Gość: Śliskie pasy IP: *.swiecie.vectranet.pl 01.02.10, 15:19 Co myślicie ośliskich pasach na jezdni?Osobiście 2x sie przewróciłam. Czy można coś z tym zrobic, przecież to niebezpieczne. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Late Re: gość IP: *.swiecie.vectranet.pl 01.02.10, 16:06 (Hehe)Pamiętam jak wywinąłem kozła w sierpniu gdy lekko padał deszcz;).Tak prawdę mówiąc to te jasne pasy są naprawdę śliskie i raczej przechodzę zawsze obok. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: benio Re: gość IP: *.swiecie.vectranet.pl 01.02.10, 20:18 Ja dziś prawie zaliczyłem glebę:-) Właściciel drogi odpowiada za jej stan - malowanie taką farbą to błąd, więc samo przewrócenie jest podstawą do dochodzenia odszkodowania (nie trzeba mieć uszkodzonego ciała). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx Re: gość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.02.10, 12:32 powinni cos z tym zrobic Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hmmm Re: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.10, 13:11 Jeżeli się przewrócisz to zgłoś to do urzędu miasta i poprzyj świadkami. To da początek rozliczenia z tego tych, którzy dopuścili do tego, że pasy malowane są nieodpowiednią farbą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kierowca/pieszy Re: gość IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 03.02.10, 15:10 niebezpiecznie, niebezpiecznie, niebezpiecznie dla pieszych i kierowców Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Re: gość IP: *.chello.pl 03.02.10, 15:32 chyba nie wiesz co piszesz...jakie konsekwencje?przewróciłeś/łaś się na źle pomalowanych pasach i myślisz, że ktoś za to "beknie" ?nie bądź śmieszny, na jakim świecie Ty żyjesz? Odpowiedz Link Zgłoś