manekineko 13.12.09, 21:21 Ktoś to zna, widział, miał i nosił? Robią od obowdu 65, miski do G (w 65 także) tu link: tnij.org/chime Choć jak na razie przeglądając ich sklep nic nie rzuciło mi się w oczy... no poza niskimi cenami:) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
manekineko Re: staniki firmy Chimera 13.12.09, 21:25 O i na stronie tabele rozmiarów mają błędny sposób mierzenia się (masz 79 cm to twój obwód 80:P) i w wyszukiwarce nie ma rozmiarów zaczynających się od 65;/, dziwne, niby podają, a nie produkują? Odpowiedz Link
agus2412 Re: staniki firmy Chimera 13.12.09, 21:37 Hmm, może obwody są baaaardzo ścisłe? Odpowiedz Link
psuj-ka Re: staniki firmy Chimera 13.12.09, 21:35 Ja kiedyś kupiłam jeden w rozmiarze 70F, nie powalił mnie i odesłałam. Niestety nie pamiętam, co dokładnie było z nim nie tak, chyba robił dzioby i dziwny kształt biustu. Zdaje się, że był to ten model: www.chimeraboutique.eu/liv-big-p49.html , szorty do niego są śliczne i mam je do dzisiaj. Odpowiedz Link
bolimyszka Re: staniki firmy Chimera 13.12.09, 22:22 Kupiłam kiedyś 70DD na Allegro, nówkę z metkami, chyba od producenta - na moje ówczesne 91 było za małe. Sporo. Nie pamietam jak z obwodem, ale leżało sobie w szufladzie z rok, zanim sprzedałam za ponadtrzykrotnie niższą kwotę. Odpowiedz Link
manekineko Re: staniki firmy Chimera 13.12.09, 23:11 W ogóle dowiedziałam się o tej firmie z Twojego bloga;) Odpowiedz Link
malagracja Re: staniki firmy Chimera 14.12.09, 11:27 Jak dorwę za kilka złotych w sklepie to postaram się pokazać co nie co. Chociaż nie wiem czy to ma sens. Białostockie firmy bardzo lubią rozbudowywać rozmiarówkę bez względu na materiały, konstrukcje... :-( Odpowiedz Link
marti_1983 Re: staniki firmy Chimera 14.12.09, 13:25 Koszmar!!! Moja matka je uwielbia - bardzo podoba jej się wzornictwo, tylko ni diabła nie nadają się do noszenia: -obwody 85 rozciągają się spokojnie do 120!!!!W 8 modelach to chyba nie przypadek?!? -miska nie trzyma, nie zbiera i nie podnosi,w zasadzie tylko sobie jest. Mnie tam ciarki przechodzą po plecach. Odpowiedz Link
metia Re: staniki firmy Chimera 14.12.09, 16:40 Ok. rok temu, przy ówczesnych 76/91-92 mierzyłam jeden stanik Chimery w GC w Pasażu Grunwaldzkim (Wrocław), bo zaintrygowała mnie nazwa i obecność 70E na wieszaczku. Niestety przygoda była krótka - obwód ciągnął się niemal w nieskończoność, miseczka była za mała, fiszbiny za wąskie, a krój z jednym poziomym szwem zamienił mój całkiem przyzwoity biust w coś bardzo dziwnego... Uciekłam czym prędzej z przymierzalni i więcej nie próbowałam ;) Odpowiedz Link