Dodaj do ulubionych

Praca w cap gemini

25.06.06, 12:29
Czy ktoś jutro tj. 26.06.2006 rozpoczyna swą karierę w tej firmie. Ja tak,
niestety nie mam pojęcia o której godzinie mam się tam stawić ??? :) Dobre.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka