Dodaj do ulubionych

Instalbud czy Mera

30.09.08, 14:36
wyposażenie łazienki w Instalbudzie czy w Merze?
Obserwuj wątek
    • jolanta8 Re: Instalbud czy Mera 30.09.08, 20:31
      tylko nie INSTALBUD !!!!!!!!!!!!! Polecam bardzo Merę ~!!

      pozdrawiam
      • pietnacha40 Re: Instalbud czy Mera 30.09.08, 23:41
        Kupowałam pół na pół,bez różnicy.
    • kochanek_84 Re: Instalbud czy Mera 01.10.08, 13:09
      WITAM!

      Byłemd zisiaj w instalbudzie w pszczynie. Ceny szokujące.
      Np. pojemniek na mydło 250 zł. Wieszak na ręcznik 90 zł. Szczerze to doznałem
      szoku:) Pozdrawiam! Udanych zakupów!
      • kasemi broff 01.10.08, 13:14
        polecam Broff na ul. kościuszki
        Ceny ok. obsługa też
    • atenka.3 Re: Instalbud czy Mera 01.10.08, 14:56
      Tylko nie Instalbud,mają w nawyku bajerować, niby ci opuszczają, a
      cen jako takich nie widać....
    • izaw74 Re: Instalbud czy Mera 02.10.08, 11:54
      Polecam Instalbud, Pani Danuta i Pani Beata są bardzo symaptyczne i
      pomocne i cierpliwe- zamawialiśmy całą łazienkę i płytki na podłgę w
      całym mieszkaniu zmieniając koncepcje a Panie doradzały i wcale nie
      były zmęczone naszym gadaniem.
      Oferta cenowa też była korzystniejsza niż w innych salonach.
      Złożyliśmy zapytanie cenowe z wyszczególnieniem towarów ekspresowo
      otrzymaliśmy wycenę a realizacja była zgodnie z terminami ustalonymi.
    • atenka.3 Re: Instalbud czy Mera 03.10.08, 17:11
      adamus1956 napisał:

      > wyposażenie łazienki w Instalbudzie czy w Merze?
      odradzam Instalbud Tychy,no chyba, że dodatkowo chcesz coś
      do "oblania " łazienki, jest tam ktoś taki który może Ci dorzuci cos
      z %
      • polcia000 Re: Instalbud czy Mera 21.10.08, 15:07
        tak , z tymi kropelkami to prawda, sama osobiscie dwa razy je tam
        odbierałam ....
        • 0_bozena Re: Instalbud czy Mera 24.11.08, 11:54
          tak potwierdzam ,ja tez odbierałam je tam i nawet mi je dostarczano
          • lisia312 Re: Instalbud czy Mera 24.11.08, 21:15
            a ja polecam Stefanię- obok stadionu. Ceny dobre, jakość obsługi ok.
          • klaudyna68 Re: Instalbud czy Mera 15.12.08, 09:41
            jakaś nieścisłość. odbierałaś ? czy ci dostarczono ?
            wydaje mi się że występujesz tu na forum pod kilkoma nickami.
            jesteś polcią , atenką , bożenką. a może niebawem nazwiesz się
            aldona , anka , kasia itd?
            • polcia000 Re: Instalbud czy Mera 06.01.09, 14:09
              tu polcia,ej klaudyna68 masz jakies przewidzenia?a moze ty
              handlujesz tymi kropelkami.... i mam tu jeden wpis a ty widocznie
              masz za duze kłopoty z polcia ,atenka ,bozeną ,aldoną i z kim
              jeszcze?.......
    • swerd Re: Instalbud czy Mera 19.08.09, 11:26
      nie wiem jak instalbud, ale mere odradzam
      gburowata obsługa, towar tak poupychany że cięzko sie mu przyjrzeć, ale z jednym
      jak dla mnie przegieli
      kupiłem tam kiedys towaru za ponad 3000 złotych w tym farby
      nie liczyłem dokładnie ile potrzebuje i zostały mi 2 nowe puszki

      pracownik odmówił przyjęcia zwrotu bo "pewnie to otwarłem i dolałem wody"
      kierownik podtrzymał stanowisko pracownika

      i tak sie skończyły moje przygody z merą
    • bartek1233 Re: Instalbud czy Mera 19.08.09, 13:01
      Ani jedno ani drugie polecam megałazienki.pl
      super obsługa i oczywiście ceny.........
    • micha987 Re: Instalbud czy Mera 06.12.16, 22:18
      Mera! Ja osobiscie polecam. Szeroki wybór asortymentu, fachowe doradztwo, miła obsługa, produkty dobre jakościowo. Ja jestem zadowolona więc mogłabym długo tak zachwalać.
    • jamasti Re: Instalbud czy Mera 10.12.16, 20:12
      Ja polceam firme MERA. jak remont to tylko z nimi. Nie lubie tracic czasu i pieniedzy wiec kupuje w ich hurtowni, do tego doradza co i jak. Polecam!
    • budowlany123 Re: Instalbud czy Mera 13.12.16, 17:06
      Stawiam na Mere, mają duży wybór płytek, piekne mozaiki, ceramikę. Wszystko w jednym miejscu a dodatkowo polecam skorzystac z uslug biura projektowego.
    • aniap111 Re: Instalbud czy Mera 13.12.16, 17:15
      Ja wyposazylam lazienke w nowe plytki, ceramike oraz meble w Merze, oswietlenie rownież. Polecam!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka