Dodaj do ulubionych

POMOCY ZAGINĄŁ PIESEK!!!!!!

13.09.05, 20:55
Dziś o 12 w południe uciekł mały kundelek wabi sie Limbo, taki mały liskowaty
o biszkoptowej barwie, ma szeleczki. Zaginął w okolicach ul. Gen.de.Gaulle`a
uciekł w stronę przychodni nr 4.Jesli ktoś go widział prosze o kontakt na
maila.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka