywalec Re: Ambitne kino IP: *.sgh.waw.pl / *.sgh.waw.pl 21.01.04, 17:46
      Co do filmu "Młody Adam" to rzeczywiście oszałamiający to on nie jest. Ratuje
      go aktorka, która grała Cathy i 2 sceny oczywiście z nią. A jakie to sceny to
      się domyślcie;-)(ta laska z barki była szpetna i Ewan'owi McGrogor'owi to
      musieli sporo kasy sypnąć żeby się przed nią rozebrał)

      Co do ambitnych kin na Śląsku to pozostaje tylko "Światowid" w Katowicach.
      Natomist jesli chodzi o Andromede to byłem tam ostatnio w drugi dzień świąt
      na "Good Bye Lenin". Jak porównam z kinami w Nicei to budynku(w którym mieści
      się Andromeda) o takiej kubaturze powinny być 3-4 mniejsze sale kinowe.
      • Gość: Radex Re: Ambitne kino IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.04, 18:51
        No ale nie skomentowałeś czy podobał Ci się Good Bye Lenin.

        W Rudzie Śląskiej w kinie Patria są organizowane seanse z 'lepszym' filmem.
        Kolega w tym działa, stąd wiem. A nie ma żadnej takiej sekcji w Andromedzie?
        • Gość: Bywalec Re: Ambitne kino IP: *.sgh.waw.pl / *.sgh.waw.pl 23.01.04, 17:30
          Prawde powiedziawszy to film "Good Bye Lenin" mnie rozczarował. Pomijajac już
          szkolne błędy realizatorów-koleś w koszulce "Matrixa" czy widoczny mikrofon
          przy niektórych ujęciach-historyjka jest na maxa naciagana. No i koncówka tez
          była glupia-mamusia umiera nieświadoma niczego.

          Za miesiąc w DKFie na mojej uczelni maja grać inna niemiecka komedie o
          NRD-"Słoneczna Aleja". Mam nadzieje, ze film bedzie równie zajebisty jak
          ksiązka T. Brussiga, do której historyjka opowiedziana przez Becker'a w
          "Good Bye Lenin" sie nie umywa.
          • Gość: Radex Re: Ambitne kino IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.04, 09:47
            Już widziałem i mimo pozytywnych sygnałów od znajomych też się rozczarowałem.
            Motyw z udawaniem NRD był rzeczywiście naciągany, dla mnie wręcz wkurzający.
            Dziwnie też odbierałem żywe kolory filmu, w opozycji do polskich filmów tamtych czasów. Jakoś inaczej mi się ogląda rok 1989-90 w jaskrawych kolorach.
    • Gość: Bywalec Re: Ambitne kino IP: *.sgh.waw.pl / *.sgh.waw.pl 21.01.04, 17:57
      A z ambitnych filmów to polecam "Miasto Boga". Film jest super.
      • szczypior74 Miasto Boga 04.02.04, 09:18
        Potwierdzam, film jest rewelacyjny.
        I przeraża swą realnością.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka