adamus1956 30.09.08, 14:36 wyposażenie łazienki w Instalbudzie czy w Merze? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jolanta8 Re: Instalbud czy Mera 30.09.08, 20:31 tylko nie INSTALBUD !!!!!!!!!!!!! Polecam bardzo Merę ~!! pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
pietnacha40 Re: Instalbud czy Mera 30.09.08, 23:41 Kupowałam pół na pół,bez różnicy. Odpowiedz Link Zgłoś
kochanek_84 Re: Instalbud czy Mera 01.10.08, 13:09 WITAM! Byłemd zisiaj w instalbudzie w pszczynie. Ceny szokujące. Np. pojemniek na mydło 250 zł. Wieszak na ręcznik 90 zł. Szczerze to doznałem szoku:) Pozdrawiam! Udanych zakupów! Odpowiedz Link Zgłoś
kasemi broff 01.10.08, 13:14 polecam Broff na ul. kościuszki Ceny ok. obsługa też Odpowiedz Link Zgłoś
atenka.3 Re: Instalbud czy Mera 01.10.08, 14:56 Tylko nie Instalbud,mają w nawyku bajerować, niby ci opuszczają, a cen jako takich nie widać.... Odpowiedz Link Zgłoś
izaw74 Re: Instalbud czy Mera 02.10.08, 11:54 Polecam Instalbud, Pani Danuta i Pani Beata są bardzo symaptyczne i pomocne i cierpliwe- zamawialiśmy całą łazienkę i płytki na podłgę w całym mieszkaniu zmieniając koncepcje a Panie doradzały i wcale nie były zmęczone naszym gadaniem. Oferta cenowa też była korzystniejsza niż w innych salonach. Złożyliśmy zapytanie cenowe z wyszczególnieniem towarów ekspresowo otrzymaliśmy wycenę a realizacja była zgodnie z terminami ustalonymi. Odpowiedz Link Zgłoś
atenka.3 Re: Instalbud czy Mera 03.10.08, 17:11 adamus1956 napisał: > wyposażenie łazienki w Instalbudzie czy w Merze? odradzam Instalbud Tychy,no chyba, że dodatkowo chcesz coś do "oblania " łazienki, jest tam ktoś taki który może Ci dorzuci cos z % Odpowiedz Link Zgłoś
polcia000 Re: Instalbud czy Mera 21.10.08, 15:07 tak , z tymi kropelkami to prawda, sama osobiscie dwa razy je tam odbierałam .... Odpowiedz Link Zgłoś
0_bozena Re: Instalbud czy Mera 24.11.08, 11:54 tak potwierdzam ,ja tez odbierałam je tam i nawet mi je dostarczano Odpowiedz Link Zgłoś
lisia312 Re: Instalbud czy Mera 24.11.08, 21:15 a ja polecam Stefanię- obok stadionu. Ceny dobre, jakość obsługi ok. Odpowiedz Link Zgłoś
klaudyna68 Re: Instalbud czy Mera 15.12.08, 09:41 jakaś nieścisłość. odbierałaś ? czy ci dostarczono ? wydaje mi się że występujesz tu na forum pod kilkoma nickami. jesteś polcią , atenką , bożenką. a może niebawem nazwiesz się aldona , anka , kasia itd? Odpowiedz Link Zgłoś
polcia000 Re: Instalbud czy Mera 06.01.09, 14:09 tu polcia,ej klaudyna68 masz jakies przewidzenia?a moze ty handlujesz tymi kropelkami.... i mam tu jeden wpis a ty widocznie masz za duze kłopoty z polcia ,atenka ,bozeną ,aldoną i z kim jeszcze?....... Odpowiedz Link Zgłoś
swerd Re: Instalbud czy Mera 19.08.09, 11:26 nie wiem jak instalbud, ale mere odradzam gburowata obsługa, towar tak poupychany że cięzko sie mu przyjrzeć, ale z jednym jak dla mnie przegieli kupiłem tam kiedys towaru za ponad 3000 złotych w tym farby nie liczyłem dokładnie ile potrzebuje i zostały mi 2 nowe puszki pracownik odmówił przyjęcia zwrotu bo "pewnie to otwarłem i dolałem wody" kierownik podtrzymał stanowisko pracownika i tak sie skończyły moje przygody z merą Odpowiedz Link Zgłoś
bartek1233 Re: Instalbud czy Mera 19.08.09, 13:01 Ani jedno ani drugie polecam megałazienki.pl super obsługa i oczywiście ceny......... Odpowiedz Link Zgłoś
micha987 Re: Instalbud czy Mera 06.12.16, 22:18 Mera! Ja osobiscie polecam. Szeroki wybór asortymentu, fachowe doradztwo, miła obsługa, produkty dobre jakościowo. Ja jestem zadowolona więc mogłabym długo tak zachwalać. Odpowiedz Link Zgłoś
jamasti Re: Instalbud czy Mera 10.12.16, 20:12 Ja polceam firme MERA. jak remont to tylko z nimi. Nie lubie tracic czasu i pieniedzy wiec kupuje w ich hurtowni, do tego doradza co i jak. Polecam! Odpowiedz Link Zgłoś
budowlany123 Re: Instalbud czy Mera 13.12.16, 17:06 Stawiam na Mere, mają duży wybór płytek, piekne mozaiki, ceramikę. Wszystko w jednym miejscu a dodatkowo polecam skorzystac z uslug biura projektowego. Odpowiedz Link Zgłoś
aniap111 Re: Instalbud czy Mera 13.12.16, 17:15 Ja wyposazylam lazienke w nowe plytki, ceramike oraz meble w Merze, oswietlenie rownież. Polecam! Odpowiedz Link Zgłoś