Dodaj do ulubionych

Tani fotograf???

18.02.12, 14:21
Witam.
We wrześniu odbędzie się mój ślub. Głównego fotografa już mamy (w pakiecie sesja przed i po ślubie oraz film z dnia ślubu). Brakuje nam jednak dodatkowego fotografa, który zrobiłby nam zdjęcia z błogosławieństwa, ceremoniału kościelnego oraz zabawy weselnej.
Czy jest tu ktoś taki, kto niedrogo podjąłby się tego? Może ktoś, kto po prostu interesuję się fotografowaniem i jest to jego pasja, a chciałby sobie coś dorobić?
Bardzo proszę o polecenie mi kogoś lub konkretne propozycje.
Pozdrawiam serdecznie!
Obserwuj wątek
        • 0nowak Re: Tani fotograf??? 20.02.12, 14:50
          Z czystym sumieniem mogę polecić p.Wiolę Skowrońską www.fotofiola.pl za zdjęcia w plenerze w kościele, na sali wzięła 900zł z albumami dla nas i dla rodziców.Zdjęcia pięknie robi zresztą sami zobaczcie na stronie internetowej.To jest chyba najtaniej wśród fotografów na wesele.
    • crazycris Re: Tani fotograf??? 24.02.12, 14:25
      Zastanawia mnie czemu od razu nie zleciliście temu fotografowi zrobienie całego reportażu? Jaki jest sens zatrudniania 2 fotografów ? 2 fotografów oznacza podwojone koszty, różne zdjęcia (ale to może być akurat atut) różna ich jakość na pewno będzie. Tez zastanawia mnie jak fotograf podczas robienia zdjęć da rade jeszcze film z niego nakręcić? Idzie z nim filmowiec ? Poza tym piszesz, że fotograf główny jest na sesje przed i po ślubem, więc w mojej ocenie nie zrobi praktycznie nic. Ja jako fotograf tego nie rozumiem.

Pozdrawiam
      Krzysztof Turzyński
    • spoksman87 Re: Tani fotograf??? 23.05.12, 19:26
      Witam,
      Jestem początkującym fotografem chcę na poważnie zajmować się fotografią i skompletować portfolio, za 250 zł + ewentualny koszt dojazdu mogę zrobić zdjęcia ze ślubu z ich obróbką graficzną jeżeli jesteście zainteresowani proszę o kontakt na maila norbert.mosoczy@wp.pl jak chcecie mogę przesłać parę przykładowych fotek
      pm2012 napisała:

> Witam.
      > We wrześniu odbędzie się mój ślub. Głównego fotografa już mamy (w pakiecie sesj
      > a przed i po ślubie oraz film z dnia ślubu). Brakuje nam jednak dodatkowego fot
      > ografa, który zrobiłby nam zdjęcia z błogosławieństwa, ceremoniału kościelnego
      > oraz zabawy weselnej.
      > Czy jest tu ktoś taki, kto niedrogo podjąłby się tego? Może ktoś, kto po prostu
      > interesuję się fotografowaniem i jest to jego pasja, a chciałby sobie coś doro
      > bić?
      > Bardzo proszę o polecenie mi kogoś lub konkretne propozycje.
      > Pozdrawiam serdecznie!
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka