Dodaj do ulubionych

staniki firmy Chimera

13.12.09, 21:21
Ktoś to zna, widział, miał i nosił? Robią od obowdu 65, miski do G (w 65 także)
tu link:
tnij.org/chime
Choć jak na razie przeglądając ich sklep nic nie rzuciło mi się w oczy... no
poza niskimi cenami:)
Obserwuj wątek
    • manekineko Re: staniki firmy Chimera 13.12.09, 21:25
      O i na stronie tabele rozmiarów mają błędny sposób mierzenia się (masz 79 cm to
      twój obwód 80:P) i w wyszukiwarce nie ma rozmiarów zaczynających się od 65;/,
      dziwne, niby podają, a nie produkują?
      • agus2412 Re: staniki firmy Chimera 13.12.09, 21:37
        Hmm, może obwody są baaaardzo ścisłe?
    • psuj-ka Re: staniki firmy Chimera 13.12.09, 21:35
      Ja kiedyś kupiłam jeden w rozmiarze 70F, nie powalił mnie i odesłałam. Niestety nie pamiętam, co dokładnie było z nim nie tak, chyba robił dzioby i dziwny kształt biustu. Zdaje się, że był to ten model: www.chimeraboutique.eu/liv-big-p49.html , szorty do niego są śliczne i mam je do dzisiaj.
    • bolimyszka Re: staniki firmy Chimera 13.12.09, 22:22
      Kupiłam kiedyś 70DD na Allegro, nówkę z metkami, chyba od producenta - na moje
      ówczesne 91 było za małe. Sporo. Nie pamietam jak z obwodem, ale leżało sobie w
      szufladzie z rok, zanim sprzedałam za ponadtrzykrotnie niższą kwotę.
    • malagracja Re: staniki firmy Chimera 13.12.09, 23:04
      Radzę unikać jak ognia :)
      • manekineko Re: staniki firmy Chimera 13.12.09, 23:11
        W ogóle dowiedziałam się o tej firmie z Twojego bloga;)
        • malagracja Re: staniki firmy Chimera 14.12.09, 11:27
          Jak dorwę za kilka złotych w sklepie to postaram się pokazać co nie
          co. Chociaż nie wiem czy to ma sens.
          Białostockie firmy bardzo lubią rozbudowywać rozmiarówkę bez względu
          na materiały, konstrukcje...

          :-(
    • marti_1983 Re: staniki firmy Chimera 14.12.09, 13:25
      Koszmar!!!
      Moja matka je uwielbia - bardzo podoba jej się wzornictwo, tylko ni
      diabła nie nadają się do noszenia:
      -obwody 85 rozciągają się spokojnie do 120!!!!W 8 modelach to chyba
      nie przypadek?!?
      -miska nie trzyma, nie zbiera i nie podnosi,w zasadzie tylko sobie
      jest.
      Mnie tam ciarki przechodzą po plecach.
      • malagracja Potwierdzam :) n/t 14.12.09, 14:31

    • metia Re: staniki firmy Chimera 14.12.09, 16:40
      Ok. rok temu, przy ówczesnych 76/91-92 mierzyłam jeden stanik Chimery w GC w Pasażu Grunwaldzkim (Wrocław), bo zaintrygowała mnie nazwa i obecność 70E na wieszaczku. Niestety przygoda była krótka - obwód ciągnął się niemal w nieskończoność, miseczka była za mała, fiszbiny za wąskie, a krój z jednym poziomym szwem zamienił mój całkiem przyzwoity biust w coś bardzo dziwnego... Uciekłam czym prędzej z przymierzalni i więcej nie próbowałam ;)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka