IP: *.swiecie.vectranet.pl 01.02.10, 15:19
Co myślicie ośliskich pasach na jezdni?Osobiście 2x sie
przewróciłam. Czy można coś z tym zrobic, przecież to niebezpieczne.
Obserwuj wątek
    • Gość: Late Re: gość IP: *.swiecie.vectranet.pl 01.02.10, 16:06
      (Hehe)Pamiętam jak wywinąłem kozła w sierpniu gdy lekko padał deszcz;).Tak prawdę mówiąc to te jasne pasy są naprawdę śliskie i raczej przechodzę zawsze obok.
      • Gość: benio Re: gość IP: *.swiecie.vectranet.pl 01.02.10, 20:18
        Ja dziś prawie zaliczyłem glebę:-) Właściciel drogi odpowiada za jej stan - malowanie taką farbą to błąd, więc samo przewrócenie jest podstawą do dochodzenia odszkodowania (nie trzeba mieć uszkodzonego ciała).
        • Gość: xxx Re: gość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.02.10, 12:32
          powinni cos z tym zrobic
        • Gość: hmmm Re: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.10, 13:11
          Jeżeli się przewrócisz to zgłoś to do urzędu miasta i poprzyj
          świadkami. To da początek rozliczenia z tego tych, którzy dopuścili
          do tego, że pasy malowane są nieodpowiednią farbą.
          • Gość: kierowca/pieszy Re: gość IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 03.02.10, 15:10
            niebezpiecznie, niebezpiecznie, niebezpiecznie dla pieszych i
            kierowców
          • Gość: m Re: gość IP: *.chello.pl 03.02.10, 15:32
            chyba nie wiesz co piszesz...jakie konsekwencje?przewróciłeś/łaś się
            na
            źle pomalowanych pasach i myślisz, że ktoś za to "beknie" ?nie bądź
            śmieszny, na jakim świecie Ty żyjesz?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka