szczypior74
16.01.04, 09:05
Wysłałam do tyskiej Andromedy pytanie kiedy będziemy mogli obejrzeć film
MŁODY ADAM.
A oto odpowiedź jaką otrzymałam:
„Film widziałem i jest bylejaki, zły scenariusz, nieciekawe pomysły
reżyserskie i w tym wszystkim McGrogor. Film na dost z plusem. Nie będziemy
go grać.“
Nie ukrywam, że troszkę się we mnie krew zgotowała.
Wielka szkoda, że kierownictwo kina Andromeda nie da szansy sprawdzić czy
film jest dobry tyskim widzom. Tym bardziej, że z każdej strony słychać
pozytywne opinie. To smutne, że personelu kina nie stać na obiektywizm.
Zaczynam sądzić, że nie będą go grać nie dlatego, że jest kiepski (nawet
jeśli jest).
Nie będą go grać dlatego, że nie jest kasowy...